Śląsk Wrocław

1

Zawisza Bydgoszcz

2

• Koniec meczu! Śląsk przegrywa trzeci mecz z rzędu, a Zawisza po raz pierwszy w tym sezonie wygrywa na wyjeździe! Dziękuję za uwagę.

• Ale kontra Zawiszy!! Luis Carlos popędził lewą stroną, zagrał do niepilnowanego Gevorgyana, który uderzył obok słupka! Mogło być po meczu!

• Śląsk jeszcze się stara chociaż o jeden punkt, ale Zawisza bardzo dobrze radzi sobie w defensywie.

• Doliczono 4 minuty.

• Petasz za Dudka.

• Strzał Cetnarskiego w środek bramki.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Za Stevanovicia wchodzi Gavish.

• Kolejna kartka. Tym razem dla Dudka.

• Kartka dla Luisa Carlosa.

• Śląsk stara się zaatakować, ale ewidentnie brakuje wrocławianom pomysłu na grę. Do tego Zawisza gra dziś bardzo dobry mecz i nie wypuści łatwo kompletu punktów.

• Bardzo ostro Ziajkę zaatakował Plaku.

• Dudek wraca do gry.

• Dudek ucierpiał i leży na murawie. Jest opatrywany przez lekarzy.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Ostrowskiego wszedł Plaku.

• Przed bramką dla Zawiszy szkoleniowiec Śląska dokonał zmiany. Za Socha wszedł Cetnarski.

• Dośrodkowanie w pole karne gdzie Gevorgyan strzałem głową wyprowadza Zawisze na prowadzenie. Jednak spory błąd arbitra ponieważ Gevorgyan znajdował się na pozycji spalonej...

• 1-2!!!!!! GEVORGYAN!!!

• Tym razem kartka dla Sochy.

• Wrzutka Dudu w pole karne z rzutu wolnego na głowę Kokoszki, który z bliskiej odległości uderzył nad bramką!

• Kartka dla Patejuka za faul na Wójcickim.

• Bardzo aktywny dzisiaj Luis Carlos otrzymał dość przypadkowe podanie w pole karne, Gikiewicz wyszedł, ale przewrócił się, a Carlos świetnym przyjęciem piłki minął bramkarza Śląska i wpakował piłkę do pustej bramki!

• 1-1!!! LUIS CARLOS!!

• Za głębokie dośrodkowanie Sochy do Hołoty i rozpocznie Kaczmarek.

• Paixao uderzał z dystansu, ale w środek bramki.

• Gevorgyan z rzutu wolnego w pole karne Śląska, tam zamieszanie, ale Goulon zablokowany.

• Śląsk konstruuję atak pozycyjny.

• Dudu wrzucał z prawe strony, ale Ziajka w ostatniej chwili na róg.

• Dobre dośrodkowanie Lewczuka w pole karne, ale Kokoszka dobrze interweniuje.

• Jak na to trafienie odpowie Zawisza?

• Świetne prostopadłe podanie od Sochy do Patejuka, który w sytuacji sam na sam nie daje szans Kaczmarkowi!

• 1-0!!!! PATEJUK!!!

• Gevorgyan z rzutu rożnego, ale Gikiewicz piąstkuje!

• Świetne uderzenie Kaźmierczaka, ale Kaczmarek na posterunku!

• Dośrodkowanie Hołoty z prawego skrzydła zablokowane.

• Niewiele brakowało aby Dudu skierował piłkę głową do własnej bramki.

• Początek drugiej części gry.

• Piłkarze już na murawie.

• Koniec pierwszej połowy. \Wracamy za ok. 15 minut.

• Gevorgyan wrzucił piłkę na głowę Goulona, ale jego uderzenie obok bramki.

• Patejuk znalazł się w świetnej sytuacji, ale uderzał z ostrego kąta obok bramki!

• Luis Carlos wszedł w drybling z trzema graczami Śląska i.....stracił piłkę.

• Fatalne dośrodkowanie Lewczuka z prawej strony.

• Sam mecz może rozczarować. Wiele niedokładności oraz brak stuprocentowych sytuacji.

• Kartka dla Pawelca za faul na Gevorgyanie.

• Podanie Dudka za mocne do Gevorgyana, którego ubiegł Gikiewicz.

• Ziajka minął zwodem Sochę i uderzył, ale bardzo niecelnie.

• Kibice Śląska głośno śpiewają 'Piłka nożna dla kibiców!'. Mimo zamknięcia trybun na stadionie we Wrocławiu fani gospodarzy przenieśli się na inne trybuny i dopingują swój zespół.

• Zawisza zaatakował śmielej i to on od kilku minut przeważa na boisku.

• Bomba z dystansu Goulona, ale piłka po nogach Pawelca powędrowała na rzut rożny.

• Kaźmierczak z rzutu wolnego z ok. 30 metrów obok bramki Kaczmarka.

• Tym razem Wójcicki z dystansu i znowu niecelnie.

• Kaczmarek ryzykownie wyszedł z bramki, ale na jego szczęście udanie interweniował.

• Uderzenie Hermesa z woleja niecelne.

• Patejuk wrzuca w pole karne, Kaczmarek mija się z piłką, ale Paixao nie umieszcza piłki w pustej bramce!

• Dudu dośrodkowuje z narożnika boiska, ale Kaczmarek pewnie łapie.

• Gevorgyan wrzucał z rzutu rożnego, ale bardzo słabo i defensorzy gospodarzy wybijają piłkę.

• Znowu dośrodkowanie Lewczuka, ale tym razem Pawelec wybija piłkę.

• Dośrodkowanie Lewczuka z prawej strony w pole karne Śląska, ale Ostrowski wyjaśnia sytuację.

• Mogło być 1-0! Dudu z rzutu wolnego dośrodkowywał w pole karne, wydawało się, że defensorzy bydgoszczan wyjaśnili sytuację, ale wybitą przez nich piłkę przejął Stevanović, który oddał strzał, Kaczmarek sparował piłkę w bok, nikt z graczy Śląska nie doszedł jednak do tej piłki aby ją dobić do bramki.

• Paixao faulowany w środku boiska.

• Bomba Kaźmierczaka z dystansu bardzo wysoko nad bramką.

• Wrocławianie od początku starają się przejąć inicjatywę, ale bardzo dużo niedokładności po ich stronie.

• Ławki rezerwowych:

Śląsk: Kelemen. Gavish, Grodzicki, Cetnarski, Plaku, Przybylski, Więzik.

Zawisza: Witan. Markowski, Ciechanowski, Petasz, Kuklis.

• Początek meczu. Od środka Śląsk.

• Zawisza w tym sezonie jeszcze nie wygrał na wyjeździe.

• Przed meczem bardzo miła uroczystość na środku boiska. Trener Zawiszy ukoronowany pamiątkową koszulką Śląska ze swoim nazwiskiem na plecach.

• Piłkarzy obydwu drużyn już na środku płyty boiska.

• Do początku meczu zostało ok. 10 minut. Kto waszym zdaniem sięgnie dzisiaj po komplet punktów? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach.

• Dzisiejsze spotkanie to mecz sąsiadów w tabeli. Wrocławianie plasują się na jedenastym miejscu, a bydgoszczanie na dwunastym.

• W drużynie z Bydgoszczy zabraknie także Bernardo Vasconcelosa.

• Przed rozpoczęciem spotkania zapraszam jeszcze do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

• Jedni i drudzy są dzisiaj poważnie osłabieni w linii pomocy. W zespole gospodarzy nie wystąpi motor napędowy wrocławian, Sebastian Mila. W drużynie bydgoskiego Zawiszy nie zagra Michał Masłowski oraz Kamil Drygas.

• Witam serdecznie w relacji LIVE z pierwszego niedzielnego spotkania 13 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, gdzie na własnym boisku Śląsk Wrocław podejmie Zawisze Bydgoszcz.