Schalke 04 Gelsenkirchen 2 - 1 Inter Mediolan

Schalke 04 Gelsenkirchen

2

Inter Mediolan

1

• W drugiej połowie poza golem Motty Inter nie zagroził specjalnie bramce Neuera, gospodarze kontrolowali mecz i gol Hoewedesa był niejako kropką nad i. Dziękujemy za wspólne śledzenie meczu i zapraszamy na następne transmisje live!

• Koniec! Schalke znów lepsze od Interu i to podopieczni Ralfa Rangnicka są w półfinale!!!

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Akcja prawą stroną Papadopoulosa i faul Ranocchi, który zostaje ukarany żółtą kartką.

• Faul Schmitza na Maiconie i żółta kartka dla Schmitza.

• Strzał Pandeva zza pola karnego bez trudu broni Neuer.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, Schmitz za Jurado.

• Faul Motty na Draxlerze, rzut wolny dla Schalke.

• GOOOLLL!!!!!!Hoewedes wychodzi sam na sam po kapitalnym zagraniu Raula i płaskim strzałem po ziemi nie daje szans Cesarowi!!!!

• Zmiana w Interze, Sneijdera zastępuje Coutinho.

• Kolejny rzut rożny dla Interu, ale Matip wybija daleko piłkę.

• Kolejna zmiana w Schalke, Charisteas za Edu.

• Groźny strzał z wolnego Sneijdera, minimalnie koło prawego słupka.

• Eto'o faulowany około 30 metrów przed bramką Neuera.Rzut wolny dla Interu.

• Draxler za Baumjohanna.

• Inter uzyskuje optyczną przewagę, ale bez zagrożenia bramki Neuera.

• Milito strzela,z linii pola karnego, ale wysoko nad bramką

• Papadopoulos po dośrodkowaniu z rzutu rożnego atakuje wślizgiem Cesara i otrzymuje żółtą kartkę.

• Edu dośrodkowuje z prawej strony i Maicon wybija piłkę na rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Baumjohanna i Matip strzela tuż nad bramką.

• Jurado w polu karnym, ale Lucio na rzut rożny wybija piłkę.

• Eto'o strzela głową nad bramką.

• Hoewedes z bliska trafia do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale spalony.

• Taktyczny faul w środku pola Motty na Jurado i Motta ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Baumjohanna z prawej strony wprost na głowę Papadopoulosa, ale ten strzela nad bramką.

• Milito próbował przedrzeć się w pole karne, ale sytuację wyjaśnia Hoewedes.

• Akcja Baumjohanna, próa dośrodkowania w pole karne, ale Cesar łapie piłę.

• Inter próbuje iść za ciosem ,ale jak na razie obrona Schalke gra pewnie.

• GOOOl!!!!!Lucio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zgrywa do Motty, a ten z bliska głową pokonuje Neuera!

• Strzał Sneijdera z wolnego, ale bez zagrożenia bramki Neuera.

• W przerwie pierwsza zmiana: Pandev za Stankovicia.

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Za nami pierwsza połowa, Inter z czasem przejmował inicjatywę, ale poza strzałem Stankovicia nie zagroził poważnie bramce Neuera. Gdy wydawało się, w pierwszej połowie nic się już nie wydarzy, to świetne podanie Jurado do Raula i hiszpański supersnajper pokonał bramkarza Interu. Teraz goście nie mają już nic do stracenia, muszą postawić wszystko na jedną kartę. Tak więc emocji w drugiej połowie nie powinno zabraknąć, zapraszamy po przerwie!

• Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie, czas na przerwę.

• GOOOOOL!!!!Akcja Jurado i prostopadłe podanie do Raula, który będąc sam na sam mija Cesara i spokojnie strzela do pustej bramki!!!!!!!

• Faul na Sneijderze, żółta kartka dla Raula.

• Strzał Eto'o tuż zza pola karnego, jednak obrońcy Schalke blokują piłkę.

• Znów rzut wolny dla Interu, tym razem około 30 metrów od bramki, zagranie do Maicona na prawe skrzydło, jednak Brazylijczyk uderza bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie Stankovicia w pole karne, jednak Neuer łapie piłkę.

• Kąśliwe uderzenie z około 20 metrów Stankovicia, ale świetna parada Neuera.

• Inter próbuje przejąć inicjatywę i atakować, jednak nie potrafi zbliżyć się z piłką bliżej bramki Neuera.

• Rzut wolny dla Interu z około 40 metrów na wprost bramki Neuera, strzał Sneijdera trafia w mur, a dobitka Nagatomo nad bramką.

• Hoewedes blokuje strzał Milito z prawej strony boiska.

• Raul uderzony przez Lucio w środkowej strefie boiska, Lucio dostaje kartkę jednak za dyskusje z arbitrem.

• Rajd Jurado, który minął na linii pola karnego 2 obrońców, ale znów Lucio wyjaśnia sytuację.

• Tym razem rzut wolny dla Schalke, Jurado dośrodkowuje w pole karne, ale Lucio wybija piłkę.

• Wrzutka Sneijdera w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

• Akcja prawą strona Baumjohanna, ale gracz Schalke szybko traci piłkę.

• Metzelder fauluje Milito i rzut wolny dla Interu z około 40 metrów.

• Kolejny rzut rożny dla Interu, tym razem z prawej strony.

• Błąd Uchidy na lewej stronie i piłkę dośrodkowuje Eto,o, kolejny rzut rożny dla Interu.

• Strzał Edu z rzutu wolnego wprost w mur.

• Papadopoulos faulowany tuż przed polem karnym, rzut wolny dla Schalke.

• Raul na pełnej szybkości wpada w pole karne, ale zagubił się w dryblingu i obrońcy wybili piłkę.

• Dośrodkowanie Jurado i strzał głową Raula, ale piłkę pewnie łapie Cesar.

• Gra jak na razie toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Kolejna próba z dystansy Sneijdera, ale tym razem piłka przechodzi obok prawego słupka.

• Zakotłowało się w polu karnym Schalke, jednak obrońcy wybijają piłkę.

• Strzał Motty po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale wysoko nad bramką.

• Pierwszy korner dla Interu.

• Dośrodkowanie z prawej strony Maicona, ale piłka ląduje nad bramką Neuera.

• Raul źle przyjmuje piłkę w polu karnym, sytuacje wyjaśniają obrońcy Interu

• Atak pozycyjny Interu, strzał Sneidera zza pola karnego, ale wprost w środek bramki.

• Pierwszy rzut rożny dla Schalke po akcji Jurado.

• Atak pozycyjny Schalke, ale piłkę sprzed pola karnego wybija Lucio

• Damir Skomina rozpoczyna spotkanie!

• Piłkarze wychodzą już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

• Gracze Interu stają przed nie lada wyzwaniem: jak wygrać 4 bramkami i awansować do półfinału? Zarówno trener Leonardo jak i piłkarze wierzą w taki scenariusz. A jak będzie? Już za moment się przekonamy!

• Zapraszamy do śledzenia transmisji LIVE z rewanżowego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów pomiędzy Schalke 04 Gelsenkirchen a Interem Mediolan. Zapowiada się ciekawe i interesujące widowisko!