Śląsk Wrocław

0

Legia Warszawa

2

• Koniec spotkania. Legia pokonuje Śląsk 2-0 we Wrocławiu. Zdecydowane zwycięstwo warszawian. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Dwaliszwili prawie pokonał strzałem głowa Gikiewicza. Świetnie bramkarz Śląska ratuje swój zespół

• Będzie jeszcze rzut wolny z okolic środka boiska. Mila w pole karne ale za krótkie to dośrodkowanie, następnie obrońcy gości świetnie w destrukcji wybili piłkę.

• Sędzia główny dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Śląskowi brakuje atutów w dzisiejszym meczu. Legia jest drużyną przeważającą w każdym elemencie gry. * W między czasie Skaba broni uderzenie zawodnika gospodarzy.

• Tak wygląda stadion z naszego stanowiska. wks

• Legioniści w kolejnej akcji ofensywnej, tym razem bez zagrożenia bramki wrocławian.

• wks

• Jagiełło za Brzyskiego.

• Od kilku chwil na trybunach ciekawszy pojedynek niżeli na murawie. legia

• Ostrowski za Sochę

• na trybunach się zapaliło i to dosłownie. wks wks

• Tym razem transparent legionistów. legia

• Łukasik za Saganowskiego (2. bramki napastnika)

• Dwaliszwili wychodzi do sytuacji sam na sam okazuje się jednak, że był na pozycji spalonej.

• Mila zagrywa za linię obrony do Stevanovicia ale pomocnik gospodarzy na spalonym.

• Sypią się kartki dla wrocławian. Tym razem Socha.

• W kontrze Legia miała okazję do stworzenia dogodnej sytuacji, lecz Marek Saganowski niedokładnie szukał podaniem swoich partnerów.

• kapitalna dwójkowa akcja Soboty z Sochą. Pomocnik zagrał na skrzydło do podłączającego się obrońcy, a ten świetnie odegrał mu na szesnasty metr. Przy strzale zabrakło niewiele.

• Dwaliszwili faulowany. Dośrodkowanie po krótkim rozegraniu, ale zbyt mocno dogrywa Furman.

• Żółta kartka dla Wasiluka.

• transparent fanów Śląska. wks

• Saganowski do Dwaliszwiliego, ten niezwykle silny fizycznie dał radę się obrócić, lecz jego strzał zablokował defensor wrocławian, a futbolówka trafiła w ręce bramkarza Śląska.

• Krótkie rozegrania rzutu rożnego przez Brzyskiego do Furmana. Defensywny pomocnik centruje ale nie udało się tym razem pokonać po raz trzeci Gikiewicza.

• Piłka minęła wzdłuż bramkę Skaby, z drugiej strony przejął ją Sobota, dośrodkował, a główkujący gracz Śląska trafia w w dłonie golkipera Legii.

• Będzie dobra okazja dla gospodarzy. Rzut wolny na wysokości pola karnego, przy piłce Mila.

• Tymczasem szarża Ćwielonga, minął Brzyskiego zagrał do Gikiewicza i właśnie on minimalnie chybi z szesnastu metrów.

• Gikiewicz za Kaźmierczaka. Levy powoli stawia wszystko na jedną kartę. To druga zmiana w drużynie WKS-u.

• Socha fauluje Sulera.

• Nie tak powinno to wyglądać w szeregach gospodarzy. Grę prowadzi Legia. Śląsk musi zaatakować. Z perspektywy trybun wygląda jakby to gospodarze prowadzili w tym spotkaniu.

• Na spalonym Dwaliszwili.

• Kapitan Legii ukarany żółtą kartką.

• Po zmianie w Śląsku gospodarze grają bez nominalnego napastnika. Ciekawy ruch szkoleniowca gospodarzy.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Cetnarski zastępuje Mouloungiego.

• za chwilę zaczynamy drugą połowę.

• zawodnicy wracają na płytę boiska.

• Sędzia Szymona Marciniak kończy pierwszą połowę. Śląsk - Legia 0-2.

• Rzut wolny w okolicy pola karnego Legii, przy piłce Mila, ale nic z tego nie wynikło.

• Goooooooooooooool. !!!!. 2-0. Nieporozumienie w szesnastce gospodarzy. Ponownie Saganowski pokazuje swój kunszt strzelecki.

• Pawelec ukarany żółtą kartką.

• Niewiele zabrakło, a mielibyśmy remis. W polu karnym Napastnik gospodarzy w chaotycznej akcji prawie pokonał golkipera Legii.

• Dokładne podanie Stevanovicia do Soboty, lecz pomocnikowi zabrakło dokładności w przyjęciu na skrzydle.

• Kowalczyk wybija na aut na wysokości pola karnego gospodarzy.

• wks

• Mouloungui z drugiej strony wrzuca futbolówkę ta trafia pod nogi Soboty i skrzydłowy Śląska uderza obok bramki Skaby.

• Brzyski do boku do Dwaliszwiliego, a ten centruje bardzo niedokładnie, poza linie końcową

• Saganowski z ostrego konta ale Gikiewicz nie dał się zaskoczyć.

• Śląsk zdaje się być delikatnie oszołomiony. Pawelec nerwowo na aut.

• Goooooooooooooool.!!!!! Bardzo dobra oskrzydlająca akcja gości. Kucharczyk zagrywa wzdłuż pola karnego, a tam Marek Saganowski bez skrupułów pokonuje Gikiewicza. Bardzo ładna akcja Legionistów.

• Ranga tego widowiska chyba przytłacza trochę zawodników Śląska jak i Legii. Jak dotąd wygląda to na typowe granie na zero z tyłu.

• Tym razem zabrakło w polu karnym precyzji w przyjęciu Sobocie. To mogła być bardzo dogodna okazja gdyby skrzydłowy wrocławian wykazał się lepszą dokładnością.

• Mila centruje z rzutu wolnego nieopodal linii środkowej, a Kaźmierczak niecelnie uderza obok bramki. Następnie szczęścia z dystansu szukał napastnik wrocławian ale Skaba spokojnie chwyta piłkę w przysłowiowy koszyczek.

• W między czasie mieliśmy zagrożenie ze strony Legii ale dośrodkowanie zawodnika CWKS-u bardzo niedokładne.

• Stanislav Levy nerwowo drepcze przy linii bocznej, a Jan Urban ja na razie spokojnie spogląda z ławki na przebieg spotkania.

• Deszcz leje niemiłosiernie we Wrocławiu, ale to nie napędza ofensywnych poczynań finalistów Pucharu Tysiąca Drużyn.

• Na strzał z tego miejsca zdecydował się Furman ale prosto w dłonie Gikiewicza.

• Na 40. metrze Mila fauluje Vrdoljaka.

• Mówiąc szczerze jak na razie nie porywa ten mecz. Bardzo statycznie obie jedenastki konstruują swoje ataki. Próżno szukać bezpardonowych szarż.

• Oto fani obu zespołów. wkswks

• Na boisku leży Vrdoljak, lecz zdaje się, że nie odniósł kontuzji.

• Gikiewicz świetnie interweniuje po stuprocentowej okazji Kucharczyka. !!! Po rzucie rożnym następna okazja i ponownie goście nie objęli prowadzenia.

• Nie spieszy się jednym i drugim galopować pod bramkę rywala. Akcje przerywane są w okolicy pola karnego.

• Dużo walki od początku pojedynku. Bardzo ostrożnie grają obie jedenastki. Miejmy nadzieje, że worek z bramkami w najbliższym czasie się rozwiąże.

• Przewraca się Mouloungui w starciu z Jędzrzejczykiem jednak sędzie nie użył gwizdka.

• Pierwsza okazja Śląska. Kaźmierczak jednak mocno przestrzelił.

• Na spalonym Kucharczyk.

• Świetna atmosfera. !!! Aż chciałoby się, aby każdy mecz obfitował w taką atmosferę.

• Rozpoczynamy. Od Środka Gospodarze.

• wks

• Zawodnicy wychodzą na murawę !! Fantastyczna wrzawa.

• Arbitrem głównym jest Pan Szymon Marciniak z Płocka.

• Trybuny powoli wypełniają się do ostatniego miejsca. Czekamy na piękne widowisko. wks

• Ławka Rezerwowych:

Śląsk: Żukowski, Ostrowski, Patejuk, Cetnarski, Grodzicki, Gikiewicz, Elsner

Legia: Kuciak, Choto, Żewłakow, Jagiełło, Kosecki, Żyro, Łukasik

• Dotychczas w pucharowych potyczkach obu ekip za każdym razem triumfowali legioniści. 90 minut na boisku odpowie na na pytanie, czy ta passa zostanie podtrzymana.

• Witamy z wrocławskiego stadionu. Jak na razie nie mamy jeszcze składów obu jedenastek, natomiast gdy je tylko otrzymany od razu Was poinformujemy. Jakie typy przed dzisiejszym spotkaniem?