• Trzeba przyznać, że było to dobre spotkanie i warto było pojawić się na arenie EURO 2012.

• Koniec meczu. Śląsk Wrocław pokonuje Widzew Łódź 2-1.

• Patejuk pierwszy kontakt z piłka w sytuacji sam na sam. Pudłuje !!

• Ostatnia zmiana u gospodarzy. Za Ćwielonga pojawia się Patejuk.

• Kowalczyk traci piłkę w środku pola. Z kontrą ruszają goście jednak nie udaje im się stworzyć zagrożenia pod bramką Kelemena. Pawłowski niedokładnie dośrodkowuje i piłka opuszcza plac gry.

• Gikiewicz marnuje fantastyczną okazja na podwyższenie rezultatu. Kibice wariują, bo gdyby Śląsk wykorzystał swoje okazję, to mielibyśmy pewnie po meczu. Niemniej jednak Widzew również czasami odgryzał się bardzo niebezpiecznie.

• Piłka obiła się o słupek po główce pomocnika Widzewa. Pod względem słupków i poprzeczek goście mają dziś niewątpliwie niemałego pecha. Piłkę na rzut rożny wybił Kaźmierczak. Gospodarze mogą mówić o dużym szczęściu.

• kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Elsner zastępuje kontuzjowanego Stevanovicia.

• Goooool. Szaleństwo ogarnęło kibiców gospodarzy. Waldemar sobota z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki. Był odwrócony tyłem, jednak nie przeszkodziło mu to we wbiciu futbolówki do bramki Dragojevicia.

• Gikiewicz nie trafia z bliskiej odległości głową. trener Levy będzie miał ból głowy po tym spotkaniu. Skuteczność to pięta Achillesowa Śląska w dzisiejszym meczu we Wrocławiu.

• zamieszania pod bramką Widzewa. Jednak piłka po uderzeniu gospodarzy nie dotarła do bramki Dragojevicia.

• Ostatnia zmiana gości wykorzystana.

• Pierwsza zmiana w drużynie mistrzów Polski. Na placu gry pojawia się Gikiewicz za Diaza.

• Bramkarz gości ukarany żółtym kartonikiem za przedłużanie gry. Zbyt długo zwlekał z wyekspediowaniem piłki.

• Czyżby obu ekipom odpowiadał remis? Brak jak na razie widocznych chęci na murawie wrocławskiego Stadionu.

• Szkoleniowiec Mroczkowski nie ma zamiaru się bronić, na co wskazuje kolejna zmiana. Tym razem młody napastnik Widzewa Rybicki melduje się na płycie boiska. Zmienia Nowaka.

• Były gracz WKS-u Sebastian Dudek po dośrodkowaniu Bruno uderza głową prosta w ręce Kelemena. Takie okazje się wykorzystuje.

• Niestety druga połowa odbiega jak dotychczas diametralnie poziomem od pierwszej.

• Długa centra z rzutu wolnego z własnej połowy jednak niebezpieczeństwo pod bramką Widzewa zażegnał wybiciem "na uwolnienie" Abbes.

• Ćwielong marnuje dogodną okazje. Niecelnie uderza na bramkę Dragojevicia z niedużej odległości.

• Drugi rzut rożny dla Widzewa, Odważniej w tej połowie łodzianie.

• Rajd Soboty zatrzymany na 30 metrze przez stopera Widzewa. Zapowiadało się obiecująco.

• tym razem początek drugiej części trochę spokojniejszy od początku pierwszej połowy meczu. nie mieliśmy jeszcze akcji podbramkowej z obu stron.

• w przerwie nastąpiła jedna zmiana w drużynie gości. Trener Mroczkowski wprowadza Kaczmarka.

• Dudek i Śtępiński rozpoczynają drugą połowę od środka.

• kibice śląska Wcześniej pokazaliśmy kibiców gości, a teraz Młyn wrocławian.

• murawa we wrocławiu Robi się grząsko na murawie Stadionu Miejskiego.

• Marcin Borski kończy pierwszą połowę. trzeba przyznać, że jest to dobry mecz.

• Jeszcze na koniec pierwszej połowy sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Ćwielong.

• Bliźniaczo podobna akcja do tej bramkowej. tym razem golkiper wrocławian nie dał się zaskoczyć i pewnie złapał futbolówkę.

• Prostopadłe podanie do Stępińskiego przeciął Spahić. Od bramki Śląsk

• Kolejna poprzeczka stoi na drodze gościom.tym razem dośrodkowywał Broź, a piłka prawie zaskoczyła Mariana Kelemena. Wprawdzie była to centra, ale zapachniało golem.

• Brakuje rzetelności bocznym obrońcom gospodarzy. Czują to widzewiacy i co rusz starają przeprowadzać ataki skrzydłami.

• Na 35 metrze od własnej bramki fauluje pomocnik gospodarzy.

• Niecelnie z ostrego konta po ciekawej akcji gości Sebastian Dudek. Odgryzają się powoli goście.

• Szaleją dwa skrzydła Mistrzów Polski, sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo, lecz dzisiejszy napastnik Śląska nie chce strzelać goli.

• Rzut rożny dla WKS-u. Widzew ma problem y w defensywie. Tym razem mało brakowało, po oskrzydlającej akcji gospodarzy.

• Nie mają dziś patentu na Dragojevicia zawodnicy Śląska, a szczególnie Cristian Diaz, który marnuje kolejna sytuacje podbramkową. Tym razem bardzo dogodną trzeba przyznać.

• Po nieudanej akcji Widzewa, przejął piłkę Socha, natomiast Diaz fatalnie dośrodkowuje i pika ląduje praktycznie w trybunach.

• Trzeba pochwalić obie jedenastki za grę. Bardzo dobrze jak dotychczas ogląda się te spotkanie. Wprawdzie przeważa Śląsk, a Łodzianie polują na kontry, lecz jest to mecz o dobrym tempie. Przypominając, iż pogoda nie jest łaskawa.

• Bramka !!!. Jednak udało się wpakować piłkę do bramki gości. Z zamieszania po rzucie rożnom skorzystał Wasiluk.

• Po raz kolejny marnują Wrocławianie świetną okazje.

• Waldemar Sobota w kapitalnej okazji dla WKS-u chybi. Trzeba powiedzieć wprost, to powinna być bramka.

• Gooooool. Świetne podanie po przekątnej do Pawłowskiego, a ten bezlitośnie w wykorzystuje sytuacje sam na sam. Piękna akcja gości.

• bardzo ciekawe tempo ma spotkanie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Po zamieszaniu w polu karnym Wrocławian, mogło dojść do objęcia prowadzenia przez gospodarzy, jednak Diaz nie odnalazł w sytuacji podbramkowej i nic z tego nie wyszło.

• Śląsk ratuje poprzeczka po rzucie rożnym gości. Niewiele zabrakło.

• Kibice Widzewa. Kibice Widzewa również głośni i widoczni.

• Jak na razie Mistrzowie Polski rozpoczęli z większą chęcią zdobycia bramki. Z 25 metrów niecelnie uderza Diaz.

• Zaczynamy spotkanie we Wrocławiu. Od środka gospodarze.

• Zawodnicy już wyszli z szatni.

• Oto dowód wcześniejszych zapowiedzi.

• Jako ciekawostkę warto dodać, że jest to tysięczny mecz Śląska Wrocław w najwyższej klasie rozgrywkowej.

• Ławka rezerwowych Widzewa: Krakowiak, Ben Dhifallah, Kaczmarek, Rybicki, Płotka, Kasprzak, Bartović

• Ławka rezerwowych Śląska: R. Gikiewicz, Ostrowski, Patejuk, Cetnarski, Ł. Gikiewicz, Elsner, Juraszek

• Niecałe 20 minut do rozpoczęcia spotkania. Śnieg sypie nieustannie we Wrocławiu. Będzie ciekawie.

• Znamy już składy obu jedenastek. Jakieś zaskoczenia według was?

• Właśnie "dosunęliśmy" się na Wrocławski stadion. Jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć murawy, jednak patrząc na panującą aurę dookoła prawdopodobna jest bitwa na śnieżki ...