3

Szwecja U-21

0

• To tyle na dziś, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Szwecja nie obroni tytułu mistrza Europy! Polska przegrywa z Anglią 0:3, Polska i Szwecja z pewnością żegnają się z mistrzostwami, Słowacy wciąż czekają!

• Ostatni gwizdek sędziego. Słowacja - Szwecja 3:0!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• "Ekstraklasowa" zmiana - Jaroslav Mihalik zmieniony przez Lukasa Haraslina z Lechii Gdańsk.

• Na boisku nie dzieje się już nic. Słowacy spokojnie wymieniają podania.

• Matus Bero zmieniony przez Laszlo Benesa.

• 3:0 dla Anglii. Przykre pożegnanie Polski z Euro.

• Na boisku w Lublinie nie dzieje się zbyt wiele - możemy więc powiedzieć, że Anglicy mają jeszcze rzut karny.

• Wprawdzie Słowacja oddała inicjatywę, ale nadal imponująco się broni. Ten zespół wygląda naprawdę ciekawie, ciekawe, jak poradziliby sobie w półfinale.

• Reprezentanci Szwecji walczą jeszcze o bramkę honorową w swoim prawdopodobnie ostatnim meczu na tych mistrzostwach.

• Joel Asoro odnalazł się w polu karnym, przejął bezpańską piłkę i groźnie uderzył, zmuszając Adriana Chovana do znakomitej interwencji!

• Doskonałe uderzenie obrońcy reprezentacji Słowacji nie dało szans bramkarzowi ze Szwecji, to jest deklasacja!

• Lubomir Satka! 3:0 dla Słowacji, piłkarze Pavla Hapala udokumentowali swoją przewagę!

• Joel Asoro zastąpił Kristoffera Olssona w ekipie Szwecji.

• Jacob Murphy - Polska - Anglia 0:2.

• Zmiana w ekipie Słowacji. Pavol Safranko zmienia Adama Zrelaka.

• Matus Bero przepchnięty przed polem karnym, ale przy piłce wciąż Słowacja. Cały czas doskonale grają nasi sąsiedzi.

• Szwedzi marnują doskonałą szansę na przeprowadzenie skutecznego kontrataku. Przed polem karnym kompletnie pogubił się Niclas Eliasson, który podał futbolówkę do rywala.

• Spora kontrowersja - mocne wstrzelenie piłki w pole karne reprezentacji Słowacji trafia w rękę Milana Skriniara, gwizdek sędziego milczy!

• Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Słowaków szybko wybita.

• Ładne zagranie piętką w wykonaniu Carlosa Strandberga ląduje w rękawicach Adriana Chovana.

• Kerim Mrabti z żółtą kartką za nieprzepisowe potraktowanie rywala przed polem karnym w ataku.

• Szwecja próbuje uspokoić grę, powymieniać kilka podań na swojej połowie, ale nie tworzy sobie żadnych groźnych sytuacji.

• Mocne dośrodkowanie Słowaków z rzutu rożnego mija wszystkich zawodników w polu karnym i opuszcza boisko przez linię końcową.

• Długie, ale jednak zbyt naiwne podanie do środka pola przechwycił Niclas Eliasson, który mimo wszystko nie zdołał odpowiednio szybko dostarczyć piłki do kolegi.

• Niclas Eliasson fauluje zbierającego się do wyjścia z kontrą Stanislasa Lobotkę, przy piłce już Słowacja.

• Niezłe dośrodkowanie pod bramkę Słowaków, ale jeden ze Szwedów był na wyraźnym spalonym. Decyzja arbitra jak najbardziej słuszna.

• ...natomiast Muamer Tanković zastąpił Melkera Hallberga.

• W przerwie Niclas Eliasson zastąpił kompletnie niewidocznego Pawła Cibickiego...

• Zaczynamy drugą połowę spotkania, piłkę ma Szwecja!

• Wracamy już do Lublina, szykują się zmiany w przerwie...

• Koniec pierwszej połowy w Lublinie. Do przerwy Słowacja pewnie prowadzi ze Szwecją 2:0.

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o minutę.

• Dośrodkowanie nie przyniosło zagrożenia w polu karnym.

• Rzut rożny dla Słowacji, dośrodkowanie zablokowane przez Kristoffera Olssona.

• W Kielcach wciąż 1:0 dla Anglii.

• Bliski szczęścia Matus Bero! Młody zawodnik uderzał głową z kilku metrów, piłka przelatuje obok słupka!

• Stanislas Lobotka po starciu z rywalem miał problemy z oddychaniem. Wyglądało to groźnie, ale na szczęście skończyło się tylko na strachu.

• Bardzo odważne wyjście z bramki bramkarza AS Trencin kończy się jego zderzeniem z kolegą, polała się krew, ale golkiper radzi sobie bez interwencji medycznej.

• Wreszcie akcja Szwedów! Doskonale interweniuje Adrian Chovan, ale niesamowicie w polu karnym miejsce wywalczył sobie Linus Wahlqvist! Mocny strzał obrońcy jeszcze lepiej obronił golkiper.

• Gra została na chwilę przerwana, bowiem z grymasem bólu za kostkę złapał się Milan Skriniar, na szczęście piłkarz Sampdorii wrócił już do gry.

• Pierwsza próba Szwedów, ale bardzo mizerna - mocne uderzenie po ziemi Alexandra Franssona trafia w nogi jednego z rywali, który... po prostu je przyjął, ośmieszając strzelającego.

• Bezradność reprezentacji Szwecji jest naprawdę zadziwiająca. Nie przypomina ona drużyny, którą znamy z poprzednich spotkań.

• Za mocne podanie do Matusa Bero. Piłkarz Trabzonsporu pomagał sobie łokciem, co zauważył sędzia.

• Koniec szans Polaków na awans? Znakomita akcja kombinacyjna, doskonałe odegranie w pole karne pod nogi Matusa Bero, ten nie zdołał umieścić piłki w siatce, jego uderzenie celnie dobił zawodnik wypożyczony niedawno do Cracovii!

• Co za akcja Słowacji, 2:0! Jaroslav Mihalik!

• Szwedzi wciąż bez ani jednej groźnej sytuacji.

• Albert Rusnak niespodziewanie poradził sobie z dwoma obrońcami, kombinacyjna akcja naszych sąsiadów kończy się niecelnym strzałem głową po dośrodkowaniu w pole karne.

• Aut dla Słowacji po interwencji Egzona Binaku przy linii bocznej.

• Odważna próba Matusa Bero z woleja sprzed pola karnego trafiła w obrońcę.

• Efektowne zagranie piętą w polu karnym Szwecji, do piłki nie dotarł jednak Jaroslav Mihalik.

• Póki co Słowacy znakomicie radzą sobie ze Szwedami, w defensywie są bardzo pewni, do tego szybko przechodzą do ataku.

• Jaroslav Mihalik szukał kolejnego dogrania piłki w pole karne w kierunku Alberta Rusnaka, tym razem został bardzo szybko zablokowany.

• Kolejna zła wiadomość nadchodzi z Kielc. Demarai Gray daje Anglii prowadzenie pięknym strzałem zza pola karnego.

• Głębokie dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłka trafia na głowę ustawionego przy słupku Martina Chriena, który zaskoczył bramkarza doskonałym uderzeniem!

• Gol! Martin Chrien strzałem głową daje Słowakom prowadzenie!

• Świetna akcja Alberta Rusnaka, pomocnik atakuje środkiem pola i uderza mocno na bramkę, piłka po rykoszecie wylatuje na rzut rożny!

• Ostry faul Roberta Mazana na Carlosie Strandbergu przy linii środkowej nie umknął sędziemu. Piłka dla Szwecji.

• Lewym skrzydłem przedarł się Alexander Fransson, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego wobec przytomnej interwencji słowackiego obrońcy.

• [/b]...i zaczynamy mecz, piłkę ma młodzieżowa reprezentacja Słowacji![/b]

• Jeszcze tylko losowanie stron...

• Czas na hymny narodowe obu krajów.

• Reprezentacje Słowacji i Szwecji pojawiają się na murawie stadionu w Lublinie!

• Piłkarze już ustawieni w tunelu!

• Zarówno Słowacja jak i Szwecja w swoich dotychczasowych spotkaniach pokazały się z dobrej strony. Słowacy wygrali z Polakami, a następnie po niezłym starciu przegrali z Anglią, Szwecja podzieliła się punktami z Anglią i Polską, choć oba mecze mogła (a raczej powinna) wygrać.

• Jeśli chodzi o polskie wątki w tym meczu, to w ekipie Słowacji w pierwszym składzie zagrają dziś znani z występów w Ekstraklasie Robert Mazan i Jaroslav Mihalik. Szwedów w wyjściowej jedenastce reprezentuje Paweł Cibicki.

• Mecz odbędzie się na stadionie w Lublinie, gdzie każda z drużyn grała już po jednym spotkaniu.

• Będziemy oczywiście na bieżąco informować o wyniku meczu Polski z Anglią.

• Jak wiadomo, jednym z czynników koniecznych do awansu Polski do półfinałów mistrzostw Europy jest remis w meczu Słowaków za Szwedami. Trzymamy kciuki za taki rezultat.

• Znamy składy obu drużyn - znajdują się one w panelu po prawej stronie serwisu.

• Dzień dobry, wita Państwa Piotr Bernaciak, ruszamy z relacją live z meczu Słowacja - Szwecja!