Schalke 04 Gelsenkirchen 2 - 4 Athletic Bilbao

Athletic Bilbao

4

• Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Krzysztof Deptała

• Koniec meczu! Schalke - Athletic 2-4 .

• GOOOOOLLLL !!!! Muniain i mamy 4-2 dla gości! Fenomenalne zachowanie Llorente który nie uderzał tylko podał do kolegi który był lepiej ustawiony, Schalke na kolanach!

• Sędzia dolicza 3 minuty, i będziemy mieli jeszcze jeden rzut wolny dla Schalke.Fuchs uderza ale obok słupka.

• Napór Schalke! Uderza Raul z ostrego kąta fenomenalnie w bramce Iraizoz.

• Strzela Huntelaar! Słupek ratuje Bilbao!

• Mamy zmiane,schodzi strzelec bramki Oscar de Marcos na boisku zobaczymy Borje Ekize .

• De Marcos zwija się na murawie, pogotowie medyczne na boisku.

• GOOOOLLL ! 2-3 dla Bilbao! Oscar de Marcos !Schober broni strzał Susaety jednak przy dobitce Marcosa jest bez szans!

• Kolejna żółta kartka,tym razem ukarany Inigo Perez po faulu na Farfanie .

• Dobry fragment gry gości, którzy i tak są narazie w komfortowej sytuacji .

• Mamy kartke dla snajpera Schalke - Huntelaar z żółtą kartką .

• GOOOOLLLL !!! Mamy 2-2 ! Fernando Llorente!

• Kolejna dobra akcja gospodarzy, jednak za słabe podanie Holtbiego do Raula i obrona Bilbao rozpoczyna atak .

• Tymczasem kolejna żółta kartka, ukarany Uchida za faul na Muniainie .

• Fuchs uderza z dystansu broni Iraizoz, dobijał jeszcze Raul i nieznacznie sie pomylił.

• Mamy żółtą kartke dla Amorebiety .

• Jest zmiana w Schalke,Jurado za Draxlera .

• GOOOL !!! 2-1 ! Piłka była adresowana do Huntelaara ,tam jeden z obrońców Basków wybija,piłka ląduje pod nogami Raula ten potężnie uderza i Schalke pierwszy raz na prowadzeniu w tym meczu!

• Dobre dośrodkowanie w pole karne gości i Papadopoulos nieznacznie sie pomylił.

• Mamy zmiane w zespole Schalke, za Marco Hoegera na placu zobaczymy Lewisa Holtby'ego .

• Zółta kartka dla Hoegera za faul na Muniainie .

• Jest bramka Huntelaara,jednak spalony i dalej mamy remis.

• Llorente przed szansą jednak fenomenalnie ubiegł go Papadopoulos. Schalke zamknięte na własnej połowie.

• Na murawie także Ibai Gomez, który wszedł za Andera Herrerę.

• Zaczynamy drugą połowe na Veltins Arena!

• Już wiemy napewno że będzie zmiana w bramce gospodarzy, schodzi Hildebrand wchodzi Schober (przypomnijmy że jest to czwarty bramkarz w hierarhi Huuba Stevensa)

• To była ciekawa pierwsza cześć meczu. Bramka Llorente z 20. minuty i natychmiastowa odpowiedź Raula, sprawiły że mecz stał sie bardzo zacięty .Co będzie po przerwie? Zapraszamy!

• Koniec pierwszej połowy .

• Świetne dośrodkowanie De Marcosa jednak Llorente minimalnie spóźniony i zacznie Hildebrand .

• Znowu rzut wolny dla Schalke, Dośrodkowuje Fafan,Uderza Papadopoulos jednak minimalnie nad bramką .

• Wydaje się że Timo Hildebrand doznał jakiegoś urazu,zobaczymy co będzie po przerwie.

• Atakują goście, Muniain do Llorente ten traci i mamy kontraatak gospodarzy !

• Atakuje Schalke, Huntelaar faulowany obok lini bocznej i mamy rzut wolny , Fuchs dośrodkowuje! Iraizoz wybija .

• Mogło być 1-2 ! Llorente mógł dać prowadzenie Bilbao jednak fatalnie przestrzelił z 10 metra .

• Ładna akcja gości,Suaseta dośrodkowuje jednak na miejscu jest Papadopoulos .

• Gospodarze wyraźnie podbudowani bramką, znowu rzut wolny dla Schalke,Dośrodkowanie Fuchsa prosto w mur.

• 1-1 !!!! coś niesamowitego ! Farfan fenomenalnie przetrzymał piłke podał piłke do wychodzącego Uschidy ten do Raula i jest remis !

• GOOOOOOLL ! Niespodziewanie goście wygrywają ! De Marcos z prawego skrzydła do Llorente i mamy 0-1 dla gości !

• Akcja Schalke Hoeger do Raula ten dośrodkowuje i mamy rzut rożny . Dośrodkowuje Farfan małe zamieszanie jednak baskowie wybijają piłkę .

• Drużyna która awansuje do półfinału i zmierzy się z kimś z pary Metalist/Sporting.

• Pierwsza doskonała akcja Schalke , Draxler podaje do Huntelaara ten oddaje strzał,minimalnie obok prawego słupka Iraizoza !

• Strata de Marcosa , kontra Schalke , stoperzy z Bilbao bez zarzutu , narazie bardzo wolno rozkręca sie ekipa gospodarzy .

• Fuchs zostawia piłke Farfanowi ten dośrodkowuje ale bez zagrożenia !

• Pierwsza żółta kartka w meczu,odepchnięty Jones przez wracającego Iturraspe i mamy kartka dla gośći! Rzut Wolny dla Schalke .

• Za niska wrzutka Fuchsa,stoperzy gości spokojnie wybijają .

• Faul stopera Bilbao,faulowany Farfan i mamy wolny dla Schalke z prawej strony boiska ! Będzie groźnie .

• Pierwsza minuty bardzo spokojne,Athletic bada teren, Schalke próbuje pressingiem.Uchida fauluje w środku pola,wolny dla Bilbao.

• Mecz rozpoczęty ! Zaczynają goście !

• Obie drużyny w obecnej edycji potwierdziły już, że stać ich na zwycięstwo z każdym przeciwnikiem.Jak będzie dziś ? Tego dowiemy się już ok.godziny 23 ! Piłkarze właśnie wychodzą z tunelu,Veltins Arena zapełniona po brzegi a za chwile zaczynamy !

• Gospodarze wystąpią w tradycyjnych chabrowo-białych strojach. Przyjezdni natomiast walczyć będą ubrani w czerwono-białe trykoty.

• Przypomnijmy że Schalke na własnym stadionie nie przegrało od października zeszłego roku, kiedy to trzy punkty z Gelsenkirchen wywiozła drużyna FC Kaiserslautern. Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz obie drużyny zmierzą się ze sobą po raz pierwszy w historii.

• Witam Państwa serdecznie i zapraszam na relacje live z meczu Schalke - Athletic .