Śląsk Wrocław

2

Górnik Zabrze

1

• Bardzo dobry mecz we Wrocławiu. Dziękujemy, że byliście z nami. Trzymajcie się. :)

• Koniec meczu !!! Śląsk pokonuje Górnik 2-1. !!!

• Grzegorz Bonin bardzo niecelnie z dystansu.

• Ależ Adama Nawałka jest sfrustrowany grą swoich podopiecznych.

• Faulowany Mila. Chyba mistrzowie kraju nie dadzą sobie wyszarpać jakże cennych trzech punktów.

• Ostatnie siły do ataku rzuca Górnik. Sędzia dolicza 4 minuty.

• Stadion wręcz ryczy. genialna końcówka z obu stron.

• Gooooooooooooooooooooooooooooooool !!! Ćwielong. Ależ wrzawa.

• Z dystansu uderza Kaźmierczak, jednak nad bramką

• Oj, zapachniało bramką dla goście. Niecelnie głową uderza tuż przy słupku Zahorski.

• Wchodzi Gikiewicz za Mouloungiego. trener Levy stawia wszystko na jedną kartę. dawno widzieliśmy tak odważne decyzje trenera gospodarzy.

• Śląsk cały czas próbuje. Ale Górnik nie pozostaje mu dłużny.

• Chwila przerwy w grze. Na boisku leży zawodnik z Zabrza.

• Tym razem w zamieszaniu podbramkowych pudłuje Kokoszka.

• Zachara otrzymuje żółty kartonik za faul na 25. metrze.

• Mila prostopadle do Cetnarskiego, jednak ponownie Skorupski ratuje Górnik. !!

• Ponad bramką główkuje zawodnik Górnika.

• kolejna zmiana w Śląsku. Za Elsnera Cetnarski.

• Teraz do głosu dochodzi Górnik. Czyżby wypatrywał swoją szansę na wywiezienie trzech punktów ze stolicy Dolnego Śląska.?

• Trzecia zmiana w ekipie gości. boisko opuszcza Gancarczyk, a w jego miejsce Zachara.

• Tymczasem rzut rożny dla Górnika i nieudana kontra gospodarzy.

• Nie skłamię chyba jak powiem, że bramka dla Śląska wisi w powietrzu. Publiczność Niesie WKS. Zaczyna się mecz we Wrocławiu.

• Świetna akcja wrocławian, ale chybi Mouloungui, a Skorupski kapitalnie broni jego strzał. !!!

• Prostopadłe zagranie do Mouloungiego, jednak uprzedza go Skorupski.

• Na spalonym były reprezentant Polski, Tomasz Zahorski.

• Na boisku nie mamy już dwóch podstawowych napastników gości. Wchodzi Zahorski.

• Bonin Melduje się na boisku za strzelca bramki dla Górnika.

• Rzut wolny z około 30. metrów. Przy piłce Kaźmierczak.

• W polu karnym przewraca się Pawelec, jednak arbiter Musiał niewzruszony.

• Goooooooll !!!!!! Kapitalnie podaje Mouloungui, a z 20. metrów pięknie strzela Sebastian Mila. popisowa akcja Mistrzów Polski.

• Na boisku leży Nakoulma. Podbiegają do niego masażyści. Nosze chyba nie będą potrzebne. Chociaż kto wie.

• Dośrodkowuje Mouloungui, obrońca gości prawie pokonał swojego bramkarza.

• Kibicuje pokazują przygotowane oprawy. wkswks

• Strzał Mili zablokowany, następnie Kaźmierczaka. zaczyna się dziać. I jeszcze Słupek. kilkadziesiąt sekund i trzy dogodne szanse dla Śląska.

• Indywidualnie próbuje Mouloungui, jednak sfaulował.

• Śląsk z determinacją zaczął drugą połowę. Być może Ćwielong rozrusza skrzydła gospodarzy.

• za Patejuka wchodzi na plac gry Ćwielong.

• zaczynamy kolejną połowę.

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Zawodników żegnają gwizdy. PRZERWA

• Bardzo czytelnie, przewidywalna jest gra gospodarzy. W taki sposób nie ma co szukać zagrożenia pod bramką Górnika.

• Nakoulma z klepki z Magiera, gdyby arbiter nie odgwizdał spalonego to mielibyśmy chyba 0-2.

• Górnicy chcą ruszyć za ciosem i klepią kolejne ataki.

• Goooooooool !!! Błąd Kokoszki. Piłka trafia do Nakoulmy, a ten pokonuje Rafała Gikiewicza.

• Jak widać kibicom gości zima niestraszna ! wks

• Ależ bomba z 20. metrów Mouloungiego. Kunsztem bramkarskim wykazał się Skorupski. ŚWIETNA INTERWENCJA !!!

• Elsener do Soboty, te wycofał na 15. metro do Mili, a filar WKS-u uderza prawą nogą nad poprzeczką.

• kotłuje się pod bramką wrocławian po rzutach rożnych Górników. Tym razem Szeweluchin uderzał niecelnie głową.

• Fragment gry dla gości. Odważniej ruszają do przodu i kolejny rzut rożny dla gości. Po raz kolejny na krótki słupek, to chyba wyćwiczony wariant drużyny Adama Nawałki.

• Groźne są te centry Kwieka. Tym razem na krótki słupek ale po strzale zawodnika gości piłka zacznie mija bramkę.

• Elsner traci piłkę w środku pola, a ta od razu trafia pod nogi Jelenia, ale na korner wybija Socha.

• Aktywny od samego początku Sylwester Patejuk, jednak chyba za bardzo chce, bo jeszcze nie było z tego pożytku na korzyść Śląska. Górnika statycznie i spokojnie czeka na swoją szansę

• Centruje z lewej flanki Magiera, akcję zamyka Nakoulma i uderza na bramkę gospodarzy. Gikiewicz nie dał się zaskoczyć.

• wks

• Rzut wolny dla Górnika. Dośrodkowuje Aleksander Kwiek, jednak piłkę pewnie chwyta Gikiewicz.

• Szkoleniowiec gości jak zwykle żywiołowy i dosadny w swoich gestach przy linii.

• Jak na razie bardzo pewnie funkcjonuje obroną jednych i drugich, szczególnie WKS-u, gdyż jest bardzo eksperymentalna z Grodzickim i Pawelcem.

• Mała klarownych sytuacji dotychczas na początku tego spotkania. Obie ekipy grają tak jakby rzetelnie chciały wykonać założenia taktyczne. PS. Na spalonym Nakoulma.

• teraz kombinacyjna akcja gości, lecz Nakoulma nie opanował futbolówki.

• Na razie nie widać, aby Górnik chciał się odkryć. spokojnie czekają na grę z kontry, jednak Jeleń, czy Nakoulma nie pokazują się specjalnie do gry.

• Indywidualny rajd Sochy, jednak piłka opuściła plac gry. Dobry pomysł obrońcy Śląska.

• chwila nieporozumień i niecelnych zagrań z obu stron.

• Na lewej stronie Pokazał się Patejuk i świetnie dośrodkował na wchodzącego Milę, Następnie groźnie uderzał Mouloungui, natomiast dobrze interweniuje Skorupski.

• nieudane dośrodkowanie na głowę napastnika wrocławian. Nie zdołał dojść do tej piłki Gabończyk.

• Kaźmierczak zagrywa do Soboty, a skrzydłowy gospodarzy niecelnie uderza na bramkę Skorupskiego. teraz to Śląsk rzuca się do ataku.

• Piłka trafia w polu karnym pod nogi Erica, który gra dziś na środku napadu, lecz ten nie opanował futbolówki. To mogło skończyć się źle dla WKS-u.

• Od początku za prowadzenie gry zabrał się Górnik. Patrząc na ostatnie spotkania, to własnie zabrzanie są typowani jako faworyt tego pojedynku.

• zaczynamy. Od środka Śląsk.

• Zawodnicy już wyszli na płytę boiska. wks

• A oto fani Górnika. Jak zwykle wyraziści i głośni. wro

• Niska frekwencja miejmy nadzieje, że nie wpłynie na poziom spotkania. Spotkanie na szczycie niewątpliwie powinno dać kibicom sporo emocji. 5 min do rozpoczęcia spotkania.

• wrocław

• Witamy ze stadionu we Wrocławiu. Pierwsze wrażenie? Niska frekwencja, a fani Górnika jak zwykle wyraziści. Na pierwszych rzut oka JEST ICH WIĘCEJ OD KIBICÓW GOSPODARZY !