• Koniec meczu. Sensacja w Nowym Sączy stała się faktem!

• Gawęcki uderza z 20 metrów, ale dobrze broni Kamiński.

• Niedokładne podanie Aleksandra do Chmiesta, a mógł wyjść sam na sam.

• Trzy minuty doliczył sędzia.

• Chmiest najlepiej zachował się w zamieszaniu w polu karnym. To jednak tylko gol na otarcie łez.

• Honorowa bramka dla Sandecji. Strzelcem Chmiest!

• Derbich nie umie dzisiaj porządnie dośrodkować, kolejny raz marnuje piłkę.

• Jędrzejowski strzela obok bramki.

• Patryk Kamiński wchodzi za Matara Guaye. Komplet zmian w obu zespołach.

• Strzał Bilińskiego z trzech metrów broni Kozioł!

• Jaroń zatrzymuje pewnie rajd Derbicha.

• Rzut rożny dla Sandecji, ale tu już nic groźnego się nie wydarzy.

• Aleksander zagrywa piłkę po gwizdku i dostaje żółtą kartkę.

• Kamiński pewnie broni strzał Janicia.

• Dośrodkowanie Eismanna wybite na rzut rożny.

• Bramkarz broni strzał Trochima z 18 metrów.

• Jednak także strzelec jednej z bramek dla Wisły wrócił już do gry.

• Zawodnicy Sandecji szybko wstali, Ricardinho wymagał pomocy masażystów.

• Na boisku leżą Trochim, Eismann i Ricardinho, którzy ucierpieli w starciu.

• Ależ szansa Eismanna chociaż na honorową bramkę! Zamiast podawać lepiej ustawionym kolegom zdecydował się jednak na strzał z ostrego konta i piłka przeleciała nad bramką.

• Druga zmiana w Wiśle. Za Chwastka wchodzi Jaroń.

• Derbich próbował dośrodkowania, ale jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

• Kolejny niecelny strzał Trochima.

• W dobrej sytuacji Chmiest zamiast strzelać, próbował podawać do Aleksandra i piłkę przejęli obrońcy.

• Według oficjalnych informacji na stadionie około 3,5 tysiąca kibiców.

• Chmiest główkował, ale pewnie łapie Kamiński.

• Jędrzejowski w kolejnej akcji znów popisuje się szybkością, jednak po raz kolejny podaje niecelnie. Nad tym elementem musi popracować.

• Niecelne podanie Jędrzejowskiego do Chmiesta.

• Dośrodkowanie Janicia wyłapuje Kamiński.

• Faul Zagurskasa na Chmieście przy narożniku pola karnego.

• Zembrowski blokuje ofiarnie strzał Trochima.

• Jędrzejowski dobrze wszedł w spotkanie i po ładnej akcji wystawił piłkę Chmiestowi. Ten wysoko nad bramką.

• Wisła nie rezygnuje i ciągle próbuje atakować. Chwastek jednak na spalonym.

• Derbich fauluje Zagurskasa.

• Rzut rożny Sandecji źle wykonany i Wisła wyszła z kontrą. Powstrzymana jednak przez Dymkowskiego.

• Zmiana również w Sandecji. Jędrzejowski za Wilka.

• Joao Paulo ucierpiał w starciu i zostaje zmieniony przez Bilińskiego.

• Sandecja na łopatkach, już raczej nie odrobi strat. Ale walczy. Wywalczyła rzut rożny.

• Zagurskas strzelił z pięciu metrów, mając na plecach rywala. Dobre zachowanie Litwina.

• O kolejna bramka dla Wisły! Zagurskas trafia po dośrodkowaniu Chwastka!

• Trochim próbował oddać piłkę w polu karnym, ale jego podanie przechwycił Kamiński.

• Wspominany obraźliwy transparent zniknął już z trybun. Groźba walkowera zażegnana.

• Ricarinho fauluje Wilka.

• Chmiest próbował wyjść na pozycję, ale złapany na spalonym.

• Zagurskas ponownie zdecydował się na uderzenie, jednak jego strzał zablokował Gawęcki.

• Zagurskas bardzo ładnie uderzył z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją ponownie popisał się Kozioł.

• Chwastek dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale pewną interwencją popisał się Kozioł.

• Żółta kartka dla Trochima za faul na Chwastku.

• W pierwszej akcji Chmiest próbował znaleźć w polu karnym Aleksandra, ale podawał niecelnie.

• Strzał Gawęckiego jak to mówią, "Panu Bogu w okno".

• I zapowiadana zmiana, Chmiest za Trzeciakiewicza.

• Do wejścia na boisko szykuje się Chmiest.

• Trochim podaje do Aleksandra, jednak ten na spalonym

• Matar fauluje Trochima.

• Trzeciakiewicz idealnie wystawia piłkę Janiciowi, ale ten strzela niecelnie.

• Dymkowski blokuje w porę strzał Chwastka.

• Ricardinho ucieka obrońcom, ale po raz kolejny jest na spalonym.

• Trzeciakiewicz fauluje Joao Paulo.

• Początek drugiej połowy. Miejmy nadzieję, tak emocjonującej, jak pierwsza.

• Na boisko wychodzą już też goście. Za chwilę początek drugiej odsłony.

• W Sandecji nastąpi też zmiana. Wiśniewskiego zmienia Eismann.

• A na stadion dotarli już fani Wisły. Około 80-osobowa grupa z Płocka będzie dopingować swój zespół, który do przerwy niespodziewanie prowadzi 2:0.

• Sandecja wychodzi już na murawę gotowa do drugiej połowy. Widać, że zespół jest podłamany, ale też pełen determinacji, by odrobić straty.

• Przerwa.

• Przy drugiej bramce asystował Zagurskas. Na razie udział przy wszystkich bramkach gości mają zawodnicy zza granicy.

• Kolejna sytuacja sam na sam dla Wisły i jest 2:0. Tym razem strzelcem Joao Paulo.

• Wiśniewski uderza głową zza pola karnego, ale pewnie łapie bramkarz.

• Sielewski uderza głową po dośrodkowaniu, ale bez zagrożenia.

• Sędzia dolicza cztery minuty do pierwszej połowy.

• Rzut rożny dla Wisły po nieporozumieniu Wilka z Koziołem.

• Dymkowski fauluje w środku pola i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Znakomita sytuacja Aleksandra po podaniu Wiśniewskiego! Niewykorzystana...

• Aleksander uderza na bramkę, jednak po rykoszecie piłkę łapie bramkarz.

• Chwastek wychodzi na kolejna sytuację sam na sam. Tym razem jednak górą Kozioł.

• Sandecja ruszyła do odrabiania strat. Rzut rożny. Jednak bez zagrożenia.

• Gol dla Wisły! Ten, którego można się było obawiać, Ricardinho wykorzystuje sytuację sam na sam po podaniu Matara Guaye.

• Pytacie w komentarzach o kibiców Wisły. Nie ma ich na stadionie.

• Ricardinho wychodzi na pozycję, ale jest na spalonym.

• Kibice znowu wywieszają flagę obrażającą premiera. Jeśli sędzia się uprze, Sandecji grozi nawet walkower...

• Gawęcki zmarnował najlepszą sytuację w spotkaniu! Będąc sam na sam położył bramkarza, ale posłał piłkę obok bramki! Tak się nie robi!

• Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowuje Guaye, ale piłka wybita przez obrońców.

• Trwa ostra walka o piłkę, mnożą się faule.

• Złe podanie Trzeciakiewicza do wychodzącego Aleksandra.

• Derbich źle dośrodkowuje. Nieudane zagranie.

• Po dośrodkowaniu Wilka obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.

• Jakubowski zatrzymuje szarżę Janicia.

• Rzut rożny dla Sandecji. Po dośrodkowaniu Wiśniewski główkował ponad bramką.

• Groźne dośrodkowanie Wilka wybite na aut.

• Gra wznowiona.

• Nadgorliwy sędzia przerywa grę i nakazuje ściągnąć flagę obrażającą premiera. Kibice ściągają flagę.

• Trochim sprytnie do Janicia, ale gdyby zrobił to lepiej to byłaby sytuacja sam na sam. A tak strata piłki.

• Faul Ricardinho na Janicu.

• Aleksander dobrze uderzył z 22 metrów, jednak fenomenalną interwencją popisał się Kamiński! Ma dzisiaj swój dzień!

• Wilka bardzo dobrze radzi sobie na lewej stronie z Chwastkiem i wygrywa kolejny pojedynek.

• Zablokowane dośrodkowanie Chwastka, który do tego faulował w tej akcji Wilka.

• Trochim fauluje Zagurskasa.

• Z połowy z rzutu wolnego daleką piłkę posłali płocczanie, ale radzą sobie obrońcy Sandecji.

• Gawęcki złapany na spalonym.

• Groźny strzał Aleksandra, ale jednak dobrze dysponowany dzisiaj Krzysztof Kamiński, który już kilka razy ratował swój zespół interwencjami.

• Dośrodkowanie Wiśniewskiego wybite przez Kursę. Sandecja w natarciu.

• Wisła mogła stworzyć groźną okazję, po tym jak Wilk nie zdołał zatrzymać dośrodkowania Zagurskasa. Ten jednak wrzucał piłkę bardzo niecelnie.

• Niecelne dośrodkowanie Nadolskiego nie mogło zagrozić bramce Sandecji.

• Chwastek fauluje Wilka. Od rzutu wolnego Sandecja.

• Kolejna próba wrzutki Janica wyłapana przez bramkarza.

• Trochim mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji, ale źle przyjął piłkę.

• Frochlich faulował Chwastka. Rzut wolny na wprost bramki Sandecji. Strzał Zagurskasa pewnie łapie jednak Kozioł.

• Dośrodkowanie Janicia pewnie łapie Kamiński. Krzysztof Kamiński, jak słusznie zauważył Nafciarz w komentarzu.

• Wisła też pokazała zęby. Groźnie uderzał Ricardinho, ale piłka przeszła obok bramki.

• Wydawało się, że w polu karnym był faul na Aleksandrze, ale sędzia pokazał grać dalej.

• Nieporozumienie Trzeciakiewicza z Derbichem i strata piłki.

• Sandecja spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Dośrodkowanie Trzeciakiewicza pada łupem Kamińskiego.

• Derbich fauluje z prawej strony. Rzut wolny dla Wisły z 30 metrów. Jednak bez zagrożenia.

• Początek spotkania.

• Na trybunach zebrało się około 2,5 tysiąca kibiców. Nie ma na razie fanów gości.

• W Nowym Sączu pogoda idealna do gry w piłkę. Oba zespoły wyszły już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

• W odwodzie Wisły natomiast Skrzyński, Pielak, Jaroń, Kamiński, Edison, Drężewski i Biliński.

• Na ławce rezerwowych Sandecji zasiedli Berliński, Chmiest, Eismann, Lęśniak, Makuch, Różalski i Jędrzejowski.

• Znamy już składy obu zespołów. W zespole gospodarzy w ataku straszyć będzie Arkadiusz Aleksander, płocczanie liczą natomiast na dobrą grę Ricardinho pozyskanego przed sezonem z Łęcznej.

• Witamy w relacji ze spotkania Sandecji Nowy Sącz z beniaminkiem, Wisłą Płock. W pierwszej kolejce Sandecja nie sprostała innemu tegorocznemu nowicjuszowi, Zawiszy i jeśli myśli poważnie o awansie z Wisłą musi wygrać. Płocczanie dobrze rozpoczęli natomiast sezon, wygrywając z Piastem Gliwice i będą chcieli podtrzymać rozpoczętą passę. Zapowiada się emocjonujące spotkanie.