Sevilla FC

1

Real Sociedad

2

• Grzegorz Krychowiak zaliczył dzisiaj przeciętny występ. Strzelił bramkę samobójczą, niefortunnie interweniując w polu karnym, wywalczył jedenastkę, zaliczył kilka dobrych przejęć w środku pola i został zmieniony w drugiej połowie, narzekając wcześniej na skurcze. Nie zapowiada się jednak, żeby reprezentant Polski nabawił się kontuzji.

• Koniec meczu! Sevilla niespodziewanie przegrywa u siebie z Realem Sociedad 1:2!

• Rulli wyłapuje wrzutkę z lewej strony. Pewna interwencja bohatera gości

• Goście zamknięci we własny polu karnym.

• Berchiche ukarany żółtą kartką

• Konoplyanka wrzucił piłkę w pole karne z rzutu rożnego, ale tam faulowali w ataku jego koledzy z zespołu.

• Aż 5 minut doliczone do drugiej połowy!

• Konoplyanka huknął z dystansu, ale piłkę sparował Rulli, który wyrasta coraz bardziej na bohatera Sociedad.

• Banega zaplątał się w drybling w polu karnym i ostatecznie jego strzał został zablokowany

• Kolejny rzut rożny dla Sevilli

• Obrońca Mikel Gonzalez zmiania Velę. Goście będą się już tylko bronić

• Real Sociedad broni się całym zespołem, Sevilla ma coraz mniej czasu na wyrównanie.

• Rulli ratuje swój zespół po uderzeniu z dystansu! Goście desperacko się bronią, Sevilla naciska!

• Ależ blisko był Gameiro by doprowadzić do wyrównania! Przyjął prostopadłe podanie, urwał się obrońcy i płasko uderzył po długim słupku! Zabrakło bardzo niewiele

• Kolejny rzut rożny dla Sevilli. Szykuje się ciekawa końcówka spotkania.

• Żółta kartka dla Rulliego. Bramkarz Sociedad nie będzie mógł ryzykować gry na czas w końcówce meczu

• Zmiana w Sevilli. Konoplyannka zastąpił Reyesa

• Nasiliły się ataki Sevilli! N'Zonzi wygrał starcie z Rullim, ale uderzył piłkę głową ponad bramką. Bramkarz Sociedad ucierpiał w tym starciu i leży opatrywany na boisku

• Druga żółta kartka dla Bergary i Real Sociedad gra w 10!

• Nzonzi zmienia Krychowiaka. Reprezentant Polski narzekał wcześniej na skurcze i trener wyraźnie woli nie ryzykować jego dalszej gry

• Reyes trafia w rywala w polu karnym i mamy kolejny rzut rożny. Po nim sprzed pola karnego huknął Krychowiak, ale bardzo niecelnie.

• Płaskie dośrodkowanie Mariano w pole karne Sociedad, ale obrońcy przecinają podanie i mamy rzut rożny

• Żółta kartka dla Reyesa

• Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Sevilli, ale poradzili sobie z piłką obrońcy gospodarzy.

• Druga zmiana w Sociedad. Granero zmienia Zurutuzę

• Wrzutka w pole karne z kornera i faul w ataku piłkarzy Sevilli

• Prostopadła piłka do Gamerio, który zostaje zablokowany w polu karnym i mamy rzut rożny dla Sevilli.

• Rzut rożny dla gości. Sięgnął piłkę głową Martinez, ale zagrał ją wzdłuż bramki, zamiast w jej światło.

• Elustondo zmienia kontuzjowanego Carlosa Martineza

• Żółta kartka dla Mariano

• Gameiro strzelił płasko przy lewym słupku, Rulli rzucił się w dobrą stronę, ale strzał był zbyt mocny by zdążył sięgnąć piłki! Mamy 1:2!

• Żółta kartka dla Bergary za faul na rzut karny

• Bergara faulował w polu karnym Krychowiaka. Mamy rzut karny!

• Carlos Martinez złapał kontuzję, będzie konieczna zmiana

• W przerwie Iborra zmienił Cristoforo

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie Sevilla przegrywa z Realem Sociedad 0:2, a jedną z bramek zdobył Grzegorz Krychowiak, pakując piłkę do własnej bramki.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy

• Zurutuza zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie broni Rico

• Sevilla w bardzo trudnej sytuacji. Kiedy to podopieczny Emery'ego zaczęli przejmować inicjatywę, stracili niespodziewaną bramkę, która może podciąć im skrzydła.

• Geronimo Rulli opatrywany przez służby medyczne po starciu z napastnikiem Sevilli.

• Po wrzutce piłki w pole karne Grzegorz Krychowiak nieszczęśliwie próbował wybijać piłkę nad bramką, ta jednak spadła mu na plecy, odbiła się i wpadła do bramki

• Gooooool! Samobój Grzegorza Krychowiaka!

• Świetnie wypuszczony prostopadłą piłką Gameiro uderzył na bramkę, ale dobrą interwencją po raz kolejny popisał się Rulli! Ożywiła się wyraźnie Sevilla

• Dobra interwencja Krychowiaka, który wślizgiem przeciął podanie rywali w polu karnym, ratując swój zespół przed prawdopodobną stratą bramki.

• W końcu dobra akcja Sevilli! Groźnie po ziemi uderzył Gameiro, ale piłkę nogą zatrzymał Rulli

• Sypią się żółte kartki. Tym razem ukarany Rami, za kłótnie z sędzią po nie przyznaniu Sevilli rzutu karnego.

• Oyarzabal zatrzymał faulem kontrę Sevilli i został ukarany żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Vitolo za faul.

• Sporo walki w środku pola. Teraz za nami seria przechwytów piłki z jednej i drugiej strony.

• Rzut wolny dla Sevilli 23 metry od brami. Do piłki podszedł Reyes i uderzył prosto w mur.

• Długa piłka do napastników Sevilli i naciskany Rulli wybija daleko piłkę

• Cały czas to Real Sociedad prowadzi grę i atakuje. Sevilla na razie głównie się broni. Nie wróży to dobrze dla zespołu Krychowiaka.

• Dośrodkowanie w pole karne, przerzut na drugie skrzydło i kolejne dośrodkowanie na długi słupek. Ostatecznie akcja nie zakończona jednak strzałem.

• Rzut wolny dla Sociedad z lewej strony boiska. Będzie wrzutka w pole karne.

• Piłkarze Sevilli w pierwszych minutach często faulują, próbując zatrzymać rywali. Sędzia często musi sięgać po gwizdek.

• Takiego początku zespół Grzegorza Krychowiaka z pewnością nie zakładał. Czy podopieczni Unaia Emery'ego zdołają szynko odpowiedzieć?

• Goooooool! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, najwyżej wyskoczył w polu karnym Bergara i strzałem głową pokonał Rico!

• Carlos Vela faulowany przez Kolodziejczaka przed polem karnym Sevilli

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Piłkarze już na boisku, początek meczu poprzedza jeszcze minuta ciszy, dla uczczenia pamięci zmarłego w tym tygodniu Johana Cruffa..

• Rezerwowi Sociedad: Ander Bardaji, Mikel Gonzalez, Alberto de la Bella, Aritz Elustondo. Bruma, Esteban Granero, Jonathas

• Rezerwowi Sevilli: David Soria, Sergio Escudero, Coke, Steven N'Zonzi, Vicente Iborra, Yevhen Konoplyanka, Fernando Llorente

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania, w którym Sevilla, z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie, podejmuje Real Sociedad.