Śląsk Wrocław

3

Górnik Łęczna

2

• To koniec sezonu 2015/16, który dostarczył wielu emocji. Wiemy, kto żegna się z Ekstraklasą, a jutro poznamy mistrza Polski oraz pucharowiczów! Miłego wieczoru!

• KONIEC! Śląsk ogrywa Łęczną 3:2, ale Górnik utrzymuje się w Ekstraklasie!

• Zabrze remisuje 1:1 w Niecieczy i żegna się z Ekstraklasą!

• Dnkowski nie trafił z 16. metra. Tragiczna skuteczność gospodarzy!

• Dankowski zastępuje Picha.

• ŚPIĄCZKAAAA!!!

• Wrocławianie bez najmniejszego problemu docierają pod pole karne gości.

• W Niecieczy nadal 1:1!

• Biliński znów nie trafił w światło bramki.

• Biliński spowodował zderzenie Prusaka z Piesiem.

• Zieliński ukarany kartonikiem.

• Biliński z 16. metra nie trafił w bramkę! To powinno być 4:1!

• Biliński melduje się w miejsce Mervo.

• Morioka zagrał do Kiełba, ale ten przestrzelił.

• Mierzejewski zmienia Sasina.

• Śpiączka wyłożył piłkę Świerczokowi, ale ten nie zdążył trącić piłki!

• Hateley strzelił z rzutu wolnego w środek bramki.

• 13570 widzów ogląda mecz z wysokości trybun.

• Chwilę wcześniej okazję na bramkę zmarnował Celeban.

• Śpiączka zastępuje Pitrego.

• Zespół z Lubelszczyzny musi zacząć szybko odrabiać straty. Na plecach czuć oddech zabrzan.

• Świerczok zmienia Bozicia.

• Morioka w dogodnej sytuacji nie trafił w światło bramki.

• Goście muszą ruszyć do odrabiania strat.

• Prusak broni strzał jednego z gospodarzy! Górnik oszołomiony!

• Kiełb zmienia Grajciara.

• MORIOKAAAA!!!! ALEŻ MINUTY WROCŁAWIAN!

• Poprzeczka po uderzeniu Hołoty, a Morioka i jeden z jego kolegów nie trafiali do pustej siatki!

• Zawodnik Śląska wykorzystał swoją sytuację i Łęczna musi gonić wynik!

• HOŁOTAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! 2:1!

• Na pozycji spalonej Pitry.

• Nowak dośrodkował z rzutu wolnego. Do piłki dopadł pitry, ale został zablokowany.

• Termalica wyrównuje! Zabrze w beznadziejnej sytuacji!

• Piesio w asyście Kokoszki trafił w słupek.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Zieliński centrował w pole karne, a tam Mervo głową nie potrafił skierować piłki do siatki rywali!

• Rozpoczynamy drugą część zawodów!

• Do przerwy remis we Wrocławiu, który daje utrzymanie łęcznianom! Śląsk - Górnik 1:1!

• Niezła centra Hateley'a, ale bez strzału tym razem.

• Łęcznianie bronią się po rzucie wolnym gospodarzy, a po chwili Pitry wybija piłkę, będzie korner.

• Grajciar szukał Dvaliego w polu karnym, ale zagrał niedokładnie.

• Szmatiuk zgrał piłkę głową, a strzał Pruchnika przeleciał wysoko nad bramką miejscowych.

• Nowak wywalczył korner dla gości.

• Bonin wygrał pojedynek z dwoma zawodnikami Śląska, a następnie z kilkunastu łęcznianin przestrzelił, a mógł podać!

• Najpierw Mervo został zablokowany, a chwilę później Grajciar zmusza do interwencji Prusaka!

• Pół godziny gry za nami. Na ten moment to Zabrze żegna się z Ekstraklasą, które prowadzi w Niecieczy 1:0.

• Śląsk gra dziś w zielonych strojach, a łęcznianie w białych kompletach.

• Piesio szukał kolegów w polu karnym, ale zrobił to po prostu źle.

• Trzeba przyznać, że we Wrocławiu oglądamy dobre spotkanie.

• Zawodnik Górnika z 23. metrów przelobował Pawełka! Łęczna wraca do gry!

• PITRYYYYY!!! ALEŻ BRAMKA!!!

• Boni z 17. metra po ziemi, ale za słabo by zaskoczyć golkipera miejscowych.

• Łęcznianie powoli wracają do dobrego rytmu. A w Bielsku-Białej, Podbeskidzie prowadzi 1:0 z Wisłą Kraków.

• Pitry w asyście defensorów Śląska obrócił się z piłką i uderzył z kilku metrów, ale broni Pawełek!

• Rezerwowi Górnika: Rodić, Nikitović, Tymiński, Śpiączka, Świerczok, Danielewicz, Mierzejewski

• Górnik prezentuje się dziś jak na razie bardzo nerwowo.

• Pich strzelał sprzed pola karnego, piłka odbiła się od jednego z rywali i będzie korner.

• Prusak musiał interweniować po uderzeniu piłki głową przez Sasina.

• Indywidualna akcja Japończyka zakończona płaskim strzałem! Górnik w zlej sytuacji!

• MORIOOOOKAAA! 1:0!

• rezerwowi WKSu: Rezerwowi: Abramowicz, Dankowski, Pawelec, Biliński, Kiełb, Gecov, Gosztonyi

• Hateley strzelał z dużego dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Od środka zaczynają gospodarze!

• Obie jedenastki już na murawie, za chwilkę zaczynamy!

• Łęcznianie jeśli dziś nie przegrają, to będą pewni utrzymania. Gdyby ulegli we Wrocławiu, a Górnik Zabrze pokonałby Termalikę, wówczas zespół z Lubelszczyzny musiałby pożegnać się z Ekstraklasą.

• Witamy serdecznie! Za kilka minut rozpocznie się spotkanie 37. kolejki Ekstraklasy. We Wrocławiu Śląsk rywalizuje z Górnikiem Łęczna!