Standard Liege 1 - 2 Anderlecht Bruksela

Standard Liege

1

Anderlecht Bruksela

2

• Koniec!! Anderlecht wygrywa mecz na szczycie. Patrząc natomiast z perspektywy Wisły jeżeli zespół Kazimierza Moskala nie przestraszy się rywali i do przygotowań podszedł poważnie to jak najbardziej ma szanse w czwartkowym meczu. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• Zmiana nr 1

• Po chwilowym przyspieszeniu gości teraz dużo spokoju na murawie.

• Gol!!! Po błędzie bramkarza mamy wyrównanie!!

• Fiołki w natarciu, kotłuje się pod bramką Standardu ale bez efektu bramkowego

• Pocognoli fauluje Suareza, wolny dla Anderlechtu w okolicach pola karnego

• Walczy Anderlecht, mądrze bronią się gospodarze. Kto okaże się bardziej przebiegły i skuteczniejszy w swoich dążeniach?

• Bolat na raty łapie piłkę po rzucie rożnym, dwadzieścia minut do końca meczu

• Mbokani w polu karnym głową jednak przegrywa pojedynek z obrońcą

• Guillaume Gillet pada w polu karnym po akcji z Jovanovicem ale tym razem sędzia nie dopatrzył się przewinienia

• Bardzo mało ciekawy, wręcz nudny fragment spotkania oglądamy w tym momencie

• Mbokani!!!!Głową po wrzutce Suareza Czarnoskóry napastnik Anderlechtu wysoko jednak nad poprzeczką!

• Walka, walka, walka charakteryzuje ten mecz. Ciekawe czy zobaczymy jeszcze bramki w tym spotkaniu. Oba zespoły wiedzą, że jużza 4 dni czekają je ważne i trudne mecze.

• Proto w roli ostatniego obrońcy wybija piłkę z rzutu wolnego jakieś 40 metrów od swojej bramki

• Stoper Anderlechtu wraca do gry

• Cheikhou Kouyate leży na murawie i opatrywany jest przez sztab medyczny

• Zatrzymał się Suarez myśląc, że będzie rzut rożny jednak ambitny obrońca Standardu uratował piłkę. W kontrze Proto uprzedza Cyriaca w dogodnej sytuacji!

• Spokojne pierwsze minuty drugiej części spotkania. Żadna z drużyn nie potrafi uzyskać zdecydowanej przewagi

• Kolejna dziwna decyzja arbitrów. Mujangi Bia nie był na spalonym w dogodnej sytuacji. W odpowiedzi rzut wolny z 27 metrów ale piłka zatrzymuje się na obrońcach Standardu

• Drugą połowę rozpoczęli goście!

• Na sam koniec połowy

• Koniec pierwszej połowy meczu

• Mamy kolejną kartkę w tym meczu. W żółtych kartkach remis.

• Nic godnego odnotowania nie dzieje się w tym momencie na boisku. Oba zespoły jakby czekały już na przerwę

• Pięć minut do końca pierwszej wyrównanej części meczu. Gdyby nie błąd sędziego to w tym meczu powinno być 0:0.

• Napastnik Anderlechtu wraca na boisko i będzie mógł kontynuować grę

• Matias Suarez leży na murawie

• Kolejna szansa gospodarzy ale skutecznie obrońcy Anderlechtu. Goście w kolejnej akcji, która ma dać wyrównanie

• Kwadrans do końca pierwszej części tego meczu.

• Proto kolejny raz ratuje swój zespół przed stratą bramki!

• Anderlecht stara się na małej przestrzeni rozgrywać piłkę ale zawodnicy z Brukseli są nieskuteczni i niedokładni. Przed momentem Suarez stracił piłkę i była szansa dla gospodarzy!

• i będzie poprawka

• I mamy korner dla Fiołków

• Kilka bardzo ostrych starć w środkowej strefie boiska.

• Gorąco w polu karnym Anderlechtu!! Proto wykazał się fenomenalnym instynktem po strzałach Mujangi Bia i strzelca pierwszej bramki Tchite !!

• Mbokani w akcje pod bramką gospodarzy ale bramkarz Standardu szybkim wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo

• Mujangi Bia idealnie dostaje piłkę 4 metry od bramki Proto ale bramkarz Anderlechtu fenomenalnie wprost broni nogami!!

• A polski obrońca Marcin Wasilewski pauzuje w tym meczu za żółte kartki.

• Cyriac faulowany, będzie rzut wolny. Po bramce dla gospodarzy chwila spokoju na murawie

• Strzelec gola dla Standardu po podaniu od Cyriaca traci piłkę. W odpowiedzi piłka przenosi się pod bramkę Standardu ale w zamieszaniu skutecznie broni Bolat

• Anderlecht próbuje odrabiać straty. Kolejny raz Jovanović zatrzymany tym razem przez Gakpe

• Standard prowadzi szczęśliwie bo rzutu karnego nie powinno być! Faul był ewidentnie przed linią pola karnego!

• Jovanović w polu karnym Standardu ale dobrze blokowany szybko traci futbolówkę

• Mujangi Bia wprost w ręce Proto

• Tchite pewnie z rzutu karnego!! Faul jednak Juhasza miał miejsce przed polem karnym!! Ewidentny błąd sędziego!!