• Co za wyście Niedzielana obrończy myśleli że jest na pozycji spalonej ale było inaczej Napastnik Korony sam na sam z Kelemanem piłka mija bramkę

• Celeban blisko zdobycia pierwszej bramki ale Małkowski wybija piłkę

• Dirceu na boisku, zszedł Korzym.

• Pierwsza zmiana w drużynie Śląska Wrocław

• Faulował Kaźmierczak. Edi rozpoczyna grę z rzutu wolnego, ale tym razem Korona próbowała rozgrywać piłkę. Nie udało się i strata.

• Niedzielan na lewej stronie przerzucił piłkę przez całą szerokość boiska. Nie było tam kolegów. Bardzo niedokładnie.

• Kolejne podanie do Niedzielana, tym razem po ziemi, uprzedził go jednak Socha podając wślizgiem do Kelemena.

• Kilka podań między sobą wymienili stoperzy Śląska, nie mając chyba pomysłu na rozegranie akcji. Jak tak dalej będzie to wyglądać, to goli dziś we Wrocławiu nie będzie.

• Od bramki Małkowski. Dalekie podanie i przejmuje je... Madej. Takie podanie na dwa uda... albo się uda albo się nie uda.

• Faul Śląska na połowie rywali. Dalekim wykopem rozpoczęła Korona. Takie długie podania na oślep to najwyraźniej taktyka gości.

• Żółta karta dla Sztylki za uderzenie Ediego bez piłki.

• Szybkie wyjście Korony z własnej połowy. Niedzielan oddał piłkę do Ediego, a ten ładnie z dystansu w kierunku okienka bramki Śląska. Łapie piłkę Keleman. To był zbyt duży dystans na taki mierzony techniczny strzał.

• Dośrodkowanie Madeja w pole karne wybijają obrońcy, dobijał sprzed pola karnego Sztylka. Mocną piłkę Stano musiał wybić na rzut rożny.

• Ćwieląg przetrzymał piłkę w polu karnym, strzelił mimo asysty obrońcy, ale niecelnie i w groźnej sytuacji piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Małkowski rozpoczął akcję dalekim wykopem, ale szybko piłkę od zawodników Korony wyłuskali gospodarze.

• Rzut rożny dla Śląska. Wrzuca Mila, ale ponownie korner. Powtórka Mili i tym razem łapie Małkowski.

• Akcja Niedzielana, ale zakończona przypadkowym strzałem Lecha i od bramki Kelemen.

• Kibice Korony dopiero przed chwilą w komplecie weszli na stadion. Ożywił się doping.

• Brutalny faul Golańskiego na Madeju, ale sędzia nie sięga po kartonik.

• Początek drugiej części gry. Od razu dobrą okazję miał Edi, ale od bramki Kelemen.