Mecz Śląsk Wrocław - Warta Poznań online. Chcą skrócić...

Mecz Śląsk Wrocław - Warta Poznań online. Chcą skrócić dystans do lidera PKO Ekstraklasy. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 27. kolejka
2024-04-06 20:00

Śląsk Wrocław

2

Warta Poznań

1

• KONIEC MECZU! ŚLĄSK WYGRAŁ PO BRAMCE W DOLICZONYM CZASIE GRY!

• Żółta kartka dla Matuszewskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Erik Exposito wykończył kontrę!

• Klimala schodzi, Szwedzik wchodzi.

• Guercio zgrał piłkę z prawej strony, ale w polu karnym nie było żadnego zawodnika Śląska.

• Kupczak uderzył sprzed pola! Blisko lewego słupka bramkarza.

• Maenpaa prowadził piłkę kilkadziesiąt metrów, ale ostatecznie ją stracił.

• Warta spokojnie wymienia piłkę na połowie.

• Żurawski schodzi, Borowski wchodzi.

• Eppel schodzi, Vizinger wchodzi.

• Nie ma karnego, pomimo tego, że Eppel zagrał piłkę ręką!

• Będzie rzut karny? Kibice Śląska się tego domagają!

• Szymonowicz także zobaczył kartkę.

• Erik Exposito ukarany żółtą kartką.

• Bejger schodzi, Samiec-Talar wchodzi.

• Mustafić mógł napędzić akcję, ale w łatwy sposób przegrał pojedynek jeden na jeden.

• Luis schodzi, Mäenpää wchodzi.

• Zrelak schodzi, Szmyt wchodzi.

• GOOOOOOL!!! Bejger trafił do własnej bramki!

• Dobra akcja Klimali na lewej stronie. Napastnik jednak stracił piłkę.

• Macenko schodzi, Janasik wchodzi.

• Prikryl otrzymał drugą żółtą kartkę!

• Pierwszy strzał Warty. Leszczyński bez problemu złapał piłkę.

• ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! DO PRZERWY ŚLĄSK WYGRYWA 1:0!

• Prikryl ukarany żółtą kartką. 1:1 w kartkach.

• Śląsk na razie całkowicie dominuje. Gospodarze oddali 5 strzałów, natomiast goście... 0.

• Warta przy piłce. Śląsk się wycofał i czeka na kontrę.

• Żółta kartka dla Macenko.

• Świetny pressing Śląska. Warta gubi się w rozegraniu piłki.

• Exposito chciał dołożyć głowę do górnej piłki, ale zabrakło mu pół kroku!

• Nahuel Leiva zebrał piłkę przed polem karnym i z powietrza uderzył po długim słupku. Bramkarz nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOL!!!! LEIVA!!!!!

• Exposito z brawurową akcją na lewym skrzydle. Napastnik wywalczył rzut rożny.

• Rożny dla Śląska.

• Warta liczy na kontrę, ale Śląsk dobrze odzyskuje piłkę wysokim pressingiem.

• Śląsk odzyskał kontrolę. Niemal cały skład gospodarzy na połowie rywala.

• Teraz Warta w ataku. "Zieloni" są cierpliwi na połowie rywala.

• Macenko bardzo blisko gola! Zawodnik Śląska za późno dołożył nogę!

• Exposito zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Bardzo niecelnie.

• Dobra akcja Exposito i Klimali. Hiszpan wrzucił w pole karne, ale obrońcy wybili na rzut rożny.

• W tym pojedynku ucierpiał Guercio, ale już wstał i może grać dalej.

• Mezghrani wygrał pojedynek na prawej stronie i wrzucił w pole karne. Faul jednego z graczy Warty. Piłka dla rywala.

• Śląsk Wrocław w ataku pozycyjnym na własnej połowie.

• Warta już próbuje wrzutek w pole karne.

• ZACZYNAMY MECZ!

• Dawid Szulczek, trener Warty: - Myślę, że Śląsk Wrocław jest takim samym poziomie jak w pierwszej części sezonu. Nie uważam, że jest ani lepszy, ani słabszy. Natomiast punktuje gorzej niż punktował jesienią, ale w tamtej rundzie czasami bywało tak, że trochę szczęście dopisywało. Gra Śląska jest zbliżona do tej z jesieni, ale drużynę trochę prześladuje pech. Więc uważam, że nasz najbliższy rywal cały czas jest zespołem groźnym i zalicza się do czołówki.

• Jacek Magiera, trener Śląska: - Musimy zacząć punktować, jeśli chcemy być w tej pozycji, w której się znajdujemy. Mecz z Wartą musi zakończyć się dopisaniem trzech punktów na konto Śląska Wrocław. Wchodzimy w kluczowy moment sezonu. Do końca zostało osiem kolejek i czasu na odrabianie strat pozostaje coraz mniej. Główną uwagę teraz skupiamy na meczu z Wartą. Nie myślimy o następnych spotkaniach. Najważniejszy dla nas jest najbliższy mecz i to na nim skupiamy całą uwagę.

• We wrześniu o pokonaniu Warty w Grodzisku zaważył gol Buraka Ince. Turek jest gotowy do gry. Nie grał od dwóch tygodni.

• Na jaką Wartę trafia teraz Śląsk? Przede wszystkim w słabej formie o czym świadczą dwie porażki a po nich remis z przeciętnym Zagłębiem Lubin (1:1). Zieloni mają tylko cztery punkty zapasu nad strefą spadkową.

• Śląsk w zeszłej, wielkanocnej kolejce wypuścił zwycięstwo nad Piastem Gliwice, remisując 2:2. Pocieszające z perspektywy trenera Jacka Magiery i kibiców wydaje się jedynie przełamanie Erika Exposito, który trafił pierwszy raz od grudnia. Zespół natomiast czeka na przerwanie serii trzech spotkań bez kompletu punktów.

• Takiej okazji nie wypada przepuścić. Śląsk jako wicelider może doskoczyć do Jagiellonii na punkt. Żeby tak się stało, wrocławianie muszą dziś wygrać, natomiast białostoczanie jutro przegrać z Legią w Warszawie, co jest prawdopodobne.

• Za 30 minut początek spotkania Śląsk - Warta. Zapraszamy na wstęp do tego meczu!

Śląsk - Warta LIVE! Chcą skrócić dystans do lidera Ekstraklasy
1/3
przejdź do galerii

Śląsk - Warta LIVE! Chcą skrócić dystans do lidera Ekstraklasy ©Tomasz Kawka

Mecz Śląsk Wrocław - Warta Poznań jawi się dla gospodarzy jako okazja, by zmniejszyć stratę do liderującej w tabeli PKO Ekstraklasy Jagiellonii Białystok. Zespół Jacka Magiery liczy wyłącznie na zwycięstwo po serii trzech spotkań bez wygranej. Początek o godzinie 20:00. Transmisja na trzech kanałach, stream w internecie płatny. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
  • Warta - Śląsk 0:1 (Ekstraklasa, 30.09.2023)
  • Warta - Śląsk 3:1 (Ekstraklasa, 14.04.2023)

Śląsk Wrocław - Warta Poznań - transmisja i stream meczu

Transmisja na trzech kanałach: w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz w Canal+ 4K. Widowisko skomentują Michał Mitrut i Mateusz Rokuszewski. W internecie stream dzięki aplikacji oraz stronie Canal+ Online. Relacja LIVE tradycyjnie w GOL24. Zapraszamy od godziny 20:00.

Jacek Magiera: Trzeba zacząć zdobywać punkty