Skra Częstochowa

0

GKS Katowice

0

• Nie był to porywający spektakl, przez większość spotkania niewiele się działo. Można uznać, że remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Spokojnego wieczoru, dobranoc!

• Koniec meczu! Końcówka nieco zrekompensowała nudne widowisko. Ostatecznie bez goli w Katowicach!

• Ostatnia centra w pole karne, Kołodziejski zgrywa głową, a Repka z kilku metrów również głową uderzał na bramkę. Świetna interwencja Kosa na linii ratuje Skrę!

• To była prawdopodobnie ostatnia szansa dla GKS-u, potworne zamieszanie w polu karnym Skry, do piłki dobiega Woźniak, uderza niecelnie obok słupka!

• Kolejny rzut rożny, Skra wybija piłkę, Pavlas ponownie kieruje ją w pole karne, na spalonym Jędrych

• Szymczak wywalczył rzut rożny dla GKS-u. Figiel dośrodkował, Kołodziejski uderzył głową, piłka po koźle odbiła się od górnej części poprzeczki.

• Arbiter doliczył 6 minut do drugiej połowy

• Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Woźniaka. Kos bez problemów łapie piłkę.

• Podwójna zmiana w ekipie GKS-u: Woźniak w miejsce Wojciechowskiego

• Szymczak znalazł się niepilnowany w polu karnym, starał się zagrać do Szwedzika, ten został uprzedzony przez defensywę, do piłki dobiegł Błąd, lecz uderzył niecelnie

• Kartką ukarany gracz Skry, Marcin Stromecki

• Błąd dośrodkował z rzutu rożnego, Kołodziejski starał się zgrać piłkę w pole karne, zagrał jednak wprost do rąk Kosa

• A w miejsce Masa na boisku melduje się Kamil Wojtyra

• Podwójna zmiana w ekipie Skry: w miejsce Kwietniewskiego pojawia się Niedbała

• Zmiana w ekipie z Katowic: w miejsce Kozłowskiego Szymczak

• Arbiter zmienia decyzję o karnym! Od bramki Kudła!

• Sędzia Malec jeszcze sprawdza na monitorze sytuację! Czekamy na decyzję.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony, do piłki doskoczył Mas, jego strzał głową obronił Kudła, a po chwili gracz GKS-u fauluje w polu karnym rywala! Rzut karny!

• Dwukrotnie gracze Skry centrowali w pole karne, za każdym razem GKS wybija piłkę poza pole karne, po drugiej próbie Brusiło uderzył bardzo niecelnie zza pola karnego

• Figiel zagrał do Szwedzika, ten zszedł do środka, oddał strzał, po którym piłka poszybowała nad bramką

• Strzał Noconia zza pola karnego podobnie jak wcześniejsza próba tego gracza, bardzo nieudana

• Błąd dośrodkował z prawej strony w kierunku Kozłowskiego, którego uprzedził Mesjasz i nie pozwolił na dojście do piłki

• Nocoń dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, faul ofensywny graczy Skry.

• Kozłowski podał piłkę do Wojciechowskiego, ten zszedł na lewą nogą, ale już jego próba uderzenia po prostu fatalna

• Żółtą kartką ukarany został Oskar Repka

• Szwedzik zagrał piłkę w pole karne, niepewna interwencja Krzyżaka, piłkarze GKS-u domagali się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką, lecz sędzia nakazuje grać dalej.

• Na uderzenie z okolic 30. metra zdecydował się Nocoń. Próba bardzo nieudana.

• Druga połowa meczu właśnie się rozpoczęła. Oba zespoły bez zmian w składzie.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez emocji i bez bramek. Liczymy na lepsze widowisko w drugiej połowie.

• Figiel przejął piłkę w środku pola, zagrał do Błąda, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka szybuje wysoko nad bramką

• Lewą stroną starał się przedrzeć Mas, obrońcy z Katowic poradzili sobie z tą szarżą.

• Szymański starał się zagrać w kierunku Masa i Noconia, ostatecznie piłka ląduje poza polem gry. Dośrodkowanie Kwietniewskiego z rzutu rożnego, gracz GKS-u wybija piłkę na aut.

• Janiszewski zagrał długą piłkę w kierunku Szwedzika, który został jednak uprzedzony przez bramkarza Skry

• Zaostrzyło się nam spotkanie. Po faulu na Kozłowskim, Błąd dośrodkował w pole karne, gracze Skry wybijają piłkę daleko poza pola karne.

• Pavlas zagrał płasko na piąty metr, Kozłowski pakuje piłkę do bramki. Sędzia odgwizduje pozycję spaloną!

• Groźnie w polu karnym GKS-u po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, mały bilard w polu karnym, ostatecznie gracze Skry z bliska nie potrafili skierować piłki do bramki

• Kwietniewski starał się kombinacyjnie pograć w polu karnym z Masem, skończyło się stratą w szesnastce.

• Dośrodkowanie Winiarczyka z lewej strony, piłki w polu karnym nie opanował Napora. Od bramki Kudła

• Tym razem żółtą kartką ukarany gracz Skry, Piotr Nocoń

• Świetnie prawą stroną urwał się Wojciechowski, zagrał w pole karne, piłkę przepuścił Kozłowski, a następnie z okolic 11. metra wysoko nad bramką uderzył Figiel.

• Kartka dla piłkarza GKS-u, ukarany Wojciechowski

• Winiarczyk niecelnie zagrał w pole karne, piłka w rękach Kudły

• Niezła próba zagrania Błąda za obronę Skry w kierunku Kozłowskiego, szybszy na przedpolu okazał się Kos.

• Dośrodkowanie Napory w kierunku Masa, piłka trafia ostatecznie na nogę Kwietniewskiego, który lewą nogą uderzył bardzo niecelnie.

• Szwedzik pobiegł prawą stroną boiska, świetnie w pole karne wbiegał Błąd, ale napastnik nie potrafił celnie zagrać do kolegi z zespołu.

• GKS wywalczył sobie rzut wolny w okolicach 20. metra od bramki Skry. Do piłki podszedł Figiel, lecz uderzył wprost w mur

• Dośrodkowanie w pole karne GKS-u, Kudła pewnie łapie piłkę i stara się szybko wznowić grę.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany został nią Janiszewski

• Indywidualna akcja lewą stroną Szwedzika zakończona dośrodkowanie w pole karne w kierunku Kozłowskiego. Obrońca Skry wybija piłkę poza pole karne

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka GKS Katowice!

• Obie drużyny wychodzą na murawę stadionu przy Bukowej. Za chwilę początek spotkania.

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Paweł Malec z Łodzi. Na liniach pomagać mu będą Arkadiusz Śpiewak i Piotr Szubielski

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn, czas poznać graczy, którzy rozpoczną spotkanie na ławce rezerwowych:

Skra: Sujecki (B), D. Wojtyra, Lukoszek, Baranowicz, Niedbała, Bronisławski, Sajdak, Holik, K. Wojtyra

GKS: Królczyk (B), Woźniak, Sanocki, Jaroszek, Urynowicz, Rogala, Szymczak, Samiec-Talar, Sadowski

• Obaj beniaminkowie przed dzisiejszym starciem zajmują miejsca w dolnej części tabeli I ligi. Skra znajduje się na 12. miejscu w tabeli, GKS jest czternasty.

• Częstochowianie ostatni mecz rozegrali 3 października, kiedy to bezbramkowo zremisowali z Górnikiem Polkowice. W poprzedniej kolejce podopieczni Jacka Rokosy mieli zmierzyć się z Odrą Opole, lecz ze względu na powołania do kadr narodowych w ekipie z Opola, spotkanie zostało przesunięte na 20 października.

• Spotkanie rozgrywane jest na stadionie przy ulicy Bukowej, ale to Skra jest gospodarzem tego spotkania. Dla drużyny z Katowic jest to już trzecie z rzędu spotkanie na własnym obiekcie. W poprzednich dwóch wygrali oni ze Stomilem Olsztyn, a przed tygodniem zremisowali z GKS-em Tychy 2:2.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania pomiędzy Skrą Częstochowa a GKS-em Katowice. Początek spotkania o godzinie 20:30.