Śląsk Wrocław

3

Lech Poznań

1

• Koniec meczu. Wicemistrz Polski nie dał żadnych szans Lechowi Poznań, wygrywając 3:1. "Kolejarz" obudził się w tym meczu zdecydowanie za późno.

• Fatalny strzał Stilicia po akcji całego zespołu.

• Jeszcze próba Dudka z dystnsu, jednak niecelnie.

• Ostatnie minuty spotkania, Śląsk myśli już tylko o obronie, natomiast Lech jest w posiadaniu piłki. W tym meczu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie

• Drobnego urazu nabawił się Kriwiec, jednak po chwili wrócił do gry.

• Drygas w miejsce Injaca.

• Gol dla Lecha! Artiom Rudnev pakuje piłkę do siatki, po niepewnej interwencji Kelemena. Czy Lechowi starczy jeszcze czasu?

• Boisko opuszcza Sebastian Mila, żegnany wielkimi brawami. W jego miejsce wchodzi Mateusz Cetnarski.

• Lech po straconej bramce praktycznie nie istnieje na boisku, Śląsk w pełni kontroluje to spotkanie nie pozostawiając złudzeń kto jest dzisiaj lepszy.

• Zmiana w Lechu. Za Murawskiego Możdżeń.

• Kibice domagają się jeszcze jednej bramki, natomiast ekipa kibiców gości, która nagle pojawiła się na trybunie gości nie wytrzymała na zaczepki gospodarzy i zaczęła swój doping.

• 3:0... Śląsk gromi Lech Poznań w dzisiejszym spotkaniu ! Autorem gola Cristian Omar Diaz!!!!! Wielka feta na trybunach!

• Sporo fauli w środku boiska. Zdecydowanie gra obu ekip "siadła". Lech stara się prowadzić grę, Śląsk kontratakować, ale wszystko na staraniach się kończy.

• Zmiana w Śląsku. W miejsce Voskampa na boisku melduje się Cristian Diaz.

• Stilić przed szansą na bramkę!!! Ładnie urwał się lewą stroną Enriquez, zagrał do Stilicia, a ten strzelał wprost w Kelemena. To powinna być bramka.

• Voskaaaaamp!!! Holender bliski strzelenia bramki, jego strącenie główką mija słupek bramki Kotorowskiego!

• Zmiana w drużynie Lecha. Jakub Wilk w miejsce Toneva. Tymczasem Bardzo groźnie strzelał Murawski, jednak z najwyższym trudem Kelemen! Piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wychodzi na rzut rożny !!

• Sporo walki ze strony obu ekip, jednak wszystko odbywa się w środku pola.

• Z łąwki rezerwowych wstał Mateusz Możdżeń. Czyżby to on miał zmienić oblicze Lecha w tym meczu ?

• Drugą połowę w wyjściowej jedenastce rozpoczął Sebastian Dudek w miejsce Dariusza Sztylki.

• Zaczynamy!

• Po przerwie obie jedenastki wracają na murawę i już za moment rozpoczniemy drugie 45 minut spotkania okrzykniętego meczem kolejki.

• śląsk wrocław

A tak podczas dzisiejszego wieczoru wyglądają trybuny na ul. Oporowskiej. :)

• Zwycięzca dzisiejszego meczu zasiądzie na fotelu lidera T-oble Ekstraklasy, przynajmniej do poniedziałku, kiedy to Korona Kielce rozegra wyjazdowe spotkanie z Polonią Warszawa. Stawka meczu jest zatem duża, póki co bardziej z presją radzą sobie gospodarze, Lech nielicząc stuprocentowej sytuacji Rudneva nie stworzył zagrożenia pod bramką Śląska.

• Koniec pierwszej połowy ! Do przerwy Śląsk prowadzi 2:0 z Lechem Poznań! Zapraszamy na kilkanaście minut przerwy.

• Strzał Wołąkiewicza po wrzutce minimalnie mija słupek Kelemena!

• Bardzo dobry fragment meczu! Piłkarze obu ekip zawzięcie walczą o piłkę, lecz to "wojskowi" wychodzą obronną ręką w tych starciach. Dobiega końca pierwsza połowa spotkania.

• 2:0 !!!! Piękny płaski strzał po długim rogu oddaje Łukasz Madej, podwyższając tym samym wynik tego spotkania! Kapitalna gra taktyczna podopiecznych trenera Oresta Lenczyka daje tak znakomity wynik!

• Celny strzał na bramkę Kelemena oddaje, warto odnotować tylko do statystyk.

• 10 minut do końca pierwszej połowy, póki co Śląsk kontroluje przebieg spotkania, a Lech wydaje się nie mieć pomysłu na sforsowanie obrony wicemistrzów Polski.

• Groźny strzał Stilicia zablokowany przez Pietrasiaka i z rożnego Lech.

• Sporo walki w środku pola, żadna drużyna nie stworzyła w ostatnim czasie sytuacji podbramkowej.

• Groźnie Śląsk, jednak na spalonym Voskamp.

• Lech chyba się obudził po stracie bramki i zaczyna stwarzać sytuacje podbramkowe. Od kilku minut to oni są w posiadaniu piłki, Śląsk natomiast cofnął się i czeka na wyprowadzenie kolejnego ciosu.

• Poprzeczka ratuje Śląsk!! Artiom Rudnev w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Kelemena! Ależ okazja dla Lecha.

• Śląsk stara się iść za ciosem, Madej zagrał prostopadle do Voskampa, jednak minimalnie za mocno. Póki co to Śląsk jest drużyną dominującą

• Bramka dla Śląska!!! Gol wisiał w powietrzu, Mila świetnie zagrywa w pole karne, a tam Piotr Celeban świetnie się odnajduje i kieruje piłkę do siatki! Gospodarze wychodzą na prowadzenie.

• Piłkarze Lecha szukają długimi podaniami bardzo szybkiego Artioma Rudneva, jednak bez zarzutu spisuje się defensywa Śląska.

• Z animuszem natomiast rozpoczęli kibice. Da się słyszeć na stadionie "Hej Śląsk!"

• Od początku spotkania obie drużyny wydają się szanować piłkę. Lech spokojnie rozgrywa na swojej połowie.

• Pierwszy gwizdek i zaczyna drużyna gości!

• Obie ekipy wychodzą na murawę witane gromkimi brawami. Doping zapowiada się naprawdę emocjonująco.

• W powietrzu czuć wielkie emocje i gotowość obu ekip oraz kibiców rzecz jasna do dzisiejszego spotkania. Czekamy na doping godny dzisiejszego meczu. Obie ekipy opuściły już murawę, aby za kilkanaście minut powrócić w pełni gotowości.

• Spotkanie bez wątpienia można okrzyknąć meczem kolejki, szkoda tylko, że na czas do dyspozycji drużyny Śląska nie został oddany nowy stadion. Dzisiaj jesteśmy jeszcze na Oporowskiej.

• Wrześniowa pogoda na pewno piłkarzom. Obie drużyny budzą podziw rozgrzewając się w krótkich strojach, ale nikt chyba tutaj nie myśli o tym, że atmosfera spotkania będzie naprawdę gorąca. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek, który zabrzmi już za niespełna pół godziny. Trybuny już niemal zapełnione do ostatniego miejsca. Dzisiejsze spotkanie obserwować będzie komplet kibiców.

• Obje jedenastki rozgrzewają się na murawie w rytmach najnowszego przeboju Rihanny. ;)

• Witać, że trener Orest Lenczyk liczy się z siłą ofensywną Lecha i w środku pola postawił na zdecydowanie bardziej defensywnych zawodników. Wrocławianie marzą o powtórzeniu sukcesu swoich "przyjaciół" z Wisły Kraków, którzy w szóstej kolejce pokonali Lecha na ich własnym stadionie. Lech natomiast po dwóch porażkach z Górnikiem i wspomnianą Wisłą powrócili na odpowiednie tory wygrywając przekonywująco z Jagiellonią i Chrobrym Głogów w Pucharze Polski. No i mają jeszcze jeden atut, którym bezsprzecznie jest Artiom Rudnev... Szykuje się emocjonujące spotkanie. Trybuny powoli zaczynają się zapełniać, niestety dzisiejsze spotkanie obejrzymy bez kibiców gości.

• Znamy już wyjściowe jedenastki na ten mecz. Ławki rezerwowych: Lech: Buric, Bruma, Wilk, Drygas, Ślusarski, Ubiparip, Możdżeń Śląsk: Żukowski, Spahić, Wasiluk, Cetnarski, Dudek, Diaz, Ćwielong

• Mecz podwyższonego ryzyka- taką łatkę doszyła przed tym meczem policja. Dzisiaj we Wrocławiu zmierzą się ze sobą bez wątpienia dwie drużyny, z aspiracjami na tytuł Mistrza Polski. Śląsk Wrocław- Lech Poznań. Ze stadionu przy ulicy Oporowskiej wita Grzegorz Iwanowski. Do początku spotkania pozostała jeszcze ponad godzina czasu, w oczekiwaniu na składy zapraszam do lektury zapowiedzi przedmeczowej