• Zmiana także w CSKA, Milanov wejdziei za Tosicia.

• Gutierreza zmieni Martins.

• Zmiana w Sportingu, Joao Mario schodzi, zastąpi go Mane.

• Seydou Doumbia został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Sportingu, boisko opuszcza Bryan Ruiz, a w jego miejsce pojawi się Aquiliani.

• Mario Fernandes został ukarany żółtą kartką.

• Islam Slimani został ukarany żółtą kartką.

• Joao Pereira został ukarany żółtą kartką.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Sporting Lizbona - CSKA MoskwaSporting Lizbona - CSKA Moskwa

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Sporting remisuje z CSKA 1:1.

• Doumbia wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem Sportingu, minął Patricio i uderzył na pustą bramkę.

• Gooool! Seydou Doumbia!!

• Świetna okazja Slimaniego, piłkarz przyjął futbolówkę tuż przed polem karnym, nieźle złożył się do strzału, ale uderzył w sam środek bramki, gdzie zatrzymał go Akinfeev.

• Żółtą kartką zostaje ukarany Wernbloom.

• Seydou Doumbia podchodzi do jedenastki, uderza w prawy róg, ale piłkę pewnie broni Rui Patrcio!

• RZUT KARNY DLA CSKA!

• Jefferson został ukarany żółtą kartką.

• Teofilo Gutierrez został ukarany żółtą kartką.

• Goście z Moskwy mogli doprowadzić do wyrównania! Tosić efektownie ograł kilku rywali i odegrał piłkę do wychodzącego na dobrą pozycję Doumbi. Piłkarz ten już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili uprzedził go Joao Pereira.

• Carrillo znalazł się w sytuacji sam na sam z Akinfeevem. Piłkarz Sportingu oddał strzał, ale rosyjski bramkarz obronił piłkę nogami. Do wybitej futbolówki zdołał jednak dopaść Teofilo Gutierrez i bez problemów wpakował piłkę do siatki.

• Goool! Teofilo Gutierrez!!!

• Jak na razie spokojny początek spotkania w Lizbonie. Gra utrzymuje się głównie w środkowej strefie boiska, żadne ze stron nie stworzyła jeszcze zagrożenia.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• CSKA - rezerwowi: Pomazun – A. Berezutski, Schennikov, Milanov, Golovin, Natcho, Panchenko.

• Sporting - rezerwowi: Marcelo – Esgaio, Figueiredo, Aquiliani, Martins, Montero, Mané.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Sporting Lizbona - CSKA Moskwa LIVE! Portugalczycy chcą przerwać serię rywala.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Sporting Lizbona - CSKA Moskwa.