0

- 1 połowa

- 2 połowa

0 dogrywka 1 połowap.

• Koniec spotkania! Braga po raz kolejny wygrywa na własnym stadionie i pogromcy Lecha Poznań awansują do finału Ligi Europejskiej!

• Jeszcze żółta karta dla Artura za opóźnianie.

• To już ostatnie chwile, ostanie szanse dla gości. Nerwy puszczają jednak piłkarzom Benfici. Żółta kartka dla Luisao.

• Groźna akcja Benfici. Paulao ratuje jednak gospodarzy dobrą interwencją.

• Ostatnia zmiana w Bradze. Ze Meyonga zmienia Barbosa.

• Komplet zmian w Benfice. Menezes za Saviolę.

• Strzał Custodio, i znowu Roberto paruje piłkę na rzut rożny. Braga w końcówce oddaliła grę od swojej połowy i groźnie atakuje.

• Roberto instynktownie broni strzał Viany z dystansu.

• Kardec za Martinsa.

• Rzut rożny i ależ okazja! Zgrana na długi słupek piłka była łatwym łupem, ale Saviola spóźnił się o ułamek sekundy.

• Kaka za Mossoro.

• Artur ratuje swój zespół! Gaitan uderzał z półwoleja, ale bramkarz Bragi sparował zmierzającą do bramki piłkę na rzut rożny.

• Contrao ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Salino za Limę.

• Teraz było blisko, Artur starł się z Coentrão w polu karny, ale sędzia uznał że bramkarz Bragi nie faulował.

• Cardozo z rzutu wolnego, jednak Panu Bogu w okno. Słabo wykonany rzut wolny.

• Benfica nie wygląda na razie na zespół, który musi strzelić bramkę by awansować. Na boisku nad wyraz spokojnie i wręcz... nudnawo.

• Gaitan wrzucał piłkę z prawej strony, ale piłka wybita. Walczył o nią jeszcze Contrao, ale w końcu od bramki Artur.

• Ależ szansa Bragi. Mossoro świetnie wyszedł z akcją, jednak ostatecznie piłka w rękach Roberto.

• I żółty kartonik dla Paulao

• Żółta kartka dla Pereiry.

• Schodzi z boiska Peixoto, w jego miejsce Jara, który także znalazł się w kadrze Argentyny na mecz z Polską, podobnie jak Gaitan.

• Maxi Pereira próbował zaskoczyć Artura strzałem z dystansu, ale piłka przeszła obok słupka.

• Benfica próbuje zepchnąć rywali do defensywy, ale na razie bez większego efektu.

• Cesar Peixoto ukarany żółtą kartką za faul z użyciem... łokcia.

• Pierwsza groźna akcja Benfici po przerwie. W zamieszaniu w polu karnym próbował uderzać Saviola, ale został powstrzymany.

• Początek drugiej połowy.

• I w końcu gwizdek. Martin Atkinson zaprasza zawodników do szatni.

• Artur wyłapał dośrodkowanie zmierzające wprost na głowę Pereiry. A pierwsza połowa trwa już trzy minuty dłużej i sędzia nie myśli kończyć.

• Minuta doliczona.

• Starcie Savioli z Arturem w polu karnym, w którym bardziej ucierpiał bramkarz Benfici.

• Rzut rożny dla Benfici, ale słabo spisujący się Gaitan niedokładnie wrzuca w pole karne.

• Słupek ratuje teraz Bragę! Cardozo zagrał wzdłuż bramki do Savioli, a ten trafił technicznym strzałem w słupek!

• Jak na razie jednobramkowe prowadzenie w pełni satysfakcjonuje Bragę. Stan dwumeczu w tej chwili wynosi 2:2, a bramka zdobyta w Lizbonie premiuje gospodarzy dzisiejszego spotkania.

• Seria wrzutów z autu na wysokości pola karnego gospodarzy. Przycisnęła Benfica.

• Zamieszanie w polu karnym Bragi po wrzucie z autu, ale wyjaśniają obrońcy.

• Groźnie atakuje cały czas Braga, Benfica próbuje się odgryzać. Na razie bez zmiany rezultatu.

• Rzut wolny dla Bragi w pobliżu pola karnego gości. Będzie groźnie.

• Artur ofiarnie interweniował, ratując piłkę przed... wyjściem na rzut rożny. Zdołał zatrzymać ją w boisku na pograniczy pola karnego. Zagrał dość ryzykownie, bo prawie poza "szesnastką" i w pobliżu napastnika rywali. Jednak skutecznie.

• Dwa rzuty rożne dla Benfici, ale bez efektu. Na razie dobrze w defensywie Braga.

• Drugi korner w spotkaniu dla Bragi. Wrzutka i bramka Custodio! W tej chwili Braga w finale!

• Peixoto wrzucał z rzutu rożnego i Custodio wybił na kolejny róg. Po nim już skuteczniej obrońcy, chociaż piłką wróciła do gości. Po ataku od bramki zacznie jednak Artur.

• Faul przed polem karnym Bragi i rzut wolny. Martins bezpośrednio z rzutu wolnego i piłkę nad bramką musiał przenieść Artur.

• Silvio wrzucił piłkę z lewej strony w pole karne, ale za mocno. Złapał ją jeszcze przed autem Lima, ale nic nie zdziałał.

• Dośrodkowanie Garcii z prawej strony znalazło limę w polu karnym, ale ten zdołał tylko przyłożyć nogę w pełnym biegu i piłka poleciała obok słupka.

• Martins w pole karne, piłka dotarła do Luisao, ale ten tylko musnął piłkę i pewnie złapał ją Artur.

• I właśnie Gaitan po rajdzie prawą stroną próbował wrzucać piłkę w pole karne, ale bez efektu.

• Na boisku w składzie Benfici Nicolas Gaitanm który znalazł się w kadrze Argentyny na mecz z Polską 5 czerwca.

• Braga walczyła na prawej stronie pola karnego, ale wywalczyła tylko dwa wrzuty z autu. Na razie szczelna obrona przed "szesnastką" gości.

• Wrzutka w pole karne Bragi, ale pewnie łapie Artur.

• Próba ataku Benfici, jednak piłka szybko oddalona od pola karnego.

• Od pierwszych minut w ataku Braga, jednak piłkarze gospodarzy zbyt agresywni w swoich poczynaniach i po faulu Silvio ukarany żółtą kartką.

• Od razu wrzutka w pole karne do Ze Meyonga, jednak obrońcy Benfici wybijają piłkę.

• Początek spotkania!

• Zespołu są już na murawie. Grane są hymny obu zespołów.

• Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę początek spotkania.

• Witamy w relacji z rewanżowej spotkania półfinałowego Ligi Europejskiej pomiędzy Bragą a Benficą Lizbona. Wynik jest sprawą otwartą. W pierwszym meczu lepsi byli piłkarze z Lizbony, ale Braga na własnym stadionie nie raz pokazała, że jest groźna. Dzisiaj marzy o sprawieniu kolejnej niespodzianki.