Śląsk Wrocław

2

Bytovia Bytów

2

• Kolejna kontra Bytovii bez bramkarza Śląska, jednak piłka wyszła za linię końcową.

• Żukowski teraz dosyć niepewnie, ale w końcu Śląsk zażegnali niebezpieczeństwo.

• Waleszczyk dostawił nogę do podania z głębi pola, jednak piłka poszybowała nad bramką.

• Śląsk wyprowadził bramkarza i mogło się to szybko źle skończyć.

• Kolejna akcja Bytovii. Strzał Abramowicza wybronił Żukowski.

• Lider ekstraklasy w bardzo trudnej sytuacji. Mila i spółka musieliby strzelić aż pięć bramek by zachować szanse. Tymczasem dobrze w ataku Bytovia, ale kończący akcje Pięta nie zdołał oddać strzału.

• Tym razem bramkarz Śląska bez szans. Ambroziak wyprowadza Bytovię na prowadzenie.

• Dwukrotnie dobrą interwencją popisał się Żukowski.

• Początek drugiej połowy.

• Spieszą się Ślązacy, ale nic z tego. Do przerwy lider ekstraklasy remisuje 1:1.

• Znów potężnie uderzył Pięta, tym razem niecelnie.

• Pięknie uderzył z lewej nogi Wojciech Pięta i z trudnościami broni Żukowski.

• Sporo teraz niedokładności w rozgrywaniu akcji po jednej i drugiej stronie.

• GOL! Michał Pietrzyk błyskawicznie odrabia straty po świetnej akcji drugoligowca.

• Gol! Sebastian Mila strzela pierwszą bramkę niemal z połowy boiska! Piękne okienko!

• Mila strzela z ostrego kąta z rzutu wolnego, ale nie trafił w światło bramki.

• Ależ błąd Żukowskiego! Zapędził się bramkarz Śląska aż na środek boiska i stracił piłkę. Ale piłkarz Drutex-Bytovii nie trafił na pustą bramkę!

• Błyskawicznie próbował strzelać Cetnarski, ale zabrakło precyzji.

• Zaczynamy mecz!

• Śląsk musi wygrać 4:0, żeby myśleć o wyjściu z grupy, a w ostatnim meczu Puma Team będzie musiała przegrać z GieKSą.

• Ostatni mecz dla Śląska Wrocław i Drutex-Bytovii i ostatnia szansa na zdobycie punktów dla tych zespołów. Piłkarze z Bytowa walczą o awans do półfinałów. Śląsk ma jeszcze tylko matematyczne szanse.