PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Górnik Zabrze ONLINE. Goście...

PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Górnik Zabrze ONLINE. Goście są ostatnio w formie. GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Łiukasz Gerstenstein - 4
    • Krzysztof Wołkowicz - 3 (Alvis Jaumzens - 3)
    • Maciej Domański - 3
    • Ilja Szkurin - 4

• Daniel Bielica - 3
    • NOrbert Barczak - 3 (Boris Sekulić - bez oceny)
    • Rafał Janicki - 3
    • Kryspin Szcześniak - 2
    • Michal Siplak - 3 (Erik Janża - bez oceny)
    • Damian Rasak - 3
    • Daisuke Yokota - 3
    • Szymon Czyż - 4 (Filipe Nascimento - 3)
    • Dani Pacheco - 3 (Paweł Olkowski - 4)
    • Adrian Kapralik - 4
    • Sebastian Musiolik - 3 (Piotr Krawczyk - 3)
  • KONIEC MECZU!!! Stal Mielec przetrwała napór Górnika i wygrywa u siebie (2:1), grając w osłabieniu przez nieco ponad pół godziny!

Seria trzech wygranych z rzędu zabrzan została brutalnie przerwana!

• TO MÓGŁ BYĆ GOL DLA GÓRNIKA!!!

Kąśliwe zagranie z lewego narożnika w okolice narożnika pola bramkowego, skąd KRZYZAKIEM uderza Erik Janża! Piłka mija bliższy słupek o centymetry!!!

• I jeszcze jeden korner.

• Rafał Janicki zameldował się na "dziewiątce". Skoczył do centry, ale uprzedza go Krystian Getinger.

• Adrian Kapralik uderza zza linii 16. metra. Ofiarnie blokuje strzał rywala; odbitą piłkę łapie Mateusz Kochalski.

• Paweł Olkowski trafia w boczną siatkę! Po drodze był jeszcze rykoszet - rzut rożny.

• Zabrzanie wybijają piłkę przed pole karne. Dopada do niej Matthew Guillaumier, który kopie najprawdopodobniej poza stadion.

• Dalekie wybicie bramkarza na Ilję Szkurina, na którego wskoczył Kryspin Szcześniak. Rzut wolny ok. 35 metrów od bramki

• Skurcze łapią gospodarzy. Jeszcze w polu karnym pada "z głodu" Damian Rasak przy kontakcie z Łukaszem Gerstensteinem.

• Jarosław Przybył dolicza 7 minut do drugiej połowy.

• Boris Sekulić wrzuca na dalszy słupek do Adriana Kapralika. Ten uderza głową tam, skąd przyszła, ale pewnie interweniuje Mateusz Kochalski.

• Przydał się na bliższym słupku Mateusz Matras. Wybija przed pole karne, gdzie szybko przejęli ją zabrzanie. Podanie Daisuke Yokoty na prawą stronę było... do nikogo.

• Goście dążą do strzelenia choćby jednej bramki. Wywalczyli rzut rożny.

• MATEUSZ KOCHALSKI RATUJE STAL!!!

Kapitalna parada bramkarza gospodarzy! Wyskoczył w stronę lewego górnego rogu, by odbić piłkę po mierzonym uderzeniu Erika Janży!

• Mocne wstrzelenie piłki w pole karne w wykonaniu Pawła Olkowskiego. Gospodarze wybijają na uwolnienie.

• Sędzia kalosz! Sędzia kalosz!

- skandują młodzi mieleccy kibice.

• ... a za Norberta Barczaka melduje się Boris Sekulić.

• Erik Janża zmienia Michala Siplaka...

• NIE MA RZUTU KARNEGO!!! Żółta kartka dla Kryspina Szcześniaka została ANULOWANA!!!

• Starcie Kryspina Szcześniaka z Ilją Szkurinem Ilja Szkurin i Kryspin SzcześniakIlja Szkurin i Kryspin Szcześniak

• Jarosław Przybył czeka na komunikat z wozu VAR. Jeszcze próbują coś wskórać zawodnicy Górnika. Arbiter biegnie do monitora!

• RZUT KARNY DLA STALI! Ilja Szkurin powalony w "szesnastce" przez Kryspina Szcześniaka!

• 5 665 widzów w Mielcu na meczu Stali z Górnikiem Zabrze. A przed nami ostatni kwadrans, w którym Górnik strzela najwięcej bramek w tym sezonie.

• Źle rozegrany rzut rożny napędził kontrę Stali! Maciej Domański w prosty sposób stracił piłkę.

• Paweł Olkowski podaje płasko w pole karne, gdzie był Filipe Nascimento. Jego strzał po rykoszecie od Mateusza Matrasa przekracza linię końcową.

• Norbert Barczak dostaje piłkę na 20. metrze. Przełożył piłkę do lewej nogi, ale jego strzał został zablokowany.

• Paweł Olkowski zbiega z piłką z prawej strony do środka. Uderza z ok. 18 metrów nad poprzeczką.

• Trochę przeciągnął dośrodkowanie Paweł Olkowski. Michal Siplak uratował piłkę tuż przed linią boczną boiska.

• Stal Mielec - Górnik Zabrze 2:1

• 10 Strzały 11
    • 8 Strzały celne 4
  • Gospodarze zamknięci przed własnym polem karnym niemal całym zespołem. Nie dopuścili do strzału Daisuke Yokotę, Filipe Nascimento czy Adriana Kapralika.

• ... a za Daniego Pacheco melduje się Paweł Olkowski.

• Filipe Nascimento zmienia Szymona Czyża (strzelca pierwszej bramki)...

• Szeroko ustawiony Norbert Barczak podaje wzdłuż linii 16. metra do Daisuke Yokoty. Ten trącił piłkę tak, że trafiła w korpus zawodnika Stali. Japończyk wraz z kolegami sygnalizowali zagranie ręką.

Po chwili strzał z dalszej odległości wysoko nad bramką.

• Łukasz Gerstenstein próbował przedrzeć się prawą stroną. Początkowo ograł Rafała Janickiego, ale ten wykorzystał swoje doświadczenie i "przestawił" młodzieżowca jak krzesło w pokoju. Co ważne, zrobił to bez przekraczania przepisów.

• [WIDEO] 51. MINUTA. GOL ILJI SZKURINA (2:1)

• Damian Rasak dopada do piłki na 17. metrze. Uderza w stronę bliższego rogu, ale wyciągnięty jak struna Mateusz Kochalski zbija na rzut rożny!

• Alvis Jaunzems zmienia Krzysztofa Wołkowicza.

• CZERWONA KARTKA PODTRZYMANA!

Stal będzie grać w "dziesiątkę" przez nieco ponad pół godziny! Jak to wykorzysta Górnik?

• Ale jeszcze czekamy! Możliwe, że czerwona kartka będzie anulowana! Trwa analiza w wozie VAR, sędzia pozostaje na murawie!

• Dalekie wybicie Daniela Bielicy, gdzie był Adrian Kapralik! Ten urwał się Bertowi Esselinkowi, który ratował się najgorzej jak mógł - łapiąc go za koszulkę!

• CZERWONA KARTKA DLA BERTA ESSLINKA!!!

• Mielczanie idą za ciosem! Tym razem zaatakowali prawą stroną; centra na dalszy słupek, po którym do zgranej piłki nie dotarł w porę Ilja Szkurin.

• Szał radości w deszczowym Mielcu!

Krystian Getinger notuje drug,a asystę w dzisiejszym meczu! Po wzorowo przeprowadzonej kontrze kapitan Stali wrzuca z lewego skrzydła na środek pola bramkowego między stoperów Górnika. Ilja Szkurina mocnym uderzeniem głową wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA STALI! STRZELCEM ILJA SZKURIN!!!

• Piotr Krawczyk w roli lewoskrzydłowego szczęśliwie poradził sobie z Mateuszem Matrasem. Nie wrzucił w pole karne.

• Szymon Czyż fauluje w kole środkowym Michała Trąbkę. Sędzia nie sięga do kieszonki.

• Norbert Barczak ruszył do podania Daisuke Yokoty. W polu karnym nie ustał po starciu bark w bark z rywalem. Nie ma mowy o rzucie karnym; Mateusz Kochalski wznawia grę z "piątki".

• Dani Pacheco trafia w mur.

• Bert Esselink staranował Adriana Kapralika ok. 25 metrów od bramki gospodarzy. Może być groźnie.

• Stal Mielec zaczyna drugą połowę.

• Piotr Krawczyk będzie grać za Sebastiana Musiolika.

• Wracamy do Mielca, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Stali z Górnikiem Zabrze. Po pierwszej połowie mamy remis (1:1).

Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Koniec pierwszej połowy. Stal Mielec remisuje z Górnikiem Zabrze (1:1). Obie bramki padły w pierwszym kwadransie - na trafienie Szymona Czyża odpowiedział Mateusz Matras.

• +2' Z kontrą ruszyli teraz zawodnicy Jana Urbana! Mocne zagranie na wolne pole do Sebastiana Musiolika, który przejmuje piłkę, ale mocny strzał zza linii 16. metra pewnie broni Mateusz Kochalski.

• Jarosław Przybył dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Po chwili na techniczny strzał zdecydował się Daisuke Yokota. Mateusz Kochalski czekał, aż piłka wpadnie w jego rękawice.

• Sebastian Musiolik znalazł się na prawej stronie pola karnego. Jego podanie przed bramkę nie znalazło adresata.

• [WIDEO] 15. MINUTA. GOL MATEUSZA MATRASA (1:1)

• Kolejna dobra interwencja Daniela Bielicy. Miał nieco ułatwione zadanie, bo strzał nie był zbyt mocny.

• Daniel Bielica odbija atomowe uderzenie Krzysztofa Wołkowicza!

• W odpowiedzi najpierw zablokowany Adrian Kapralik, a do bezpańskiej futbolówki dopada Szymon Czyż. Sęk w tym, że był na spalonym.

• Mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Ten urwał się przeciwnikowi, ale pada na murawę jak długi! Sędzia błyskawicznie wbiega w "szesnastkę" i gwiżdże! Był faul, ale po stronie gospodarzy! Nie ma mowy o rzucie karnym!

• TO POWINIEN BYĆ GOL DLA STALI!!!

Ilja Szkurin dostaje kapitalne podanie i "zabrał się" z piłką w pole karne! W ostatniej chwili jego strzał blokuje wślizgiem Kryspin Szcześniak!

• Lekko przeciągnięte dośrodkowanie z lewej strony. Daniel Bielica spokojnie łapie piłkę.

• Dobra wiadomość. W Mielcu wreszcie przestało padać.

• Adrian Kapralik poradził sobie na lewej stronie z Łukaszem Gerstensteinem. Dobrze zapowiadającą się akcję zepsuł jednak niedokładnym zagraniem.

• Stal Mielec - Górnik Zabrze 1:1

• 4 Strzały 4
    • 2 Strzały celne 2
  • Szymon Czyż ucierpiał w starciu z rywalem. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Troszkę uspokoiło się spotkanie w Mielcu. Momentalnie przyspieszyli jednak goście, uruchamiając na prawej stronie Daisuke Yokotę. Ten nie dość, że nie dośrodkował, to jeszcze powalił przeciwnika.

• To mógł być samobój Berta Esselinka! Piłka po ostrym dośrodkowaniu z prawej strony odbija się od jego nogi i mija prawy słupek w nieznacznej odległości!

• A teraz Mateusz Kochalski musiał się wykazać! Z trudem odbija piłkę do boku po strzale z pola karnego!

• [WIDEO] 9. MINUTA. GOL SZYMONA CZYŻA (0:1)

• Mocne zagranie na wolne pole do rozpędzonego Ilji Szkurina. Na 25. metrze pojawił się Daniel Bielica. Niebezpieczeństwo oddalone.

• ... i MATEUSZ MATRAS FATALNIE PUDŁUJE!!!

Ma "nosa" w tym meczu, gdzie się ustawić blisko bramki przeciwnika! Dostaje piłkę na woleja, ale z prawego narożnika pola bramkowego uderzył już nad poprzeczką!

• I jeszcze jeden rzut wolny dla Stali. Zakotłowało się pod bramką...

• Gospodarze ruszyli za ciosem. Sęk w tym, że atak prawą stroną przerywa gwizdek sędziego, który oznajmiał pozycję spaloną.

• Kapitalna odpowiedź drużyny prowadzonej przez Kamila Kieresia!

Mocne zagranie z prawego narożnika boiska w okolice dalszego narożnika pola bramkowego, gdzie był sam jak Kevin Mateusz Matras. Ten tylko odpowiednio ustawił stopę, by posłać piłkę do siatki tuż przy słupku!

• MATEUSZ MATRAS WYRÓWNUJE!!!

• Rzut wolny dla gospodarzy. Mocne dośrodkowanie z lewej strony na dalszy słupek, gdzie Norbert Barczak uprzedza czyhających na piłkę rywali! Głową wybija za linię końcową.

• Tym razem Bert Esselink zdążył odpowiednio wystawić nogę, by przeciąć podanie do Szymona Czyża. Gdyby pomylił się w obliczeniach, to pomocnik Górnika po raz drugi znalazłby się w sytuacji oko w oko z bramkarzem Stali.

• Po dalekim wybiciu Sebastian Musiolik wygrywa walkę o górną piłkę. Zgrywa głową na wolne pole, gdzie szybko pojawił się Szymon Czyż! Ten uciekł na pierwszych metrach Bertowi Esselinkowi i z pola karnego uderzył płasko w stronę dalszego (prawego) dolnego rogu! Mateusz Kochalski był bezradny!

• GÓRNIK PROWADZI! GOL SZYMONA CZYŻA!!!

• Maciej Domański decyduje się na strzał zza linii 16. metra. Piłka skozłowała przed Danielem Bielicą, który broni na raty. Gdyby celował w dowolny róg, a nie w środek bramki, to byłoby większe zagrożenie.

• W odpowiedzi rajd Krzysztofa Wołkowicza. Przegrał pojedynek z Norbertem Barczakiem nie tylko w pionie, lecz także... w parterze o piłkę. Sędzia nie widział tu przewinienia.

• Liczymy na gole!

• A teraz Daisuke Yokota przedarł się prawą stroną! Wrzuca na dalszy słupek odrobinę za wysoko dla Sebastiana Musiolika, ale był też Adrian Kapralik! Ten z kilku metrów przenosi piłkę nad poprzeczkę!

• Daisuke Yokota przedzierał się prawą stroną. Podaje po linii do Norberta Barczaka, który nie poszedł za akcją.

• Krystian Getinger był przez moment poza boiskiem. Szybko na nie wraca.

• A do tego sztab medyczny gospodarzy zajmuje się Krystianem Getingerem. Kapitan Stali doznał urazu w starciu z rywalem.

• Od razu prostopadłe podanie do Sebastiana Musiolika, który dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Na gwizdek Jarosława Przybyła spotkanie ze środka zaczynają piłkarze Górnika!

• Kartoniada w Mielcu

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania. Ale wcześniej Mazurek Dąbrowskiego.

• Rozjemcą meczu Stal Mielec - Górnik Zabrze jest Jarosław Przybył z Kluczborka. Na liniach będą go wspierać Dawid Golis oraz Sebastian Mucha. Karol Iwanowicz z kolei będzie sędzią technicznym, a za VAR odpowiadać będą Wojciech Myć a także Arkadiusz Kamil Wójcik.

• Skład Górnika

• Forma gospodarzy z kolei przypomina właściwie sinusoidę. Jak inaczej nazwać cztery ligowe porażki, przełamanie z Legią Warszawa i pokonanie wicemistrzów Polski przy Łazienkowskiej 3:1, a później wysoką porażkę z Jagiellonią? Warto też dodać, że kilka dni temu podopieczni Kamila Kieresia awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski pokonując trzecioligową Garbarnię Kraków. Górnik na tym etapie z kolei odprawił z kwitkiem Zagłębie Sosnowiec (2:1 po dogrywce).

• Skład Stali Mielec

• Czas na pierwszy mecz w niedzielę 12 listopada. Czeka nas interesujące starcie, gdzie miejscową Stal Mielec sprawdzi Górnik Zabrze. Goście są w formie. Drużyna prowadzona przez Jana Urbana wygrała wszystkie cztery ostatnie mecze (trzy w Ekstraklasie, jedno starcie w Pucharze Polski). Czy goście pójdą za ciosem? Wkrótce się okaże.

• .. a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• Niedzielę z 15. kolejką PKO Ekstraklasy zaczynamy w Mielcu, gdzie już za 25 minut Stal zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Gospodarze muszą zacząć punktować, by oddalić się od strefy spadkowej na więcej niż obecnie 2 punkty.

Z kolei zabrzanie będą chcieli wygrać czwarty mecz w lidze z rzędu.

Mecz Stal - Gónik poprowadzi Jarosław Przybył...

©Arkadiusz Gola

Stal Mielec - Górnik Zabrze ONLINE. Czas na pierwsze starcie w niedzielę w piłkarskiej Ekstraklasie. W szranki stanie Stal Mielec i Górnik Zabrze. Czy goście, którzy są w bardzo dobrej formie, wywiozą komplet z Podkarpacia? Wkrótce się przekonamy. Gdzie oglądć mecz Stal - Górnik w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja od godz. 12:30 w GOL24!

Stal Mielec - Górnik Zabrze ONLINE

Kto faworytem w Mielcu? Wydaje się, że mimo wszystko goście, którzy dobrze ostatnio wyglądają i plasują się na 8. miejscu w tabeli. Stal jest czternasta i ma ledwie dwa oczka przewagi nad strefą spadkową.

Gdzie oglądać mecz Stal - Górnik na żywo w telewizji?

Mecz między Stalą Mielec a Górnikiem Zabrze będzie transmitowany w CANAL+ Sport oraz w CANAL+ Sport 3. Spotkanie dostępne także w Internecie, w CANAL+ online. W komentarzu usłyszmy Piotr Glamowski oraz Marcin Baszczyński. Pierwszy gwizdek o godz. 12:30. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE w GOL24!