Stal Mielec - Legia Warszawa online. Wojskowi przerwą serię...

Stal Mielec - Legia Warszawa online. Wojskowi przerwą serię remisów? Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

• Mateusz Kochalski - 3
    • Łukasz Gerstenstein - 3 (Alvis Jaunzems - bez oceny)
    • Bert Esselink - 2
    • Mateusz Matras - 3
    • Marco Ehmann - 3
    • Krystian Getinger - 4 (Krzysztof Wołkowicz - bez oceny)
    • Maciej Domański - 3 (Kai Meriluoto - bez oceny)
    • Matthew Guillaumier - 3 (Rafa Santos - bez oceny)
    • Piotr Wlazło - 3
    • Koki Hinokio - 3 (Ion Gheorghe - bez oceny)
    • Ilja Szkurin - 4

• Dominik Hładun - 3
    • Ryoya Morishita - 3 (Maciej Rosołek - bez oceny)
    • Artur Jędrzejczyk - 3
    • Rafał Augustyniak - 3 (Radovan Pankov - bez oceny)
    • Steve Kapuadi - 3
    • Yuri Ribeiro - 3 (Patryk Kun - 3)
    • Juergen Elitim - 3
    • Josue - 4
    • Bartosz Kapustka - 4 (Qendrim Zyba - bez oceny)
    • Paweł Wszołek - 3
    • Marc Gual - 3 (Wojciech Urbański - bez oceny)
  • KONIEC MECZU! Legia wygrała w Mielcu - pierwszy raz za kadencji Goncalo Feio. I ma tylko punkt straty do podium.

• NIE MA KARNEGO DLA STALI! Zdaniem sędziego Kapuadi nie dotknął piłki ręką.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Jest po meczu. Rosołek trafił precyzyjnie przy prawym słupku!

• Josue oddał karnego krytykowanemu Rosołkowi. Ważny moment dla tego zawodnika.

• To Urbański został uderzony ręką w twarz. KARNY!

• Wygląda na to, że Legia dostanie rzut karny. Sędzia Sylwestrzak pobiegł do monitora.

• Sędzia doliczył aż siedem minut. Trwa już doliczony czas.

• Jeszcze Pankov w miejsce Kapustki.

• To Zyba pojawia się za Augustyniaka.

• Augustyniak kontuzjowany. Chyba nie dokończy meczu. Legia ma jeszcze dwie roszady w zanadrzu.

• Rosołek uderza z prawej nogi. Celnie, ale do rąk bramkarza.

• Kapustka otrzymał żółtą kartkę.

• A w Stali pojawił się Santos - za Guillaumiera.

• Urbański za Guala.

• Rosołek za Morishitę.

• Wszedł jeszcze Meriluoto - za Domańskiego.

• Jest też na boisku Jaunzems, nie ma Gerstensteina.

• Potrójna zmiana w Stali! Za Getingera wchodzi Wołkowicz.

• Jak było? Wszołek wystawił Augustyniakowi, ten nieczysto trafił w piłkę, w efekcie czego stojący za nim Kapustka uderzył i zrobił to świetnie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KAPUSTKA na 2:1!!!

• Domański! Celny strzał w stronę oślepionego słońcem Hładuna. Bramkarz Legii nie dał się zaskoczyć.

• Na pozycji spalonej złapany Kun. Został tylko kwadrans. Legia w ataku pozycyjnym.

• Gheorghe pojawił się na boisku. Wszedł za Hinokio.

• Kochalski zbiera porcję braw od kibiców. Bez problemów uporał się z celnym strzałem Josue.

• Josue ukarany kartką.

• Osiem strzałów w meczu oddała Legia, pięć Stal.

• Pora na zmiany. Kun za Ribeiro w Legii.

• Uderzenie Domańskiego zablokowane. Tymczasem ultrasi Stali przygotowują się do prezentacji oprawy.

• W odpowiedzi strzela Gual. Minimalnie obok lewego słupka. Niewiele zabrakło do szczęścia!

• Hinokio zepsuł akcję. Podał kompletnie nie tam, gdzie wychodził na pozycję Gerstenstein.

• Getinger! Przedarł się na lewej flance i w końcu zdecydował się na strzał z lewej nogi. Wyszło niecelnie.

• Ważna interwencja Morishity. Zdjął piłkę z woleja Getingerowi.

• Mecz w USA obserwuje były legionista, Bartosz Slisz:

slisz

• Jędrzejczyk prosi się o kartkę. Tym razem w środku sfaulował Szkurina.

• Augustyniak płasko z dystansu. Piłki nikt nie przeciął. O kilka metrów minęła prawy słupek.

• Gra się zaostrza. Hinokio wycięty przez Jędrzejczyka. Kartki brak.

• Trener Kiereś z powodu kartki obejrzanej w dzisiejszym meczu w następnym będzie... pauzować. Uzbierał już cztery w sezonie.

• Gramy dalej - od środka Stal. Kibice Legii skandują, żeby piłkarza zaczęli grać.

• stal

• Legia na tę chwilę SZÓSTA w tabeli ze stratą trzech punktów do podium, ale czwarty Lech ma jeszcze dziś do rozegrania swój mecz.

• 45+4 Legia zdążyła dośrodkować i w tym momencie zabrzmiał ostatni gwizdek kończący pierwszą połowę. Czekamy na więcej!

• 45+3 Wlazło rozprowadza futbolówkę, wycofano piłkę do Hinokio i Hładun ze strachem w oczach obserwował jak piłka mija jego bramkę. Dobra próba gospodarzy!

• 45+2 Stal buduje atak pozycyjny. Pokuszą się jeszcze o akcję na bramkę Legii?

• GOOOOOOOOOL!!!!!!

Autorem trafienia niezawodny Ilja Szkurin. Białorusin świetnie odnalazł się w polu karnym i przytomnie wpakował piłkę do siatki! Mecz zaczyna się od nowa!

• NIE MA GOLA!!!!!

Paweł Wszołek dostał znakomite podanie i w sytuacji sam na sam z Kochalskim fatalnie się pomylił. Piłka po jego strzale minęła lewy słupek i nie będzie podwyższenia prowadzenia!

• Ilja Szkurin przewraca się w polu karnym. Pretensje piłkarzy Stali do Damiana Sylwestrzaka. Będzie karny? Wygląda na to że nie i gospodarze wznowią od autu! Za lekki kontakt na Białorusinie!

JOSUE BARDZO PEWNIE. LEGIA 1 STAL 0

• Damian Sylwestrzak zweryfikuje sytuację na wozie VAR. Obrońca zaatakował wyprostowaną nogą Pawła Wszołka. Będzie rzut karny! Żółta kartka dla Berta Esselinka!

• Za długie podanie do Guala i ten został uprzedzony przez Kochalskiego

• Getinger zaszalał na skrzydle i minął jednego, drugiego a na sam koniec chciał... wymusić przewinienie. Sędzia Damian Sylwestrzak pokazał pierwszą żółtą kartkę! Przy piłce Legia...

• Atak pozycyjny Stali

• Próba przeniesienia piłki na połowę Stali. Strata i gospodarze budują akcję

• Zaczynamy!!! Od środka... Legia!

• Jesteśmy już po losowaniu stron. Czekamy na sygnał sędziego Sylwestrzaka

• Piłkarze za chwilę wyjdą na murawę. Czekamy na wielki spektakl!

• Arbitrem spotkania będzie Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Pskit oraz Marcin Borkowski.

• Legia z pewnością chciałaby też zrewanżować się za jesienną wpadkę, kiedy przy Łazienkowskiej przegrała ze Stalą 1:3. Świetnie dysponowani tamtego dnia goście wygrali po bramkach Ilji Szkurina, Krzysztofa Wołkowicza oraz Koki Hinokio. Warszawian było stać jedynie na honorowe trafienie autorstwa Blaza Kramera, który obecnie zmaga się z kontuzją i jest wykluczony z gry do końca sezonu.

• A taki skład wystawił trener Legii - Goncalo Feio:

• Z formy rywali i praktycznie zapewnionego utrzymania będzie chciała skorzystać wciąż walcząca o czołowe lokaty w lidze Legia Warszawa. Po 3 kolejnych zremisowanych meczach Wojskowi pragną wreszcie wygrać. Niedzielny mecz w Mielcu wydaje się być idealną do tego okazją. Dodatkową motywacją dla Legionistów jest fakt, że liderująca w tabeli Jagiellonia Białystok tylko zremisowała swojego spotkanie, więc stołeczna drużyna może nieco zbliżyć się do 1. miejsca w lidze.

• Oto skład, który oddelegował Kamil Kiereś:

• Stal Mielec w ostatnich tygodniach nie spisuje się najlepiej. Podopieczni Kamila Kieresia nie wygrali w 5 poprzednich meczach, a w zeszły poniedziałek zostali rozbici w Grodzisku Wielkopolskim przez Wartę Poznań 2:5. Jednak wydaje się, że mielczanie mają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Tylko kataklizm sprawi, że Stal nie utrzymana się w PKO Ekstraklasie na najbliższy sezon.

• Rozpoczynamy drugie niedzielne spotkanie. Pierwsze Radomiak - Zagłębie przyniosło łącznie siedem goli, wiec liczymy na powtórkę w Mielcu i kolejnego już w 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy szalonego meczu!

Stal - Legia LIVE! Szkurin doprowadził do remisu. Dzieje się w Mielcu
1/3
przejdź do galerii

Stal - Legia LIVE! Szkurin doprowadził do remisu. Dzieje się w Mielcu ©Canal+ Sport 3

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa rozgrywany w ramach 30. kolejki PKO Ekstraklasy będzie dobrą okazją dla Wojskowych na przerwanie serii remisów, która oddala ich od walki o mistrzostwo Polski. Remis lidera tabeli sprawił, że stołeczna drużyna może zbliżyć się do Jagiellonii Białystok. Gdzie oglądać stream online? Transmisja tylko na jednym kanale. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24.

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa online

Ostatnie mecze bezpośrednie

Legia Warszawa - Stal Mielec 1:3 (29.10.2023r., Ekstraklasa)
Legia Warszawa - Stal Mielec 2:0 (12.03.2023r., Ekstraklasa)
Stal Mielec - Legia Warszawa 0:1 (26.08.2022r., Ekstraklasa)
Stal Mielec - Legia Warszawa 2:1 (30.04.2022r., Ekstraklasa)
Legia Warszawa - Stal Mielec 1:3 (07.11.2021r., Ekstraklasa)

Stal Mielec - Legia Warszawa w telewizji

Transmisję z meczu Stal Mielec - Legia Warszawa od godziny 15:00 będzie można obejrzeć jedynie na kanale Canal+ Sport 3. Rywalizację skomentują Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki. Arbitrem spotkania będzie Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Pskit oraz Marcin Borkowski.

Sylwestrzak poprowadzi mecz Stal - Legia

Stal Mielec - Legia Warszawa w internecie. Stream online, live

Dostęp do płatnego streamu z meczu Stal Mielec - Legia Warszawa w aplikacji Canal+ Online.