PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE. Goście...

PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE. Goście walczą o fotel lidera. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Mateusz Kochalski - 3
    • Bert Esselink - 4 (Leandro - bez oceny)
    • Mateusz Matras - 3
    • Marco Ehmann - 3
    • Krystian Getinger - 4
    • Piotr Wlazło - 4
    • Michał Trąbka - 3 (Krzysztof Wołkowicz - 3)
    • Łukasz Gerstenstein - 4 (Mateusz Stępień - 3)
    • Koki Hinokio - 3 (Matthew Guillaumier - 3)

• Lisandro Semedo - 3
    • Christos Donis - 3 (Roberto Alves - 4)
    • Luizao - 3
    • Rafał Wolski - 3 (Leonardo Rocha - 3)
    • Edi Semedo - 2 (Frank Castaneda - 3)
    • Pedro Henrique - 3
  • Koniec meczu! Na inaugurację 6. kolejki Ekstraklasy Stal Mielec pokonuje Radomiaka Radom (2:0).

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Dawida Abramowicza. Przeciągnięte, do tego na wysokości trzeciego lub czwartego piętra...

• Rzut wolny dla Radomiaka. Nie było adresata do dośrodkowania.

• Goście nie są w stanie przedrzeć się w okolice pola karnego Stali. A jak już jakoś się uda, to zawodnicy Stali wybijają na uwolnienie.

• Leandro zmienia Berta Esselinka.

• 7 minut doliczonych do drugiej połowy.

• Teraz pojedynek Lisandro Semedo z Bertem Esselinkiem. Skrzydłowy Radomiaka za mocno wypuścił sobie piłkę, z czego skorzystał także Mateusz Kochalski.

• Wyraźnie przeciągnięte dośrodkowanie Jana Grzesika w pole karne. Obie wieże - Leonardo Rocha i Pedro Henrique - nie miały szans, by "zamknąć" akcję.

• Dawid Abramowicz ścigał się z Mateuszem Stępniem na lewej stronie. Górą młodzieżowiec. Mateusz Kochalski wznawia grę z "piątki".

• Jan Grzesik z żółtą kartką za faul. Powalił Matthew Guillaumiera.

• Roberto Alves szukał miejsca w "szesnastce" Stali, by uderzyć w stronę bramki. Nie znalazł.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Stali.

• Lewą stroną pograli Frank Castaneda i Dawid Abramowicz. Mateusz Stępień wyjaśnia sytuację wybiciem za linię końcową.

• Na razie nic nie wskazuje na to, by była trzecia wygrana (także z rzędu)

• Luizao z żółtą kartką za faul.

• POPRZECZKA ratuje gospodarzy przed utratą gola! Bliski wpisania się na listę strzelców, po płaskim zagraniu Dawida Abramowicza, był Leonardo Rocha!

• 5 547 widzów w Mielcu na inaugurację 6. kolejki Ekstraklasy.

• Stal

• Od razu mocne zagranie do Krzysztofa Wołkowicza. Ten w polu karnym chciał uderzyć w stylu kung-fu, ale uprzedził go piąstkujący Albert Posiadała. Obaj zderzyli się.

• ... a za Michała Trąbkę wchodzi Krzysztof Wołkowicz.

• Matthew Guillaumier zmienia Kokiego Hinokio...

• Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, skąd strzał głową Leonardo Rochy został zablokowany.

• Mateusza Matrasa przed własnym polem karnym staranował... Bert Esselink. Sędzia... dyktuje rzut wolny dla Stali.

• Piotr Wlazło wybija piłkę sprzed linii bramkowej po główce Leonardo Rochy!

• Zdecydowanie przeciągnięte dośrodkowanie Dawida Abramowicza. Nerwowo interweniował Krystian Getinger; rzut rożny dla Radomiaka.

• Mateusz Kochalski pewnie i spokojnie łapie piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Jana Grzesika.

• Koki Hinokio zagrywa z lewej strony w pole karne do Kaia Meriluoto. Piłkę łapie Albert Posiadała, ale ta wyślizgnęła się z jego rękawic! Na szczęście blisko był Mike Cestor!

• ... a za Ilję Szkurina wchodzi Kai Meriluoto.

• Podwójna zmiana w Stali: Mateusz Stępień zastępuje Łukasza Gerstensteina...

• ... a za Mateusza Cichockiego pojawia się Mike Cestor.

• Leonardo Rocha zmienia Rafała Wolskiego...

• Jan Grzesik wrzuca zza linii końcowej przed bramkę Stali. Nie uszło to uwadze sędziemu.

• Za mocne prostopadłe podanie Franka Castanedy do Dawida Abramowicza. Mateusz Kochalski wznawia grę z "piątki".

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Stali nie przynosi zagrożenia.

• Przerwy w grze. Najpierw na murawie leżał Bert Esselink, a po chwili Piotr Wlazło przypadkowo trafił łokciem w twarz Rafała Wolskiego.

• Odważniej zaatakowali zawodnicy Constantina Galki. Niewiele brakowało, by strzelili bramkę kontaktową.

• Po chwili Mateusz Kochalski zbija piłkę do boku po uderzeniu Luizao zza linii 16. metra!

• NIE MA GOLA DLA RADOMIAKA!!!

Luizao wrzuca w pole karne w okolice lewego narożnika pola bramkowego, skąd uderzał Dawid Abramowicz! Ten obija bliższy słupek!

• Frank Castaneda odbiera prostopadłe podanie w "szesnastce". Uderza wysoko nad bramką.

• Roberto Alves zmienia Christosa Donisa.

• Ilja Szkurin urwał się środkiem w stronę bramki Radomiaka! Powstrzymał go Lisandro Semedo.

• Frank Castaneda biegł wzdłuż linii 16. metra. Jego rajd przerywa Bert Esselink.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Stali lewą stroną, którą wyprowadzili Maciej Domański i Krystian Getinger. Prostopadłe podanie zostało przechwycone przez obronę Radomiaka.

• Mielczanie poradzili sobie z dośrodkowaniem z prawego narożnika. Z kontrą środkiem ruszył Krystian Getinger, ale stracił piłkę ok. 30 metrów od własnej bramki. Na szczęście w porę błąd został naprawiony.

• Lisandro Semedo przedarł się prawą stroną. Podaje płasko w pole karne do Pedro Henrique, który przegrał pojedynek z Mateuszem Matrasem, ale zyskał rzut rożny.

• Łukasz Gerstenstein upomniany żółtą kartką za faul. Spóźnionym wejściem powalił Franka Castanedę.

• Drugą połowę zaczynają gospodarze! Kamil Kiereś nie dokonał zmian w "jedenastce".

• Frank Castaneda wchodzi za Ediego Semedo na drugą połowę.

• Wracamy do Mielca, gdzie kończy się przerwa w meczu Stali z Radomiakiem Radom. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze (2:0). Co nas czeka po zmianie stron?

• [WIDEO] 45+6. MINUTA. GOL ŁUKASZA GERSTENSTEINA (2:0)

• +6' Koniec pierwszej połowy. Na inaugurację 6. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec prowadzi z Radomiakiem (2:0).

• +6' Zabójcza kontra Stali daje klasyczną "bramkę do szatni!!!"

Prawą stroną pognał Łukasz Gerstenstein, który mimo że miał po bokach ustawionych po dwóch kolegów, to zdecydował się na strzał zza linii 16. metra! Piłka ląduje w siatce tuż przy lewym (dalszym) słupku!

• +6' GOL DLA STALI! STRZELCEM ŁUKASZ GERSTENSTEIN!!!

• +5' Raphael Rossi powstrzymuje Ilję Szkurina. Sęk w tym, że laga kapitana Radomiaka była poza zasięgiem Pedro Henrique.

• +4' Pokazał się nam - chyba po raz pierwszy w tym meczu - Jan Grzesik! Anemiczny strzał (albo głębokie podanie przed bramkę - trudno orzec) nie sprawił problemu bramkarzowi Stali.

• +2' Mateusz Kochalski pewnie łapie piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Dawida Abramowicza.

• +1' Rafał Wolski zagrywa w pole karne do Dawida Abramowicza, który pada na murawę po kontakcie z Łukaszem Gerstensteinem. Nie ma mowy o przewinieniu młodzieżowca.

• Karol Arys dolicza aż 6 minut do pierwszej połowy.

• Rzut wolny nie przynosi zagrożenia pod bramką Mateusza Kochalskiego.

• Marco Ehmann upomniany żółtą kartką za faul na Lisandro Semedo. To jego czwarte "żółtko" w tym sezonie, więc ominie go wyjazdowy mecz w następnej kolejce z Ruchem Chorzów (1 września, godz. 20:30).

• Maciej Domański w roli prawoskrzydłowego wrzuca niemal z linii końcowej przed bramkę gości. Mateusz Cichocki oddala niebezpieczeństwo zdecydowanym wybiciem.

• Koki Hinokio próbował przedrzeć się środkiem między stoperami gości. Ci poradzili sobie z Japończykiem.

• Laga na Lisandro Semedo, który nie potrafił ustać po starciu bark w bark z Marco Ehmannem w polu karnym gospodarzy. Nie ma mowy o rzucie karnym.

• Ciekawie zapowiadała akcja Radomiaka środkiem. Michał Trąbka przerwał ją, zabierając piłkę czysto Rafałowi Wolskiemu. Kontra Stali została zastopowana.

• Za mocne zagranie Rafała Wolskiego na prawą stronę do Ediego Semedo. Mateusz Kochalski niespiesznie ustawia piłkę na "piątce".

• Zablokowane dośrodkowanie Radomiaka z lewej strony. Z wrzutką Rafała Wolskiego poradzili sobie zawodnicy Kamila Kieresia.

• I teraz "stempel" Japończyka na nodze Jana Grzesika! Sędzia oszczędził pomocnika Stali.

• Koki Hinokio upomniany żółtą kartką za faul. Sędzia Karol Arys wcześniej wyliczył mu przewinienia.

• [WIDEO] 22. MINUTA. GOL BERTA ESSELINKA (1:0)

• "Stempel" Luizao na nodze Krystiana Getingera. O dziwo sędzia za takie wejście nie sięga do kieszonki po żółtą kartkę.

Za to mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

• Przeciągnięte dośrodkowanie z lewej strony na dalszy słupek. Zabrakło tam adresata w zielonym stroju.

• Goście w ataku pozycyjnym. Nie są w stanie przedrzeć się w okolice pola karnego Stali.

• Zespół Constantina Galki dąży do szybkiego wyrównania. Jednak po dośrodkowaniu Dawida Abramowicza Pedro Henrique dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Miękkie, DOKŁADNE dośrodkowanie Krystiana Getingera w okolice prawego narożnika pola bramkowego, skąd Bert Esselnk skierował piłkę do siatki obok bezradnego Alberta Posiadały!

• GOL DLA STALI! STRZELCEM BERT ESSELINK!!!

• Maciej Domański dostaje piłkę ok. 30 metrów od bramki gości. Jak cień podążał za nim Mateusz Cichocki, który sfaulował przeciwnika. Kartki nie ma.

• Po dośrodkowaniu z lewego narożnika głową uderzał Lisandro Semedo! Piłka minęła o centymetry dalszy słupek!

• Doczekaliśmy się ofensywnej akcji Radomiaka. Z dośrodkowaniem poradzili sobie mielczanie, ale po strzale zza pola karnego rykoszet zmylił Mateusza Kochalskiego, ale piłka w nieznacznej odległości minęła bramkę gospodarzy!

• Jubileusz Krystiana Getingera

• Rafał Wolski chciał mocnym prostopadłym podaniem uruchomić Ediego Semedo. W porę zorientował się Marco Ehmann.

• Miękkie dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Radomiaka nie sprawiło problemu obronie goście. Dodatkowo sędzia dopatrzył się spalonego.

• Po krótkim rozegraniu Michał Trąbka wrzuca w pole karne, skąd głową niecelnie uderzył Piotr Wlazło.

• Koki Hinokio zgubił dwóch rywali ok. 30 metrów od bramki Radomiaka. Sfaulował go Christos Doni.

• Dobre dośrodkowanie na bliższy słupek. gdzie najwyżej wyskoczył Piotr Wlazło! Ten uderza głową nad bramką!

• Na prawej stronie pograli teraz Łukasz Gerstenstein i Maciej Domański. Drugi z wymienionych ruszył do prostopadłej piłki, ale dośrodkowanie zablokował na wślizgu Rafał Wolski.

• Koki Hinokio próbował się przedrzeć lewą stroną. Nie poradził sobie z rywalem. Goście wznawiają grę z "piątki".

• Ryzykownie Radomiak rozgrywał piłkę blisko swojego pola karnego. Na małej przestrzeni podawali między sobą Albert Posiadała, Mateusz Cichocki i Dawid Abramowicz. Poradzili sobie jednak z pressingiem.

• Maciej Domański uruchomił na prawej stronie Łukasza Gerstensteina. Ten wrzuca w pole odrobinę za wysoko do Ilji Szkurina.

• pedro

• Sądząc po działaniach pani doktor, Brazylijczyk został uderzony łokciem w głowę. Przez moment goście będą grać w "dziesiątkę".

• Mocne zagranie w okolice koła środkowego do Pedro Henrique, który walczył z Mateuszem Matrasem. Ten powalił rywala w zapaśniczym stylu. Napastnik Radomiaka nie podnosi się z murawy. Otoczyli go zawodnicy obu drużyn oraz sztab medyczny gości.

• Po chwili Lisandro Semedo zagrywa w "szesnastkę" do Ediego Semedo. Zagrał za głęboko; piłkę łapie Mateusz Kochalski.

• Atak gości prawą stroną przerwany faulem. Rafał Wolski wrzuca w pole karne, gdzie radzą sobie mielczanie.

• Karol Arys gwiżdże i spotkanie inaugurujące 6. kolejkę PKO Ekstraklasy rozpoczęte!

• Kapitanami są Krystian Getinger i Raphael Rossi.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Arbitrem w meczu Stal Mielec - Radomiak Radom będzie Karol Arys, sędzia ze Szczecina. Pomagać mu będą na liniach Marek Arys (brat) oraz Marcin Janawa. Jacek Małyszek z kolei będzie sędzią technicznym, a Tomasz Musiał oraz Radosław Siejka zaopiekują się systemem VAR.

• Skład Radomiaka Radom

• Radomiak z kolei przyjedzie do Mielca głodny. Goście są na fali i po wygranych z Pogonią Szczecin na wyjeździe (2:0) i z Wartą Poznań u siebie (3:2) będą chcieli dopisać kolejną wygraną na swoim koncie. Jeśli sięgną w Mielcu po komplet, to podopieczni Constantina Galki znajdą się na pozycji lidera. Możemy więc mówić o jednej z największych niespodzianek początku sezonu? Poczekajmy na wydarzenia z Mielca.

• Skład Stali Mielec

• Pierwszym meczem 6. kolejki PKO Ekstraklasy będzie mecz na Podkarpaciu, gdzie zetrą się zespoły Stali Mielec z Radomiakiem Radom. Gospodarze jeszcze przed własnymi kibicami nie przegrali - były to dwa remisy, z Cracovią (2:2) i Piastem (0:0) oraz efektowna wygrana ze Śląskiem Wrocław (3:1). Czy podtrzymają tę passę i ponownie zakończą mecz na własnym obiekcie z pomyślnym rezultatem? Przekonamy się wkrótce.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• 6. kolejkę PKO Ekstraklasy otwieramy w Mielcu, gdzie drużyna prowadzona przez Kamila Kieresia zmierzy się z Radomiakiem Radom. Gospodarze będą chcieli przedłużyć obecnie trwającą serię 8 spotkań bez porażki przed własną publicznością.

Goście zaś będą chcieli wygrać trzeci mecz z rzędu w lidze. Kto zrealizuje swój plan na ten mecz?

Spotkanie Stal - Radomiak poprowadzi Karol Arys...

Szał radości. Esselink "schrupał ciasteczko"
1/3
przejdź do galerii

Szał radości. Esselink "schrupał ciasteczko" ©Canal+ Sport

Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE. Pierwszym meczem 6. kolejki będzie starcie w Mielcu, gdzie do miejscowej Stali przyjedzie Radomiak. Ekipa gości jest na fali i będzie walczyła o trzecią wygraną z rzędu. Co to oznacza? Awans na fotel lidera Ekstraklasy! Gdzie oglądać mecz Stal - Radomiak na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 18:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Mecz Stal Mielec - Radomiak Radom ONLINE

Radomiak z kolei przyjedzie do Mielca głodny. Goście są na fali i po wygranych z Pogonią Szczecin na wyjeździe (2:0) i z Wartą Poznań u siebie (3:2) będą chcieli dopisać kolejną wygraną na swoim koncie. Jeśli sięgną w Mielcu po komplet, to podopieczni Constantina Galci znajdą się na pozycji lidera. Możemy więc mówić o jednej z największych niespodzianek początku sezonu? Poczekajmy na wydarzenia z Mielca. Początek o godz. 18:00.

Kamil Kiereś, trener Stali Mielec:
Szukamy własnej tożsamości. Chcemy być sobą. Być może mecz z Radomiakiem nam odpowie czy rzeczywiście musimy sięgnąć zawodnika o uznanej marce, czy będziemy się posługiwali zawodnikami, których teraz mamy.

Leonardo Rocha, piłkarz Radomiaka:
Jestem gotowy do gry na pełnym dystansie, a więc 90 minut. Wszystko zależy od trenera, czy na mnie postawi. Ja jestem cierpliwy.