Śląsk Wrocław

3

Arka Gdynia

1

• Koniec spotkania. Mimo wygranej 3:1 dla Śląska Wrocław awansowała Arka Gdynia. Zdecydowała o wszystkim bramka strzelona na wyjeździe. Dziękuję za uwagę.

• Strzelał jeden z Gdynian, ale bardziej na zyskanie czasu.

• Piłkę rozrywał Kelemen, ale ta trafiła w ręce Szlagi.

• Fantastyczna atmosfera na trybunach.

• Nieudana akcja Śląska.

• Sędzia dolicza 5 minut.

• Gooooool! Sebastian Mila przepięknym strzałem podwyższa na 3:1. Stadiony świata. Bramka jak z City czy Rapidem.

• Rzut wolny z ok 22-23 metrów dla Śląska.

• Mazurkiewicz za Kowalskiego.

• Za drugą żółtą kartę boisko opuszcza Pruchnik.

• Niedziela zmienia Kuklisa.

• Kontrowersyjna decyzja Borskiego. Sędzia liniowy wskazywał mu, iż faulowany był Voskamp ten jedaak nie zareagował

• Voskamp zastępuje Diaza. Ostatnia zmiana w szeregach Śląska.

• Przed szansą, po podaniu Diaza, stanał Gikiewicz, ale jej nie wykorzystał.

• Kartka dla Madeja.

• Ofensywna zmiana w Śląsku. Gikiewicz za Sochę.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Radzewicza. Kelemen od bramki.

• Na boisku leży jeden z zawodników Arki. Wydaje się jednak, że 'gra on na czas'.

• Mraz za Pawelca.

• Przed polem karnym przewrócił się Diaz, ale Marcin Borski nie dopatrzył się faulu.

• Daleko poza pole karne wybiegł Maciej Szlaga, ale obyło się bez konsekwencji.

• Mieliśmy kolejny korner dla Śląska. Tym razem wrocławianie byli bliscy pokonania Szlagi, ale zabrakło szczęścia. Efektownym strzałem z przewrotki popisał się jeden z napastników WKS-u.

• Kartką ukarany został Piotr Kuklis, który kłócił się z arbitrem.

• Ale już wszystko zażegnane, będzie wolny dla Arki.

• Mamy jakieś starcie w środkowej strefie boiska.

• Na trybunie B pojawiła się oprawa, którą kibice mogą znać ze spotkania z Wisłą Kraków.

• Kolejny korner dla Śląska.

• Przed szansą stanął Diaz, ale piłkę na korner wybił Szlaga.

• Dośrodkowanie Mili wybili obrońcy Arki, piłka jednak spada pod nogi Kaźmierczaka, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Marcin Radzewicz schodził z lewego skrzydła, ale jego uderzenie było słabe i minęło bramkę Kelemena.

• Nieudany korner Śląska.

• Kartka dla Radzewicza.

• Kartka dla Pruchnika.

• Duga połowa rozpoczeta.

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszam za kilkanaście minut.

• Dośrodkowanie zostało jednak wybite, a późniejszy strzał Dudka minął bramkę rywali.

• Jest jeszcze korner dla Śląska.

• Przepraszam, zagrywał Madej. Dwie minuty doliczone.

• Nieudane zagranie Soboty.

• Nieudane dośrodkowanie Diaza.

• Jak to się stało, że piłka nie wpadła do bramki Arki wiedzą chyba tylko piłkarze Śląska. Po podaniu Kaźmierczaka piłka trafiła pod nogi Diaza ten jednak został zablokowany i piłka trafiła pod nogi Soboty, tego uderzenie broni bramkarz gdynian, do piłki ponownie dopadł Diaz, ale i jego strzał obronił Szlaga, piłka znalazła się pod nogami Soboty ten jednak będąc na 5. metrze sfaulował Szlagę.

• Po wyrzucie z autu Pawleca zrobiło się groźnie pod bramką gdynian, ale Arce udało się uspokoić sytuację.

• Druzyna Lenczyka wyraźnie przycisnęła.

• Seria kornerów dla WKS.

• Kasperkiewicz zmiania Nwaogu, który odniósł kontuzję.

• Kartka dla Diaza.

• Piłka w rękach Kelemena.

• Tym razem korner dla gości.

• Mogło a w zasadzi powinno być 3:1, bo po podaniu Mili wyborną szansę miał Diaz, który znalazł się kilka metrów przed bramką. Skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, na wysokości pola karnego, szansę mieli piłkarze Arki, ale obrona Śląska bez zarzutu.

• Ten wynik jednak wciąż daje awans Arce. Piłkarze Lenczyka potrzebują jeszcze trzech trafień. Kolejną asystę zanotował Tadeusz Socha.

• Mamy kolejną bramkę! Strzelcem Cristian Omar Diaz! 2:1 dla Śląska!

• Żółtą kartką ukarany Krajnowski.

• Z rzutu wolnego z ponad 40 metrów dośrodkowywał Tomasik, ale uderzenie jednego z zawodników Arki było niecelne. Kelemen od bramki.

• Z lewej flanki w stronę Diaza dośrodkowywał Mila, ale piłka nie doszła do Argentyńczyka.

• Przy bramce Mili asystował Socha. Chwilę później przed szansą znalazł się Diaz, ale jego uderzenie zostało zablokowane, dobijał Kaźmierczak, ale nie trafił w bramkę.

• Błyskawiczna odpowiedź Śląska Wrocław. Po kontrze do remisy doprowadza Sebastian Mila.

• Mamy bramkę dla Arki Gdynia! Strzelcem Tomasz Jarzębowski, który otrzymał bardzo dobre prostopadłe podanie!

• Piłkę przejęli jednak gospodarze i przeprowadzili szybką akcję, wykończenie Sebastiana Mili pozostawia jednak wiele do życzenia.

• Korner dla gości.

• Kibice Śląska domagają się rzutu wolnego tuż sprzed pola karnego Arki, ale Marcin Borski pozostaje nieugięty i karze grać dalej.

• Uderzał Kaźmierczak, ale piłka minęła bramkę.

• Po faulu na Sobocie, kolejny rzut wolny dla Śląska, który został szybko rozegrany. Atak pozycyjny gospodarzy.

• Jednak sytuacja niewykorzystana.

• Wolny dla Śląska Wrocław w środkowej strefie boiska.

• Śląsk próbuje rozklepać obronę Arki na jej połowie, ale na razie wygląda to nieporadnie, piłka w rękach Szlagi.

• Szarżujący Sobota wywalczył rzut z autu na wysokosci pola karnego Arki.

• Wrocławianie mieli szansę na kontrę, ale została ona zatrzymana przed polem karnym.

• Piłkę dośrodkowywał Tomasik, ale bardzo dobrze obrona Śląska.

• Mecz rozpoczęli piłkarze Arki Gdynia.

• Orzeł Ślązak, maskotka WKS-u, wyprowadza piłkarzy na stadion.

• Dodam, iż w przerwie meczu odbędzie się konkurs, w którym udział weźmie pięciu losowo wybranych dzieciaków.

• Już dosłownie za chwilę piłkarze powinni pojawić się na boisku.

• Ostatniego półfinalistę wyłoni wieczory pojedynek Ruchu Chorzów z Ruchem Zdzieszowice. Spotkanie to jednak powinno być formalnością, bowiem pierwsze spotkanie chorzowianie, na wyjeździe wygrali, 4:1.

• Wykorzystując chwilę przerwy przypomnę, iż do półfinału awansowały już Wisła Kraków oraz Legia Warszawa.

• Zawodnicy zeszli już do szatni, gdzie usłyszą ostatnie wskazówki trenerów.

• Trybuny jednak wciąż się zapełniają.

• Zawodnicy obu drużyn rozgrzewają się wciąż na murawie. Składy obu jedenastek są już dostępne w naszej relacji.

• Jednak także kibice z trybuny B, na której znajdują się najbardziej zagorzali sympatycy WKS-u nie ustają w dopingu. Warto dodać, że na meczu brakuje kibiców Arki Gdynia.

• Trybuny wrocławskiego stadionu niestety świecą pustkami. Frekwencję poprawiło ponad 6 000, które za darmo weszły na stadion. Obecnie owe dzieciaki wraz z jednym spikerów próbują rozkręcać atmosferę.

• Serdecznie witam Państwa ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, gdzie za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław a Arką Gdynia. Kłaniam się nisko, Michał Mormul.