Mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź ONLINE. Odrabiają zaległości z...

Mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź ONLINE. Odrabiają zaległości z grudnia. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Krystian Getinger - 3
    • Matthew Guillaumier - 3 (Rafa Santos - 3)
    • Piotr Wlazło - 4
    • Alvis Jaunzems - 4 (Łukasz Gerstenstein - bez oceny)
    • Maciej Domański - 3
    • Igor Strzałek - 4 (Krzysztof Wołkowicz - 3)
    • Ilja Szkurin - 4 (Kai Meriluoto - 3)

ŁKS Łódź

• Aleksander Bobek - 3
    • Bartosz Szeliga - 3 (Antoni Młynarczyk - 3)
    • Rahil Mammadov - 4
    • Marcin Flis - 3
    • Riza Durmisi - 3
    • Thiago Ceijas - 3 (Jakub Letniowski - 3)
    • Pirulo - 2 (Kamil Dankowski - 3)
    • Dani Ramirez - 4
    • Michał Mokrzycki - 3
    • Husein Balić - 4 (Piotr Głowacki - bez oceny)
    • Stipe Jurić - 2 (Piotr Janczukowicz - 3)
  • Koniec meczu! Stal pokonuje ŁKS po bramce Ilji Szkurina. Sędzia Sebastian Krasny nie uznał aż 5 goli!

• ... i jeszcze korner dla Stali. Mądrze grają piłkarze Kamila Kieresia - oddalili niebezpieczeństwo od własnej bramki przy grze w osłabieniu.

• Prosta strata gości i prawą stroną pognał Rafa Santos. Osaczony przez dwóch rywali rozegrał do tyłu...

• Zupełnie nieudane uderzenie Kamila Dankowskiego. Mateusz Kochalski niespiesznie ustawia piłkę na "piątce".

• To może być jednak z ostatnich szans dla ŁKS-u. Rzut wolny z ok. 25 metrów.

• Mateusz Kochalski spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Rizy Durmisiego.

• DURGA ŻÓŁTA I W KONSEKWENCJI CZERWONA KARTKA MAKSYMILIANA PINGOTA!!!

Obrońca Stali wyprostował nogę w kierunku rozpędzonego Antoniego Młynarczyka

• Łukasz Gerstenstein zmienia Alvisa Jaunzemsa.

• Piotr Głowacki zmienia Huseina Balicia.

• Sebastian Krasny dolicza 6 minut do drugiej połowy.

• Kai Meriluoto uderza zza linii 16. metra. Zablokował go Rahil Mammadov.

• Centymetry... Michał Mokrzycki na spalonym

• Dochodzące dośrodkowanie Daniego Ramireza z rzutu wolnego. Po zgraniu głową w stronę bramki Michał Mokrzycki kieruje piłkę do siatki, ale... sędzia asystent unosi chorągiewkę! SPALONY!!!

• Piotr Wlazło fauluje daniego Ramireza kilka metrów od prawego narożnika pola karnego.

• Nie wyszło prawą, to goście zaatakowali lewą flanką. Wywalczyli rzut wolny, ale z dośrodkowaniem radzą sobie piłkarze Kamila Kieresia.

• Husein Balić przedzierał się prawą stroną. Sęk w tym, że wyjechał z piłką za linię końcową.

• ... a za Matthew Guillaumier melduje się Rafa Santos.

• Kai Meriluoto zmienia Ilję Szkurina...

• Ilja Szkurin upomniany żółtą kartką. To jego czwarte "żółtko", więc nie zagra w poniedziałek 4 marca na zakończenie 23. kolejki PKO Ekstraklasy z Radomiakiem Radom.

• 5 673 widzów w Mielcu ogląda szalone widowisko Stali z ŁKS-em Łódź.

• Mateusz Kochalski intuicyjnie odbija piłkę sprzed bramki! Jeszcze chciał dobić Rahil Mammadov, ale został przyblokowany!

• [WIDEO] NIEUZNANY GOL HUSEINA BALICIA

• Rahil Mammadov upomniany żółtą kartką za faul.

• Antoni Młynarczyk zmienia Bartosza Szeligę.

• ... a sam ogląda żółtą kartkę za wejście nakładką.

• GOL HUSEINA BALICIA NIEUZNANY...

• ... a sędzia biegnie do monitora VAR! Możliwe, że wejście Huseina Balicia będzie potraktowane jako przewinienie! Husein Balić i Krystian GetingerHusein Balić i Krystian Getinger

• Krystian Getinger ucierpiał w tym wejściu Huseina Balica. Przerwa w grze...

• Mocne dośrodkowanie w pole karne przed bramkę, gdzie.. Bert Esselink głową posyła piłkę na dalszy słupek. Stamtąd Husein Balić z bliska kieruje do siatki, wejściem niemal w stylu kung-fu!

• NIE MA GOLA DLA ŁKS-U!!!

Składny atak gości lewą stroną zakończony dośrodkowaniem przed bramkę. Tam Piotra Janczukowicza uprzedza Krystian Getinger, który głową wybija na rzut rożny!

• Stal Mielec - ŁKS Łódź 1:0

• 8 Strzały 3
    • 5 Strzały celne 1

• Krzysztof Wołkowicz zmienia Igora Strzałka.

• Trzeci nieuznany gol w tym meczu, tym razem po stronie gości!!!

Po dośrodkowaniu w pole karne Rahil Mammadov kieruje piłkę do siatki mimo interwencji Mateusza Kochalskiego! Chwilę wcześniej reprezentant Azerbejdżanu odepchnął rywala!

• Jakub Letniowski zmienia Thiago Ceijasa.

Mielczanie wybijają piłkę do której dopada Dani Ramirez. Ten uderza prostym podbiciem w stronę bramki, ale po drodze był rykoszet. Marcin Flis chciał skorzystać z zamieszania i uderzyć do bramki z pola bramkowego, ale w ostatniej chwili uprzedził go Bert Esselink!

• W odpowiedzi rajd Daniego Ramireza. Hiszpan przedarł się prawą stroną w pole karne Stali, ale został zablokowany. Rzut rożny.

• Ofiarnie bronią się piłkarze Marcina Matysiaka. Najpierw Rahil Mammadov wybija sprzed bramki na uwolnienie, a po chwili Kamil Dankowski blokuje uderzenie Macieja Domańskiego.

• Przerwa w grze. Piotr Wlazło leży na murawie.

• A teraz Matthew Guillaumier chciał prostopadłym podaniem uruchomić Igora Strzałka. Ten nie zorientował się wystarczająco szybko, by wystartować do zagrania.

• Bartosz Szeliga wrzuca z prawej strony przed bramkę Stali. Mateusz Kochalski spokojnie łapie piłkę.

• Dobre, górne zagranie na wolne pole do Ilji Szkurina. Ten był szybszy od dwóch obrońców, ale na przedpolu czujny był Aleksander Bobek.

• Mocne dośrodkowanie Krystiana Getingera z lewej strony nie znalazło adresata.

• Igor Strzałek przejął piłkę przed polem karnym gości. Chciał rozrzucić ciężar gry na prawą stronę, ale trafił w... Ilję Szkurina.

• Dani Ramirez szukał miejsca do oddania strzału z ok. 18 metrów. W ostatniej chwili powstrzymał go Krystian Getinger.

• Druga połowa rozpoczęta!

• A Kamil Dankowski wchodzi za Pirulo.

• Piotr Janczukowicz wchodzi na drugą połowę za Stipie Juricia.

• Trochę trzeba było czekać

• Wracamy do Mielca, gdzie kończy się przerwa w zaległym meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy między Stalą a ŁKS-em Łódź. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą jedną bramką.

Co nas czeka p zmianie stron?

• +4' Koniec pierwszej połowy Stal Mielec prowadzi z ŁKS-em Łódź po bramce Ilji Szkurina. Wcześniej sędzia nie uznał trafień Białorusina i Berta Esselinka.

• +1' Po dośrodkowaniu nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Sebastian Krasny dolicza 4 minuty do pierwszej połowy.

• ŁKS ruszył odważnie lewą stroną. Wywalczył rzut wolny, To może być jeden z ostatnich akcentów pierwszej połowy.

• Maciej Domański decyduje się na strzał z dystansu. Posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Maksymilian Pingot upomniany żółtą kartką za faul.

• Michał Mokrzycki uderza płasko zza linii 16. metra. Sporo brakowało mu do celu.

• [WIDEO] 27. MINUTA. GOL ILJI SZKURINA

• Maciej Domański z łatwością urwał się środkiem, przepuszczając piłkę między nogami Marcina Flisa. Rozciąga grę do prawej strony, po czym wrzutka przed bramkę nie znajduje adresata.

• Jeszcze czekaliśmy ponad minutę na komunikat z wozu VAR. Ostatecznie Sebastian Krasny wskazuje na środek boiska!.

Stal Mielec - ŁKS Łódź 1:0

• 5 Strzały 1
    • 3 Strzały celne 1
  • Tym razem nie ma wątpliwości! Gol będzie zaliczony!!!

Maciej Domański urwał się środkiem, po czym wrzuca na lewą stronę pola karnego do Mateusza Matrasa. Ten głową zgrywa na 6. metr do Ilji Szkurina, który wyprostowaną nogą kieruje do siatki w prawy górny róg bramki!

• GOL DLA STALI! STRZELCEM ILJA SZKURIN!!!

• Goście wybijają piłkę na uwolnienie...

• Maciej Domański faulowany na prawej stronie przez Rizę Durmisiego.

• [WIDEO] 8. MINUTA. NIEUZNANY GOL ILJI SZKURINA

• A teraz Ilja Szkurin miał okazję do strzału z pola karnego. Dostał dobre podanie z prawej strony, ale nieczysto trafił w piłkę. Ta przeturlała się pod nogi obrońcy ŁKS-u.

• Centymetry... Spalony w meczu Stal - ŁKS

• DRUGI GOL STALI NIEUZNANY!!!

"Cięte" dośrodkowanie Igora Strzałka i po zgraniu Bert Esselink, BĘDĄCY NA SPALONYM, kieruje piłkę do siatki!

• Pierwsze dośrodkowanie Alxisa Jaunzemsa zablokowane, ale Łotysz miał okazję do poprawki. Mocno wstrzelił na środek pola bramkowego, skąd Rahil Mammadov wybija na na korner.

• NIE MA GOLA DLA STALI!!!

Na prawej stronie pograli Maciej Domański i Alvis Jaunzems. Po dośrodkowaniu Ilja Szkurin przedłuża na dalszy słupek, skąd strzał intuicyjnie odbija Aleksander Bobek! Jeszcze Marcin Flis wybija na uwolnienie!

• Pierwsze dośrodkowanie było przeciągnięte, po drugim strzał głową nie mógł sprawić problemu Aleksandrowi Bobkowi.

• Krystian Getinger chciał przedrzeć się lewą stroną. Wywalczył aut na wysokości pola karnego beniaminka.

• Alvis Jaunzems wrzuca w pole karne do Ilju Szkurina. Ten przegrał pojedynek o górną piłkę.

• Riza Durmisi przejmuje piłkę na lewej stronie pola karnego i zagrywa mocno przed bramkę Obrona Stali nie dała się zaskoczyć.

• Niechlubna statystyka

• Atak gości przynosi rzut wolny. Po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się spalonego.

• Wszystko w porządku z obrońcą ŁKS-u. Ból minął.

• Przerwa w grze. "Stempel" Igora Strzałki na stopie Rizy Durmisiego, który leży na murawie i wali pięścią w murawę! Sędzia nie sięga do kieszonki.

• Gospodarze w ataku pozycyjnym w środku pola. ŁKS nie kwapi się do wysokiego pressingu.

• Igor Strzałek mocno wstrzelił piłkę z prawej strony "szesnastki" wzdłuż linii piątego metra i z bliska do siatki kieruje ją Ilja Szkurin!

ALE SĘDZIA GOLA NIE UZNAJE! BYŁ MINIMALNY SPALONY!!!

• Alvis Jaunzems wrzuca z prawej strony na lewą stronę pola karnego, gdzie był Krystian Getinger. Ten głową uderza po koźle w stronę dalszego rogu, a poślizgnął się Aleksander Bobek! Na jego szczęście piłka mija bramkę!

• "Hiszpańska" akcja gości przynosi rzut rożny. Dośrodkowanie na bliższy słupek, by po podbiciu pewnie mógł ją złapać Mateusz Kochalski.

• Po chwili pojedynek na lewej stronie Krystiana Getingera z Bartoszem Szeligą. Piłka trafia w rękę kapitana ŁKS-u, ale sędzia nakazuje grać dalej. Pierwszy z wymienionych wyraźnie "zakiwał się". Aleksander Bobek wznawia grę z "piątki".

• Mocne zagranie na lewą stronę do rozpędzonego Huseina Balicia. Ten nie miał szans, by przejąć piłkę przed linią boczną.

• ... i posyła na dalszy słupek. Do zgranej piłki dopada Michał Mokrzycki, którego mocny płaski strzał w stronę bliższego (lewego) rogu broni Mateusz Kochalski!

• Łodzianie ruszyli lewą stroną. Husein Balić uruchomił Daniego Ramireza, który wywalczył rzut rożny. Michał Mokrzycki ustawia piłkę w narożniku...

• Na gwizdek Sebastiana Krasnego spotkanie ze środka zaczynają gospodarze!

• Kapitanami są Krystian Getinger oraz Bartosz Szeliga. Stal Mielec - ŁKS Łódź

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Po stronie gospodarzy nie zobaczymy m.in. pauzującego za kartki Kokiego Hinokio. W barwach ŁKS nie zagrają z tego samego powodu Engjell Hoti ora Kay Tejan.

• Skład ŁKS-u Łódź

• Natomiast "Rycerze Wiosny", jako jedyna drużyna w tym roku, nie zdobyła nawet punktu. Beniaminek stracił remis w meczu z Koroną Kielce (1:2), przegrał w Derbach Łodzi z Widzewem (0:2), co "przypieczętowało" rozstanie z Piotrem Stokowcem, i przegrał z Pogonią Szczecin (2:4).

• Skład Stali Mielec

• Piłkarze Kamila Kieresia pozytywnie zaskoczyli na początku roku, inkasując 7 punktów w trzech meczach. Ograli Puszczę Niepołomice (2:1) odwracając losy spotkania w końcówce, sensacyjnie wygrali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław (1:0) i podzielili się "oczkiem" z mistrzem Polski (0:0).

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• W rundzie wiosennej pora nadrobić zaległości. Mecz 17. kolejki PKO Ekstraklasy Stali Mielec z ŁKS-em Łódź miał odbyć się w grudniu, ale plan storpedowała pogoda. Teraz przynajmniej nie ma śniegu, więc obie "jedenastki" wybiegną na murawę, by powalczyć o trzy punkty.

Spotkanie poprowadzi Sebastian Krasny...

• Życzymy Państwu miłego weekendu i udanej walki z zimą!

• Ostateczna decyzja władz PKO Ekstraklasy zapadła około 45 minut przed planowym rozpoczęciem spotkania. Na wiadomość, kiedy mecz zostanie rozegrany, jeszcze poczekamy.

• Półtorej godziny przed meczem walka wciąż trwała, ale śnieg sypał i sypał.

• Taki komunikat wydał zespół Stali Mielec jeszcze dziś rano. Jednak późniejszy atak zimy był zbyt intensywny, by spotkanie mogło dojść do skutku.

• Witamy serdecznie! Dzisiaj w Mielcu miał się odbyć mecz 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Niestety meczu nie będzie. Intensywne opady śniegu uniemożliwiły graczom wyjście na murawę. Prognozy nie były obiecujące, ale wydawało się, że uda się rozegrać spotkanie. Pogoda miała jednak na dzisiaj inne plany.

Stal - ŁKS LIVE! Odwołano dwa (!) gole. Uznano dopiero trzeci
1/3
przejdź do galerii

Stal - ŁKS LIVE! Odwołano dwa (!) gole. Uznano dopiero trzeci ©PAP/Darek Delmanowicz

PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź ONLINE. Mieli zagrać w połowie grudnia, jednak nie pozwoliła na to pogoda. Dlatego zaległości odrobią dzisiaj - w środowy wieczór. Wygra zdecydowany faworyt? Relacja LIVE od godziny 18:30.

PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź ONLINE

Stal po przerwie zimowej robi więcej niż dobre wrażenie. Potrafiła w dobrym stylu odwrócić wynik z Puszczą Niepołomice (2:1), następnie sensacyjnie ograła we Wrocławiu Śląsk (1:0), a ostatnio nie dała się złamać Rakowowi Częstochowa (0:0). Siedem punktów z najlepszym beniaminkiem, mistrzem jesieni i aktualnym mistrzem Polski należy uznać za sukces i tak też ten początek odbierają w Mielcu.

Skazywana na zażartą walkę o utrzymanie Stal jest ósma w tabeli. W przypadku pokonania ŁKS zrówna się punktami z siódmym Górnikiem Zabrze. Dla łodzian natomiast trudno szukać jakiejkolwiek nadziei. Nie pomogła nawet zmiana trenera, bo zespół trafił pod walec o nazwie "Pogoń Szczecin" (porażka 2:4).

W tym roku ŁKS przegrał wszystkie trzy mecze. Na przełamanie katastrofalnej serii bez wygranej czeka od... sierpnia. Łatwo w środę o to nie będzie, skoro wykartkowali się Kay Tejan i Engjëll Hoti.

Decyzją PZPN mecz Stal - ŁKS poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa. Do obsługi systemu VAR zostali wyznaczeni Piotr Lasyk i Krzysztuf Myrmus. Początek o dość nietypowej godzinie jak na PKO Ekstraklasę, czyli 18:30.

Nie zagrają w meczu Stal - ŁKS:
Stal: Hinokio (kartki), Leandro (kontuzja)
ŁKS: Tejan, Hoti (kartki), Tutyskinas (kontuzja)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Stal - ŁKS 2:1 (sparing, 27.06.2022)
ŁKS - Stal 2:3 (Puchar Polski, 31.08.2022)

Mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisja meczu w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny. W internecie mecz w aplikacji oraz na stronie Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:30 - zapraszamy!