Napoli - Real Madryt ONLINE. Zieliński chce zepsuć wieczór...

Napoli - Real Madryt ONLINE. Zieliński chce zepsuć wieczór Królewskim w Lidze Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa C
2023-10-03 21:00

SSC Napoli

2

Real Madryt

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Świetne spotkanie w Neapolu i zasłużone zwycięstwo gości. W końcówce Napoli przycisnęło, ale nie miało wielu argumentów na doprowadzenie do wyrównania.

• Koniec meczu! Real Madryt wygrywa z SSC Napoli 3:2!

• Dośrodkowanie w pole karne Realu, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Kepa Arrizabalanga ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Natomiast Mario Rui zastąpił Mathiasa Oliverę.

• Giovanni SImeone pojawił się w miejsce Andre Anguissy

• Trzy zmiany w Napoli. Jens Cajuste zmienił Stanislawa Lobotkę.

• Złe rozegranie rzutu rożnego bez zagrożenia.

• Kolejna akcja gospodarzy i kolejny rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w Realu Madryt. Dani Ceballos zmienił VIniciusa Juniora.

• Zakotłowało się w polu karnym Realu, ale żaden z graczy Napoli nie zdołał oddać celnego strzału.

• W odpowiedzi Napoli wywalczyło rzut rożny po akcji prawą stroną boiska.

• Kolejna ofensywna akcja Realu, ale tym razem bez zagrożenia.

• Po źle wykonanym rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Federico Valverde, który potężnym strzałem uderzył w poprzeczkę, piłka odbiła się od pleców bramkarza i wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Po pięknym strzale Federico Valverde Real znowu na prowadzeniu!!!

• Natomiast w Realu Madryt Joselu pojawił się w miejsce Rodrygo.

• Zmiana w zespole Napoli. Giacomo Raspadoni zmienił Piotra Zielińskiego.

• Giovanni Di Lorenzo dośrodkował w pole karne gości, ale zrobił to niedokładnie.

• Zmiana w zespole Napoli. Elif Elmas zmienił Matteo Politano.

• Dłuższa akcja "Królewskich", ale złe zagranie w pole karne rywali.

• Andre Anguissa oddał zaskakujący strzał zza pola karnego, ale spudłował.

• Piotr Zieliński zagrał prostopadle do Khvichy Kvaratskhelii, ale ten zbyt długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie został zablokowany.

• Natomiast Luka Modrić pojawił się w miejsce Toniego Kroosa.

• Dwie zmiany w Realu Madryt. Ferland Mendy zmienił Eduardo Camavingę

• Victor Osimhen został piłkę pod polem karnym Realu, ale przewrócił się i stracił piłkę na rzecz rywali.

• Napoli postanowiło uspokoić grę i nieco dłużej rozgrywać piłkę w środku pola.

• W odpowiedzi Vinicius Junior wpadł w pole karne Napoli, ale ponownie łatwo stracił futbolówkę.

• Khvicha Kvaratskhelia znowu z indywidualną akcją, zagrał do Piotra Zielińskiego, który oddał potężny strzał, ale świetnie interweniował Kepa Arrizabalanga!

• Khvicha Kvaratskhelia oddał potężny strzał z dystansu, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę!

• Vinicius Junior wpadł w pole karne Napoli, ale łatwo stracił piłkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piotr Zieliński doprowadza do wyrównania! Piłka odbita od słupka, wpada do bramki!!!

• Żółta kartka dla Napoli po zagraniu ręką Nacho Fernandeza!

• Arbiter sprawdza potencjalny rzut karny dla Napoli!

• Piotr Zieliński zagrał w pole karne do nigeryjskiego napastnika, ale ten został zablokowany.

• Dośrodkowanie w pole karne Realu, ale tam Victor Osimhen przegrał pojedynek z obrońcą rywali.

• Khvicha Kvaratskhelia wpadł w pole karne Realu, ale zagrał wprost do rywala.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na Stadio Diego Armando Maradona. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Tak prezentują się wszystkie wyniki do przerwy:

• Mecz jest dosyć wyrównany, ale "Królewscy" są znacznie bardziej konkretni i skuteczni. Wynik wydaje się zasłużony. Zobaczymy, co wydarzy się w drugiej części meczu. Do relacji wracamy za kilkanaście minut.

• Bardzo złe wykonanie rzutu wolnego i koniec pierwszej połowy.

• Arbiter doliczył co najmniej jedną minutę do podstawowego czasu gry.

• Real wywalczył rzut wolny blisko pola karnego rywali. Żółtą kartką ukarany Natan Bernardo de Souza.

• Dobra wrzutka z rzutu rożnego, ale Victor Osimhen nie zdołał oddać celnego strzału.

• Piotr Zieliński dostał piłkę po lewej stronie boiska i wywalczył rzut rożny.

• Matteo Politano dostał piłkę przed polem karnym Realu, ale uderzył zbyt lekko, by Kepa Arrizabalanga miał jakieś problemy.

• Matteo Politano cudownie dośrodkował na głowę Victora Osimhena, ten uderzył mocno, ale świetną paradą popisał się Kepa Arrizabalanga!

• Kolejna szansa Realu. Najpierw wprost w rywala uderzył Vinicius Junior, a chwilę później z dalsza to samo zrobił Toni Kroos!

• Teraz Vinicius Junior wbiegł z piłką w pole karne rywali, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Jude Bellingham dostał piłkę w środku pola i zdecydował się na indywidualną akcję. Anglik z łatwością wpadł w pole karne Napoli i zdobył piękną bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jude Bellingham daje prowadzenie "Królewskim"!!!

• Złe dośrodkowanie Toniego Kroosa, ale do piłki doszedł jeszcze Eduardo Camavinga, który uderzył sytuacyjnie, ale wprost w rywala.

• Vinicius Junior zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka odbita od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Eduardo Camavinga ukarany żółtą kartką.

• Giovanni Di Lorenzo pod własnym polem karnym zagrał pod nogi Jude Bellinghama, ten wprowadził do gry Viniciusa Juniora, który z łatwością doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Vinicius Junior doprowadza do wyrównania!!!

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, jednak zupełnie nieudane.

• Piotr Zieliński oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Piłka po rykoszecie minimalnie minęła bramkę Realu!

• Zła wrzutka z rzutu rożnego w ogóle bez zagrożenia.

• Dobre zagranie w pole karne Napoli, tam piłkę do środka zgrał Daniel Carvajal. Piłkę nerwowo na rzut rożny wybił jeden z obrońców gospodarzy.

• Napoli spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Real czeka na swoją szanse.

• Znakomite dośrodkowanie na głowę Natana Bernardo de Souzy, ten trafił w poprzeczkę, ale do piłki dopadł jeszcze Leo Ostigard, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Ostigard daje prowadzenie Napoli!!!

• Mathias Olivera dostał piłkę w polu karnym Realu, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Słabe dośrodkowanie z rzutu rożnego, a za chwilę poprawka na takim samym, niskim, poziomie.

• W odpowiedzi atakuje Napoli i mamy kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Koronkowa akcja "Królewskich", ale w zamieszaniu w polu karnym Napoli arbiter dopatrzył się spalonego.

• Victor Osimhen przypadkowo dostał piłkę w okolicach pola karnego rywali, ale uddał strzał wprost w rywala.

• Toni Kroos dośrodkował na głowę Auréliena Tchouaméniego, ale ten uderzył niecelnie.

• Wrzutka z rzutu rożnego zakończyła się niecelny strzałem Jude Bellinghama, ale Real będzie miał jeszcze jedną szansę na dośrodkowanie.

• Ofensywna akcja "Królewskich" zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego.

• Kolejne prostopadłe podanie do Victora Osimhema, ale ten nie dopadł do piłki.

• Rodrygo został obdarowany znakomitym podaniem, wpadł w pole karne Napoli i oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował bramkarz!

• Victor Osimhen dostał piłkę na połowie rywali, jednak został łatwo zatrzymany.

• Świetna i szybka akcja Napoli, ale dośrodkowanie w pole karne Realu okazało się niedokładne.

• "Królewscy" wywalczyli rzut wolny na połowie przeciwnika.

• Real spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Ofensywne podanie zostało łatwo przejęte.

• Pierwsze zagranie w okolice pola karnego Realu bardzo niedokładne.

• Rozpoczynamy piłkarski spektakl!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Stadio Diego Armando Maradona. Za chwilę rozpoczniemy tę niezwykłą batalię!

• Natomiast oto zestawienie Realu Madryt:

• Tak prezentuje się skład SSC Napoli na dzisiejsze spotkanie:

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się ze sobą w 1/8 finałów Ligi Mistrzów w sezonie 2016/17. Wtedy "Królewscy" wygrali oba mecze po 3:1 i pewnie awansowali do następnej fazy rozgrywek. W tamtych spotkaniach w obydwu spotkaniach grali Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

• Oba zespoły są faworytami do wyjścia z grupy, a "Królewscy", jak co roku, do wygrania całych rozgrywek. Obecnie Napoli nie wydaje się być drużyną absolutnej czołówki w Europie, jednak rok temu Inter Mediolan także nie wydawał się taką drużyną. W poprzednim sezonie Ligi Mistrzów Napoli odpuściło decydującą fazę sezonu z powodu walki o mistrzostwo Włoch. W tym sezonie Napoli może większą uwagę poświęcić rozgrywkom Ligi Mistrzów.

• W 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów SSC Napoli wygrało na wyjeździe ze Sportingiem Bragą 2:1, a decydująca bramka padła po trafieniu samobójczym, które sprowokował Piotr Zieliński. Natomiast Real Madryt na swoim stadionie pokonał Union Berlin 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry oczywiście Jude Bellinghama.

• Natomiast Real Madryt ostatnie dwa mecze ligowe także wygrał przekonująco, a zwłaszcza warto podkreślić zwycięstwo 3:0 nad rewelacyjną Gironą. Jednak prawdę mówiąc nie byli to rywale z najwyższej półki. Jednak "Królewscy" z Atletico Madryt okazali się dużo gorsi i przegrali wyraźnie 1:3. Na początku sezonu formą imponuje Jude Bellingham, który już wielokrotnie ratował swojej nowej drużynie zwycięstwo.

• SSC Napoli wydaje się być w niezłej formie. Mistrz Włoch bardzo okazale wygrał dwa ostatnie mecze, a wcześniej bezbramkowo zremisował z Bolonią, która aktualnie śrubuje serię meczów bez straconej bramki. W znakomitej formie jest także Piotr Zieliński, który w ostatnich pięciu meczach zdobył gola, zaliczył dwie asysty i miał udział przy decydującej bramce dla Napoli w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów.

• Witamy serdecznie! W najciekawszym wtorkowym meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów SSC Napoli na Stadio Diego Armando Maradona zmierzy się z Realem Madryt! Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

1/8
przejdź do galerii

©Polsat Sport screen

Liga Mistrzów. Mecz Napoli - Real Madryt ONLINE. To będzie wtorek pełen wrażeń w Neapolu. Mistrz Włoch z Piotrem Zielińskim w składzie zagra w Lidze Mistrzów z faworytem rozgrywek. Czy Królewscy zostaną przystopowani u stóp Wezuwiusza? Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24.

Liga Mistrzów. Mecz Napoli - Real Madryt ONLINE

Napoli zamierza poddać Real weryfikacji. Gigant z Madrytu przegrał w tym sezonie jedynie niedawne derby z Atletico (1:3). Siedem zwycięstw w tym ostatnie 3:0 z Gironą sprawiły, że przewodzi tabeli La Liga.
Start w Lidze Mistrzów też okazał się zwycięski, choć już nie w tak efektownym stylu. Gola dopiero w 94 minucie przeciw Unionowi Berlin strzelił Jude Bellingham. Anglik to strzał w dziesiątkę. W ośmiu meczach wbił siedem bramek i zapisał dwie asysty. Jak wypadnie teraz na gorącym terenie?

Póki co Napoli nie jest liderem Serie A, ale też strata do Interu i Milanu nie jest nie do odrobienia - to raptem cztery punkty. W zeszłej kolejce nastrój po awanturze z Victorem Osimhenem poprawiło łatwe zwycięstwo nad Lecce. Piotr Zieliński zaliczył asystę, natomiast wcześniej strzelił po golu z Udinese oraz Lazio Rzym. Napoli udział w grupie Ligi Mistrzów zaczęło od wyszarpania punktów z Bragą (2:1). Dopiero w końcówce po zagraniu Zielińskiego decydującą bramkę wbił do własnej siatki stoper Sikou Niakate.

Widowisko na stadionie imienia Maradony poprowadzi sędzia Clement Turpin z Francji. W drugim meczu grupy C Union Berlin podejmie Bragę.

Rudi Garcia, trener Napoli: - Liga Mistrzów to najwspanialsze rozgrywki z perspektywy klubów. Już samo słuchanie hymnu dodaje energii na boisku. Zagramy przeciwko jednemu z najważniejszych klubów na świecie, który wielokrotnie wygrywał te rozgrywki. Przed nami trudny mecz.

Carlo Ancelotti, trener Realu: - Zagramy przeciwko jednej z najlepszych drużyn we Włoszech. Będziemy musieli zaprezentować się wyjątkowo, żeby wygrać.

Przewidywane składy na mecz Napoli - Real Madryt:
Napoli: Meret - Di Lorenzo, Østigård, Natan, Olivera - Anguissa, Lobotka, Zieliński - Politano, Kwaracchelia, Osimhen.
Real: Arrizabalaga - Carvajal, Rüdiger, Nacho, Camavinga - Modrić, Tchouameni, Valverde - Bellingham - Joselu, Vinícius Júnior.

Nie zagrają w meczu Napoli - Real Madryt:
Napoli: Gollini, Jesus, Rrahmani
Real: Courtois, Militão, Güler, Alaba

Mecz Napoli - Real Madryt TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w kodowanym kanale Polsat Sport Premium 1. Komentują Marcin Lepa i Piotr Kobierecki. W internecie mecz w aplikacji oraz na stronie Polsat Box Go (za 40 złotych - miesięczny abonament). Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!