• Koniec meczu. Barcelona wygrywa z Santosem.

• Neymar i przejmuje Mascherano.

• Kardec niecelnie główkuje.

• Fontas za Puyola.

• Santos - FC Barcelona

• Alves przejmuje piłkę i podaje do Messiego który w sytuacji sam na sam mija bramkarza i strzela bramkę.

• Gol! Messi!

• Iniesta atakowany przez obrońców jednak świetnie pietą zagrywa.

• Słupek po strzale piłkarza Barcelony.

• Pedro za Thiago.

• Kardec za Borgesa.

• Cabral broni strzał Fabregasa.

• Santos próbuje przejąć kontrolę w tym meczu jednak Barcelona dobrze się broni.

• Alves z rzutu wolnego w obrońców.

• Kontratak Barcelony i Edu fauluje atakującego Messiego.

• Ganso w polu karnym zablokowany.

• Mascherano fauluje atakującego Borgesa.

• Santos broni się na swojej połowie i próbuje długich podań do napastników.

• Świetne podanie do Neymara który skutecznie w dryblingu jednak piłka dla Barcelony.

• Barcelona juz nie tak ofensywnie.

• Kontratak Santosu i strzał niecelny z dystansu Elano.

• Neymar sam na sam z Valdesem jednak nie trafia.

• Mascherano za Pique.

• Fabresas do Iniesty jednak obok bramki.

• Borges strzela jednak za lekko i Valdes broni.

• Messi w polu bramkowym próbował założyć siatkę bramkarzowi jednak Cabral broni.

• Messi ze środka pola przedryblował 3 rywali i podał do Alvesa jednak nie ma bramki.

• Puyol uprzedza Neymara który chciał przejąc prostopadłe podanie.

• Neymar w pojedynku z Puyolem.

• Borges do Neymara który główkuje nad bramką.

• Od razu doskonała akcja Messiego, piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki!

• Początek drugiej połowy.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Koniec pierwszej połowy. Barcelona pewnie prowadzi z Santosem 3:0.

• Fabregas dobija piłkę w akcji Alvesa z Messim.

• Gol! Fabregas!

• Barcelona towarzysko rozgrywa akcje w tym meczu. Santos nie potrafi przejąć.

• Neymar niedokładnie do napastników.

• Pique za ten faul dostaje kartkę.

• Neymar faulowany.

• Kontratak Barcelony. Abidal do Fabregasa ten do Messiego jednak niedokładnie.

• Santos bardziej ofensywnie.

• Elano za Danilo.

• Podania z pierwszej piłki Alves w pole karne jednak nie ma bramki.

• Strzał piłkarza Barcelony i słupek bramki.

• Borges niecelnie dośrodkowuje.

• Borges strzela Valdes broni.

• Barcelona dominuje we wszystkich elementach gry w tym meczu.

• Fabregas do Messiego i powinna być bramka jednak obrońcy.

• Alves do niepilnowanego Xaviego przed polem karnym który technicznie strzela bramkę.

• Gol! Xavi!

• Messi niedokładnie lobem do Fabregasa.

• Podawał Xavi.

• Messi świetnie wykorzystał podanie Fabregasa który przyjął piłkę piętą i podał do Messiego który podcinką strzelił bramkę.

• Gol!Messi!

• Iniesta faulowany na środku boiska.

• Neyamr indywidualnie i holując piłkę nie był faulowany.

• Ganso obok bramki.

• Rzut wolny dla Santosu przed polem karnym.

• Messi z dystansu i dobitkę broni Cabral.

• Fabregas indywidualnie wzdłuż linii bocznej.

• Fabregas za lekko do Messiego w polu karnym. Barcelona na połowie klubu z Brazylii.

• Fabregas z Iniestą i interwencja obrońców.

• Kontratak Santosu i po podaniu Ganso Neymar przegrywa pojedynek z obrońcami przed polem karnym.

• Neymar z pierwszej piłki do Danilo jednak zacznie Valdes.

• Obrońcy wybijają piłkę po dośrodkowaniu Alvesa.

• Barca przy piłce na połowie Santosu.

• Messi w dryblingu jednak piłka dla Santosu.

• Fabregas zatrzymany przez obrońców.

• Faulowany Bruno.

• Barcelona z respektem rozgrywa.

• Rozpoczęcie meczu!

• Zespoły wychodzą na boisko.

• Mamy nadzieję, a naszym celem jest, aby zdobyć tytuł ponownie. Wiemy, że będzie trudno, ponieważ Santos dobry zespół z historią i znaną postacią czyli Pele. Cieszymy się z gry przeciwko nim. napisał:

- trener Barcelony Pep Guardiola.

• Wiem, że nie będziemy bestią, która zmniejszy posiadanie piłki Barcelony. Nikt nie może poradzić sobie z tym. Musimy zaznaczyć mocno, presję i często zagrywać do Ganso czy Elano którzy maja świetne prostopadłe podania i także do Neymara. napisał:

- trener Santosu Muricy Ramalho.

• Stadion Yokohama w Japonii będzie dzisiaj miejscem finału klubowych mistrzostw świata. Ma to być pojedynek najlepszego piłkarza świata Lionela Messiego i wielkiej postaci, celebryty, genialnego dziecka brazylijskiej piłki, następcy Garrinchy Neymara. W Santosie specjalnie na ten turniej nie sprzedano Ganso i właśnie tego napastnika by rywalizować z Barceloną. Witam wszystkich Michał Libuda i zapraszam.