• Do końca spotkania pozostaje zaledwie kwadrans

• Wisła jeszcze raz próbuje zdobyć chociaż jednego gola

• Socha wybija piłkę na rzut rożny

• Nie widziałem dzisiaj dokładnego, celnego dośrodkowania Meliksona, który jest przecież z tego znany

• Kirm w doskonałej sytuacji jeszcze raz nie potrafił zdobyć bramki, broni Kelemen!

• Wisła naciskała, Wisła atakowała a bramkę zdobywają gospodarze

• Rafał Gikiewicz wykorzystuje cudowną kontrę swojego zespołu!

• Kolejny rzut rożny dla gości

• Fatalne zagranie Jirsaka, który gra dzisiaj naprawdę słabo

• Obrona Częstochowy w wykonaniu zawodników Śląska czy przyniesie skutki?

• Dośrodkowanie a raczej uderzenie Kirma broni bez zarzutów Kelemen

• Paljić faulowany tuż obok pola karnego Śląska o mały włos a mielibyśmy "11"

• Groźne nieporozumienie obrońców Śląska z Marianem Kelemenem obyło się bez straty bramki

• Śląsk stara się wciągnąć Wisłę na swoją połowę

• W doskonałej sytuacji znaleźli się Małecki oraz Kirm i nie wiedzieć dlaczego nie zdobyli bramki

• 5 minut pozostaje do końca pierwszej połowy tego spotkania

• Jaeliens spokojnie do tyłu cofa piłkę i jeszcze raz Wisła atakie pozycyjnym stara się ukąsić rywala

• Kibice na trybunach bawią się naprawdę doskonale, wielkie brawa należą się sympatykom obu klubów!

• Minuty dzielą nas od początku tego spotkania

• Obu ekipom zwycięstwo jest dzisiaj niezbędne w kontekście dalszej walki w tym sezonie. Wisła chcąc utrzymać przewagę nad drugą Jagiellonią musi pokonać Śląsk z kolei zespół z Wrocławia również potrzebuje dziś 3 punktów aby nadal liczyć się w walce o podium