Słowacja U-21

1

Anglia U-21

2

• Koniec meczu. Anglia po świetnym początku drugiej połowy zwycięza 2-1. Sytuacja w grupie A robi się bardzo ciekawa.

• Haraslin bardzo fajnie wygląda na lewej stronie. To on jest motorem napędowym Słowacji w ostatnich minutach. Wciąż jednak czegoś brakuje aby zdobyć wyrównanie.

• Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

• Słowacja wciąż próbuje. Haraslin z Rusnakiem wykreowali fajną akcję, którą jednak zmarnował Benes. Prosta strata

• Jako ostatni na murawie w Kielcach pojawił się dzisiaj Cauley Woodrow. Zmienił Tammy'ego Abrahama

• Sporo chaosu pod bramką Anglii jednak zawodnikom Boothroyda udało się wyjaśnić całą sytuację i wybić piłkę daleko z pola karnego

• Po strzale Rusnaka z rzutu wolnego jeszcze korner dla Słowaków. Pickford za linię końcową.

• Jeszcze żółta kartka dla Jacoba Murphy'ego.

• Haraslin poprowadził kolejne natarcie lewą stroną. Wymienił podania z Rusnakiem i wywalczył rzut wolny.

• Mazan z Rusnakiem rozegrali piłke w środku pola. Próbowali wedrzeć się z nią w pole karne, ale Anglicy na posterunku

• Haraslin wniósł sporo ożywienia na lewa stronę. Fajnie wygląda jego współpraca z Benesem. Anglicy jednak bezbłędni w defensywie.

• Haraslin dograł z lewej strony w pole karne. Płaskie podanie odebrał jeden z partnerów. strzał tym razem zablokowany

• Długa piłka Benesa w pole karne. Odebrał ją Haraslin i spróbował zagrac w kierunku jednego z partnerów. Piłkę odebrali Anglicy

• Akcja Anglików. Gray ruszył lewa stroną w pole karne. Pod bramką piłkę odebrali mu rywale.

• Strzał Benesa zbyt lekki aby zaskoczył Pickforda. Dobra postawa golkipera Anglii.

• John Swift opuścił już murawę. Na ostatnie minuty Demarai Gray

• Redmond sfaulowany. Anglik potrzebuje chwili, aby podnieść się z murawy.

• Po stałym fragmencie gry strzał z dystansu jednego ze Słowaków. Prosto w mur.

• Haraslin wywalczył na lewym skrzydle rzut rożny dla Słowacji.

• Benes zagrał z prawej strony w pole karne. Tam z futbolówką minimalnie minął się Haraslin

• Ostatnia zmiana w reprezentacji Słowacji. Lukas Haraslin za Jaroslava Mihalika.

• Po akcji Mihalika na skrzydle, na bramkę uderzał Rusnak. Niecelnie.

• Sporo gry w środku pola. Słowacy próbują, ale nie potrafią przedrzeć się przez zasieki rywali. Anglia fajnie wygląda natomiast w grze z kontrataku. Ostatni zakończył się niecelnym strzałem Swifta.

• Niedokładne zagranie Mihalika w kierunku partnera. Słowacy mają kłopot z wykreowaniem sobie strzeleckiej szansy.

• Słowacy rozgrywali piłkę na połowie Anglików. Nie mogą jednak wedrzeć się w pole karne. Dobra gra w defensywie podopiecznych Boothroyda

• I od razu druga zmiana. Na murawie oglądamy Laszlo Benesa. Zastąpił Martina Chriena.

• Na boisku pojawił się Pavol Safranko, który przed kilkoma dniami strzelił bramkę Polsce. Zmienił Adama Zrleka.

• Skriniar z dystansu po tym jak zwodem ominął rywala. Uderzenie bardziej do statystyk niż żeby zagrozić Anglikom.

• Rusnak posłał dobrą piłkę z rzutu rożnego, ale ponownie dobra interwencja jednego z Anglików pod własną bramką.

• Po mocnym kopnięciu Redmonda piłka prześlizgnęła się po palcach Chovana i wleciała w górny słupek bramki Słowaków. Wcześniej Anglik z lewej strony wdarł się w pole karne.

• GOL! Świetne wyprowadzona przez Anglików kontra i Nathan Redmond daje Anglii prowadzenie!

• Zbyt mocne podanie w kierunku Bero i Słowacy stracili piłkę.

• Indywidualna akcja Bero. Słowak wbiegł pod bramkę, lecz pilnowany przez trzech rywali nie zdołał oddać strzału.

• Przejęli teraz inicjatywę Slowacy. Dłużej utrzymują się przy pilce. Dośrodkowanie Mazana w pole karne nie przyniosło jednak większego efektu.

• Dobre uderzenie Bero zza linii defensywy. Obrońcy zaskoczeni, jednak piłka przeszybowała obok bramki.

• Abraham walczył ze Skriniarem na prawym skrzydle. Słowak zwyciężył w tym pojedynku i jeszcze przed polem karnym odebrał mu piłkę.

• Anglicy dostali wiatru w żagle. Świetnie pokazuje się wpuszczony po przerwie Murphy. Zanotował już asystę, a teraz sam szukał strzału. Nie pokonał Chovana.

• Murphy po wymianie podań na prawej stronie dośrodkował pod samą bramkę. Chovan wybił piłkę prosto pod nogi Mawsona, a ten pokonał go z najbliższej odległości.

• GOL! Alfie Mawson daje Anglii wyrównanie.

• Anglia wciąż w natarciu. Szybko znaleźli się pod polem karnym, skąd na bramkę Chovana uderzał Redmond. Dobra interwencja Słowaka.

• Rozpoczeło się niepozornie. Chalobah z dystansu lekko uderzył na bramkę Słowacji. Bez problemu Chovan.

• Druga część gry rozpoczęta. Czy Słowacy utrzymają prowadzenie?

• W przerwie pierwsza zmiana w ekipie Anglii. Jacob Murphy w miejsce Masona Holgate'a.

• Koniec pierwszej połowy. Słowacja do przerwy prowadzi 1-0

• Kolejny stały fragment gry dla Anglików, z którym dobrze poradzili sobie Słowacy. Piłka wybita.

• Po uderzeniu Ward-Prowse z rzutu wolnego, Chovan wybił piłkę na korner.

• Spoźniony Chrien z faulem zahamował Abrahama. Rzut wolny dla Anglii

• Anglicy wymieniali podania pod samym polem karnym. Nie zdołali jednak oddac strzału strata Holgate'a. Nie tym razem

• Uderzenie Mihalika wybite przez golkipera Anglii. Słowak miał sporo czasu, by przyjąć sobie piłkę i uderzyć. Tym razem nie zaskoczył Pickforda.

• Prawą stroną rozgrywali piłkę Anglicy. Akcję strzałem wykończył Swift. Pewna interwencja Chovana.

• Abraham złapany na pozycji spalonej przy odbiorze podania ze środka pola.

• Sporo walki obserwujemy w ostatnich minutach. Anglikom nie można odmówić starań, ale nie mogą się przebić przez defensywne zasieki Słowaków.

• Chovan nie musiał nawet interweniować po niecelnym strzale jednego z rywali. Na 10 minut przed końcem pierwszej połowy 1-0 dla Słowacji.

• Fajny atak Słowaków z lewej strony. Zapowiadało się naprawdę dobrze, jednak skończylo tak sobie. Delikatny strzał Zrelaka nie mógł zaskoczyć Pickforda.

• Słabe dośrodkowanie Swifta z rogu. Mazan nie miał najmniejszego problemu z opanowaniem i wybiciem piłki.

• Wrzutka Swifta w pole karne wybita za linię końcową. Będzie korner dla Anglii.

• Zrelak wyminął rywali lewą stroną, lecz jego dogranie w pole karne nie dotarło do żadnego z partnerów.

• Długa piłka w kierunku Swifta. Ten nie zdołał sobie jej jednak dobrze przyjąć i futbolówkę odebrali mu Słowacy.

• James Ward Prowse zobaczył żółta kartkę za wślizg na Mazanie.

• Mocne uderzenie Bakera z dystansu. Niecelnie.

• Anglicy wiedzą, że muszą teraz wyrównać. Odważniej ruszyli do ataku. Wywalczyli nawet korner, ale nie przyniósł on strzału.

• GOL! Martin Chrien najlepiej odnalazł się w polu karnym po rzucie rożnym i głową wpakował piłkę do siatki uderzając na dalszy słupek!

• Rzut rożny dla Słowacji wywalczył Rusnak. On też podszedł do piłki i będzie dośrodkowywał ją prosto w pole karne.

• Środkiem boiska rozpoczęła się akcja Słowaków. Zbyt mocne dośrodkowanie Bero w kierunku Zrelaka i Anglicy nie musieli nawet wracać pod własną bramkę.

• Słowacy skutecznie poradzili sobie z dośrodkowaniem w pole karne z rzutu rożnego.

• Chilwell pociągnął akcję lewym skrzydłem. Nie zdołał jednak zakończyć tego dośrodkowaniem. Pod linią końcową wywalczył korner.

• Redmond wdarł się z piłka pod bramkę Słowaków, lecz pilnowany przez rywali nie zdołał oddać strzału. Wybiegł za linię końcową.

• Długa prostopadła piłka Skriniara w kierunku Zrelaka. Ten faulowany przez rywala. Tym razem skończyło się na upomnieniu.

• Sporo działo się teraz w polu karnym Anglików. W końcu Redmondowi udało się uspokoić sytuację i Anglik wybiegł z piłka na połowę przeciwnika.

• Żółta kartka dla Matusa Bero.

• Skirniar wybił nadlatującą z rzutu wolnego w pole karne piłkę, tym samym hamując akcję Anglii

• Bero z faulem zahamował Chalobaha. Będzie rzut wolny dla Anglików

• Mazan próbował blokować Holgate'a, ale ten i tak zdołał oddać celny strzał z prawej strony. Chovan bez kłopotu - to nie była mocna piłka.

• Kolejna próba Anglików zakończona niecelnym strzałem. To oni w tych pierwszych dziesięciu minutach byli stroną przeważającą.

• W Kielcach obserwujemy dzisiaj sporo gry w środku pola. Wymiana podań między zawodnikami obydwu zespołów czasem skutkuje nieśmiałymi wrzutkami w pole karne.

• Wysoko ustawiona linia defensywy Anglii sprawia, że Słowacja ma kłopoty z wyjściem z własnej połowy. Anglicy natomiast kontynuują ataki. Brakuje jedynie strzałów.

• Anglicy dobrze radzą sobie na połowie rywali, ale na razie nie przynosi to większych efektów. Chovan nie ma kłopotu z wyłapywaniem piłki we własnym polu karnym.

• Nieśmiały atak autorstwa Słowaków nie sprokurował zagrożenia pod bramka Anglii. Piłka wpadła w pole karne, ale w nim czekał już tylko golkiper.

• Pierwszy strzał na bramkę. Swift z lewej strony uderzył na bramkę Słowacji. Chovan bez najmniejszego kłopotu.

• Jak na razie futbolówka toczy się w środku pola. Dłużej utrzymują się przy niej Anglicy.

• Zaczęło się bardzo groźnie. Chambers wysoko wyskoczył do góry, przetoczył się przez plecy Zrelaka i upadł. Po chwili podniósł się na szczęście z murawy.

• I ruszyli. Druga kolejka młodzieżowych mistrzostw Europy 2017 oficjalnie rozpoczęta!

• Czas na hymny obydwu zespołów. Zaraz po nich odbędzie się tradycyjne przywitanie kapitanów oraz losowanie stron.

• Litewski arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Na trybunach przeważają Słowacji. Czy podobnie będzie wyglądało to na boisku?

• W meczu z Polską gole dla Słowacji zdobyli Martin Valjent oraz Pavol Safranko , ale to Stanislas Lobotko został man of the match. Jak zaprezentuje się tym razem?

• Bardzo ładna pogoda w Kielcach po prostu sprzyja grze w piłkę. Słońce, kibice na trybunach i 26 stopni Celsjusza. Piłkarze nie będą więc mogli narzekać na złe warunki atmosferyczne. Muszą dać z siebie wszystko. Jeżeli Słowacy dopiszą sobie kolejne trzy punkty, będą już na wyciągnięcie ręki od niespodziewanego awansu.

• Słowacy to jedna z rewelacji pierwszej kolejki. Po świetnym spotkaniu zasłużenie pokonali reprezentację Polski w Lublinie. Byli lepsi przez praktycznie całe 90 minut, dzięki czemu zdołali nadrobić stratę bramki na samym początku starcia, dołożyć jeszcze kolejne trafienie i w rezultacie zdobyli komplet oczek. Tym samym to oni nieco niespodziewanie są liderem grupy A przed drugą rundą.

• Anglicy już po raz drugi staną do boju w Kielcach. Ekipa z Wysp Brytyjskich rozegra tutaj wszystkie swoje grupowe starcia. W pierwszym z nich bezbramkowo zremisowała z reprezentacją Szwecji. Czy dzisiaj podopieczni Adriana Boothroyda zdołają zdobyć bramki?

• Polskie mistrzostwa dopiero przecież się rozpoczęły, a już dzisiaj rozpoczynamy drugą serię gier. Na inaugurację tej kolejki ponownie mecz w Kielcach. Tym razem Anglia zmierzy się tutaj ze Słowacją. Po piątkowych starciach ciężko jednoznacznie wyłonić faworyta. Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie.