3

3 1 połowa

Cracovia

0

• Śląsk odczarował swój stadion i traci do Legii tylko jedno "oczko"! Natomiast Cracovia jest na dnie. Ma tylko 17. punktów i jest coraz bliżej spadku do Pierwszej Ligi! Śląsk ustawił spotkanie już w pierwszej połowie, strzelając trzy bramki i do końca nie dał sobie odebrać prowadzenia i zwycięstwa! Wspaniały popis Sebastiana Mili, który był jednym z lepszych na boisku!. Żegnam się już z Państwem z tej wspaniałej areny Euro 2012 i zapraszam na kolejne relacje LIVE! Tomasz Kozimala

• KONIEC spotkania!!!

• Stelbecki!! Obok bramki jednak!

• Sędzia Małek doliczył 2. minuty

• Dobra kontra Śląska. Sobota ograł łatwo Kosanovicia, ale uderzył niecelnie nad poprzeczką rywala. Mogło być 4:0!

• Od razu Mraz! Strzelił na bramkę Kaczmarka, ale fantastyczna interwencja golkipera gości!

• Ostatnie zmiana w ekipie Śląska. Mraz za Madeja

• Faul Biezena w środku pola

• Spieszą się goście, jednak Śląsk umiejętnie broni dostępu do własnej bramki i próbuje kontrataków

• Widać zmęczenie w obydwu ekipach. Sporadyczne ataki próbuje jeszcze podejmować Cracovia, co skutkuje rzutem rożnym. Goście koniecznie chcą zmniejszyć rozmiary porażki

• Kaźmierczak! Ale parę metrów nad bramką golkipera krakowian

• Faul dla podopiecznych Oresta Lenczyka. 25. metrów do bramki Kaczmarka

• Boisko opuszcza również Diaz. Zastępuje go Johan Voskamp

• Podwójna zmiana u gospodarzy. Cetnarski za Milę- strzelca dwóch bramek

• Bojlević!!! Po strzale z rzutu wolnego piłka zatrzymuje się na poprzeczce, jeszcze niedokładnie, obok słupka dobijał jeden z napastników Śląska!!!

• Dudek żółta kartka za faul na zawodniku "Pasów" tuż przed własnym polem karnym

• Ostatnia zmiana w drużynie Tomasza Kafarskiego. Budziński zastępuje Bartczaka

• Kontra Cracovii, jednak słabe dośrodkowanie i piłka ląduje w polu boiska

• Teraz Dudek stanął przed wspaniałą sytuacja podwyższenia wyniku! Jednak przestrzelił obok lewego słupka Kaczmarka po dospokonłym zgraniu Madeja!

• Dudzic! W polu karnym świetnie piłk zblokował jednak obrońca Śląska i rezultat pozostaje bez zmian!

• Ładnie z prawej strony dośrodkowywał Szałachowski, mamy korner, po którym ten sam zawodnik uderzał zza pola karnego. Wprost jednak w ręce golkipera "Zielonych"

• Korner dla Śląska. Ze środka pola piłkę zagrywał jeden z pomocników gospodarzy, ale nie opanował jej Madej i po rzucie rożnym strzałem z głowy chciał zaskoczyć Kaczmarka Dudek!

• Fantastyczna akcja WKS-u, ale do podania z prawej strony Madeja nie doszedł żaden zawodnik gospodarzy!

• Biezen kolejny raz przegrał pojedynek siłowy ze stoperami Śląska i znów strata w środku pola krakowian

• "Sam na sam" z Kaczmarkiem znalazł się Madej!!! Ale fatalnie spudłował obok słupka!

• Ładnie ze środka pola chciał zagrywać Dudzic, ale piłka niefortunnie odbiła się od pięty Biezena i strata w środku pola Cracovii

• Biezen przewracany w polu karnym gospodarzy przez bramkarza WKS-u. Nie ma jednak mowy o rzucie karnym. Nie ma również ku zdziwieniu Holendra rzutu rożnego

• Słupek Śląska, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul zawodnika gospodarzy

• Po rzucie wolnym dla Śląska i wybiciu z pola karnego piłki przez obrońców gości, ładnie futbolówkę wyłuskał Biezen, ale szybko ją stracił na rzecz stopera WKS-u

• Strzał Mili, ale wysoko nad bramka Kaczmarka

• "Pasy" ruszyły do ataku. Kolejny strzał w stronę bramki Śląska, jednak bez większych problemów broni Kelemen

• Kartka dla Nykiela za faul na Sobocie w środku pola

• W końcu niezła akcja gości. Bardzo dobry strzał Dudzica broni i wybija na rzut rożny golkiper Śląska!

• Już akcja gości, ale piłkę zagrywaną ze środka pola z łatwością łapie Kelemen

• Również za Suarta wszedł Bartłomiej Dudzic

• Zmiany w Cracovii. Za Hoska wchodzi Kosanović

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy meczu! Bardzo słaba była ta pierwsza odsłona spotkania w wykonaniu zawodników Cracovii i zasłużenie przegrywają 3:0. Mimo paru sytuacji "Pasy" nie zagroziły bardzo bramce strzeżonej przez Kelemena. Natomiast Śląsk odczarował swój stadion i widać, że zawodnicy Oresta Lenczyka są rządni zwycięstwa, co wychodzi im póki co wzorowo. Zapraszam na drugą połowę!

• GOOOOOOOOL!!! Piłkę na połowie boiska znów stracił Suart. Tą przejął Dudek i wspaniale zagrał w pole karne do kapitana drużyny- Sebastiana Mili, a ten z łatwością pakuje futbolówkę do siatki Kaczmarka!

• Diaz faulował teraz Żytkę w polu karnym gości

• Nosze jednak nie będą potrzebne i po tej powietrznej akrobacji stopera Cracovii wszystko wraca do normy

• Na murawie leży Hosek. Czech chyba dostał jakiegoś urazu

• Dudek uderzał, ale prosto w ręce Kaczmarka

• Suart! Ale wysoko nad poprzeczką słowackiego golkipera gospodarzy

• Żółtą kartką ukarany Pietrasiak za faul na Biezenie tuz przed polem karnym WKS-u

• Mamy korner dla "Pasów" i niewiele brakowało a Mateusz Żytko pokonałby strzałem z główki golkipera Śląska!

• Znów było gorąco w polu karnym Kaczmarka, tym razem nad bramką strzelał Madej!

• Błąd w defensywie Suarta, ale na szczęście dla gości piłkę wybijają obrońcy

• Nykiel nieźle wrzucił w pole karne Śląska, ale nie było tam nikogo i piłka przelatuje obok słupka Kelemena

• Gospodarze zamknęli Cracovię na własnej połowie i ta ma duże problemy z przedostaniem się pod pole karne WKS-u

• W polu karnym znów z dobrej strony pokazał się Sebastian Mila. Zamieszanie to wyjaśniają jednak obrońcy Cracovii

• Groźna prawa strona Śląska znów atakuje. Mateusz Żytko wybija jednak na rzut rożny. Piłkę złapał jednak Wojciech Kaczmarek!

• Spokojnie grę układają goście z Krakowa. Oni teraz nie maja nic do stracenia, ale przy takiej grze WSK-u ciężko będzie im odrobić straty

• GOOOOOOOOL!!! Ależ Sobota wchodził prawa stroną boiska. Idealnie zagrał do Mili, a tez potężnym strzałem w długi róg bramki pokonał Kaczmarka! Mamy 2:0 dla WKS!

• Sobota! Ograł dwóch obrońców "Pasów", ale niecelnie uderzył na bramkę przeciwnika!

• W odpowiedzi krakowianie, z prawej strony dośrodkowywał Struna, ale futbolówkę przechwycili defensorzy Śląska

• Dobrze teraz zagrywał piłkę ze środka pola Kaźmierczak do Mili, ten wycofał do Pawelca, jednak jego strzał zza pola karnego wylądował wysoko nad poprzeczką golkipera Cracovii

• Pierwszy korner dla gości. Piłka trafia jednak łupem Kelemena

• Ręka Pietrasiaka obok pola karnego WKS. Cracovia będzie miał rzut wolny

• Ładna sytuacja dla gospodarzy. Mila zagrywał na prawa stronę do Soboty, ale ten niecelnie podał i piłka wyszła poza linię

• Świetna akcja Cracovii, ale Szałachowski w polu karnym trafił jednego z obrońców Śląska. W odpowiedzi gospodarze, jednak piłka ociera o górą częć poprzeczki Kaczmarka po dobrej akcji Diaza z prawej strony!

• Fatalny stan murawy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu nie pozwala zawodnikom obu drużyn na dokładne zagrania

• Spokojnie Cracovia buduje akcje od swojej połowy i próbuje zaskoczyć rywala atakiem pozycyjnym

• Ależ teraz akcja Cracovii! Minimalnie obok słupka przestrzelił jednak napastnik krakowian!!

• GOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Śląska. Z rzutu karnego strzelał Diaz! Po fatalnym zachowaniu defensorów "Pasów" sędzie Małek podyktował rzut karny i mamy prowadzenie WKS

• Faul wrocławian w środku pola

• Rozpoczęli goście z Krakowa!

• Zawodnicy już na murawie i za chwilę pierwszy gwizdek Pana Roberta Małka!

• Frekwencja na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

• "Zieloni" będą chcieli przed własna publicznością udowodnić, że potrafią wygrywać u siebie. Cracovia po ostatniej wygranej Zagłębia Lubin dziś po prostu nie może stracić punktów i jest to ich kolejny mecz"o życie". Czeka nas zatem emocjonujące 90 minut!

• Możemy się spodziewać zaś, że kandydat do spadku w T-mobile Ekstraklasy po objęciu przez nowego szkoleniowca w dzisiejszym spotkaniu nie odpuści tak łatwo. Zawodnicy Tomasza Kafarskiego będą chcieli się za pewne pokazać nowemu trenerowi. W ostatnim spotkaniu z ŁKS-em wykazali się wolą walki doprowadzając do remisu 2:2.

• Śląsk- rewelacja poprzedniej rundy w tym roku spisuje się fatalnie. Piłkarze Oresta Lenczyka nie wygrali od pięciu spotkań i są w dołku formy. Do tego dochodzi przegrana w Pucharze Polski z Arką Gdynia 2:0. Może się wydawać, że wrocławianie będą dzisiaj mieli ułatwione zadanie. Nie dość, że grają przed własna publicznością to jeszcze ich rywalem jest zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Cracovia.

• Witam Państwa ze stolicy Dolnego Śląska. Dziś na skąpanym słońcem Stadionie Miejskim we Wrocławiu za nieco ponad pół godziny zmierzą się pogrążone w kryzysie w ostatnim czasie drużyny Śląska Wrocław i Cracovii Kraków. Prosto z areny Euro 2012 zaprasza Tomasz Kozimala