Mecz Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

Mecz Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Faworyt jest tylko jeden

Fortuna 1 Liga, 32. kolejka
2018-05-19 20:00

Stal Mielec

2

Bytovia Bytów

2

• GOOOOOOOL! Łukasz Wróbel najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Jakuba Wilka i doprowadził do wyrównania!

• Koniec meczu! Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów 2:2!

• Stal mogła zadać decydujący cios, ale nikt nie potrafił z bliska skierować piłki do siatki!

• Ręka Piotra Marcińca i goście będą mieli rzut wolny.

• Ziga Skoflek zmienił Leandro.

• Rzut wolny dla Bytovii po faulu Grodzickiego.

• Łukasz Wroński zmienił Michała Janotę.

• Dobry fragment Bytovii, która zamknęła Stal na jej połowie i dąży do zdobycia wyrównującej bramki.

• Centymetrów zabrakło Wacławczykowi, aby opanować piłkę i oddać uderzenie.

• Bartosz Biel zmienił Bartosza Wolskiego.

• Zakotłowało się pod bramką Stali, ale sędzia dopatrzył się przewinienia i przerwał grę.

• Prosty błąd Leandro, który podał piłkę pod nogi rywala i Bytovia ruszyła z kontratakiem.

• Dwójkowa akcja Banaszewski-Nowak, ale w najważniejszej fazie ten drugi zagrał zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

• Krzysztof Kiercz świetnie doszedł do dośrodkowania, ale jego uderzenie głową minimalnie minęło bramkę!

• GOOOOOOL! Łukasz Wróbel pewnie wykorzystał rzut karny i mamy już tylko 2:1 dla Stali!

• Kamil Adamek został sfaulowany w polu karnym przez Rafała Grodzickiego i sędzia dyktuje rzut karny!

• W powietrzu rządzi Radosław Majecki, który najwyżej wyskoczył do dośrodkowania i złapał futbolówkę.

• Jakub Wilk zmienia Michała Jakóbowskiego.

• Piotr Marciniec zmienił Josipa Soljicia.

• Maksymilian Hebel zmienił Sławomira Dudę.

• Jakub Arak znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego uderzenie odbił Michał Szromnik!

• Fran Gonzalez ukarany żółtą kartką.

• Fran Gonzalez dobrze interweniował po dośrodkowaniu Leandro.

• Jakóbowski uderzył na bramkę, ale ta próba była mocno niecelna.

• GOOOOOOOOOL! Stal Mielec podwyższa prowadzenie! Banaszewski popisał się indywidualną akcją i wyłożył piłkę Arakowi, który z najbliższej odległości wpakował ją do siatki!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy!

• Fatalny błąd popełnił Dobrotka, ale uratował go Majecki, który popisał się kapitalną interwencją!

• Bytovia mocniej zaatakowała Stal, ale za każdym razem Majecki wychodził obronną ręką!

• Josip Soljić ukarany żółtym kartonikiem.

• Stal ma bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki. Podopieczni Zbigniewa Smółki mają pełną kontrolę nad meczem.

• Leandro został złapany na pozycji spalonej.

• Indywidualnej akcji szukał Banaszewski, ale pomocnik Stali zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę, która opuściła boisko.

• Bardzo dobrze interweniował Grodzicki, który powstrzymał szarżującego Rzuchowskiego.

• Bytovia nie załamała się po stracie bramki i dąży do wyrównania.

• Świetna interwencja Majeckiego, który sparował piękny strzał Rzuchowskiego!

• GOOOOOOL! Stal Mielec obejmuje prowadzenie! Zawodnicy Stali ograli obrońców gości i Banaszewski nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce!

• Faul Wilczyńskiego i sędzia przerwał grę.

• Z rzutu wolnego uderzył Kamiński, ale dobrze interweniował Radosław Majecki!

• Dobry początek meczu w wykonaniu gości z Bytowa, którzy składnie operują piłką i prowadzą atak pozycyjny.

• Zakotłowało się pod bramką Stali, ale Majecki odbił futbolówkę przed siebie, a dobitka Wacławczyka okazała się niecelna!

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kamiński, ale futbolówka znacznie minęła bramkę Stali.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Marek Opałacz doznał urazu i w jego miejsce pojawi się Sławomir Duda.

• Drutex-Bytovia obecnie znajduje się na 13. miejscu w tabeli i od strefy barażowej dzieli ją 6, a od spadkowej 8 punktów. Piłkarze Adriana Stawskiego wykonali w rundzie wiosennej sporo solidnej pracy, aby pozostać na zapleczu ekstraklasy, jednak muszą jeszcze postawić kropkę nad „i”.

• Zdobycie przez bytowską drużynę punktów w Mielcu może okazać się trudne, ale nie jest niewykonalne. W ostatnim meczu wysoko notowane Wigry Suwałki co prawda pokonały „Czarne Wilki”, jednak suwalczanie w kontekście wyniku mogą mówić o sporym szczęściu.

• Stal zajmuje 3. miejsce w tabeli Nice 1 Ligi, tuż za pozycjami gwarantującymi promocję. O tym, że drużyna trenera Zbigniewa Smółki jest zdeterminowana do walki o ekstraklasę może świadczyć ostatni mecz z Chrobrym Głogów, w którym padło aż 8 bramek. W tym spotkaniu Stal dwukrotnie goniła wynik.

• Ławka rezerwowych Drutex-Bytovii: Andrzej Witan, Orlande Kpassa, Maksymilian Hebel, Sławomir Duda, Michał Szewczyk, Bartosz Biel, Jakub Wilk.

• Ławka rezerwowych Stali Mielec: Rafał Strączek, Przemysław Lech, Kacper Sadłocha, Ziga Skoflek, Dominik Sadzawicki, Piotr Marciniec, Łukasz Wroński.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów!

Jerzy Nowacki

Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©K_kapica

Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów. W meczu 32. kolejki 1. ligi aspirująca do Ekstraklasy Stal podejmie Drutex-Bytovię Bytów. Zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji są gospodarze. Początek o godzinie 20:00. Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Do tej pory Stal rywalizowała z Bytovią trzy razy. W poprzednim sezonie dwukrotnie padał wynik 2:2. W obecnych rozgrywkach spotkanie w Bytowie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Kto wygra mecz 1. ligi: Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów?