1

Chelsea Londyn

0

• KONIEC MECZU. Chelsea po raz trzeci z rzędu ponosi porażkę w Premier League.

• Rzut rożny dla Chelsea. Odbiera podanie Matić, zagrywa do Williana, który dośrodkowuje, ale nic z tego zagrania.

• Glen Johnson otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

• Sędzia dolicza 4 minuty do końca drugiej połowy.

• Stoke bardzo konsekwentnie w grze obronnej utrzymuje piłkę daleko od własnej bramki.

• Remy wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija bramkarza Stoke, ale przewraca się. Kontrowersyjna sytuacja bo nie do końca wiadomo czy nie było tam kontaktu bramkarza z napastnikiem Chelsea. Sędzia nakazuje grać dalej.

• Walters odbiera podanie od Dioufa, strzela zza pola karnego, uderzenie jednak bardzo niecelne.

• Zmiana w drużynie Stoke. Na boisko wejdzie Diouf za Shaqiriego.

• Willian dośrodkowuje, ale wybijają piłkę zawodnicy Stoke.

• Fabregas zagrywa do Hazarda, Belg oddaje strzał z ostrego kąta, ale rykoszet i piłka wędruje obok bramki. Będzie korner dla gości.

• Rzut wolny dla Chelsea z prawej strony. Willian dośrodkowuje, ale wybita piłka przez rywali.

• Zmiana także w Stoke. Charlie Adam zejdzie z boiska, a w jego miejsce Ibrahim Afellay.

• Zmiana w Chelsea. Loic Remy wejdzie za Ramiresa.

• Chelsea cały czas w ataku pozycyjnym, ale piłkarze "The Blues" nie mogą się przebić przez strefę obronną rywali.

• A w Stoke zejdzie z boiska Bojan za Camerona.

• w Chelsea także wejdzie Fabregas za Pedro.

• Zmiany w drużynie Chelsea. Na boisku pojawi się Oscar, który wejdzie za Rahmana.

• Pedro odbiera świetne podanie od Williana, strzela... i słupek! Chelsea była bliska wyrównania rezultatu.

• Johnson strzela zza pola karnego, ale niecelnie.

• Hazard uderza z dystansu tuż przed polem karnym, ale futbolówka szybuje nad poprzeczką.

• Costa zagrywa pod pole bramkowe, ale tam tylko piłkarze Stoke, którzy wybijają piłkę.

• Żółta kartka dla Shawcrossa za odepchnięcie Costy.

• Świetne uderzenie Arnautovicia z pierwszej piłki w polu karnym i jest 1:0 dla gospodarzy.

• GOL! ARNAUTOVIĆ STRZELCEM BRAMKI I JEST 1:0 DLA STOKE.

• Pedro podaje w kierunku Costy, ale w ostatniej chwili piłkę musnął jeden z zawodników Stoke.

• Shaqiri dośrodkowuje w pole karne Chelsea, ale Begović łapie piłkę.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Rozpoczęli zawodnicy Stoke City.

• KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. Za kilkanaście minut druga połowa meczu na Britannia Stadium. Do przerwy bezbramkowy remis i już po przerwie okaże się czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

• Willian leży na murawie. Brazylijczyk poślizgnął się na murawie i ma lekkie kłopoty z nogą.

• Baba Rahman otrzymuje żółtą kartkę za faul na przeciwniku.

• Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Matić na spalonym po zagrania z rzutu wolnego.

• Hazard zostaje podcięty prze Glenn'a Whelan'a i zawodnik Stoke dostaje żółtą kartkę. Jest rzut wolny dla Chelsea.

• Costa oddaje strzał w polu karnym, ale broni bardzo dobrze Butland!

• Chelsea cały czas próbuje przedrzeć się przez obronę Stoke wymieniając krótkie podania, ale jak na razie bezskutecznie.

• Hazard otrzymuje podanie po ziemi z rzutu rożnego w okolice pola karnego, strzela, ale uderzenie zablokowane przez jednego z obrońców gospodarzy.

• Posiadanie piłki po 30 minutach gry: Stoke 36% - 64% Chelsea

• Whelan przyjmuje dobre podanie od Shaqiriego, strzela z dystansu, ale zablokowane to uderzenie.

• Hazard świetnie zagrywa piłkę ze skrzydła w kierunku Costy, ale nie dosięga tej piłki reprezentant Hiszpanii!

• Willian strzela z rzutu wolnego i tuż obok słupka przelatuje piłka.

• Ramires strzela zza pola karnego! Mocny strzał z woleja pod poprzeczkę, ale broni bramkarz Stoke!

• Costa podnosi się po stłuczce z Shawcrossem i gramy dalej.

• Leży na murawie teraz Diego Costa i gra zostaje przerwana.

• Bojan do Johnsona w pole karne, Johnson strzela w kierunku lewego słupka! Świetnie broni Begović!

• Kontra Chelsea. Hazard zagrywa na drugą stronę do Williana, ten do Ramiresa na środek pola karnego, Brazylijczyk oddaje strzał, ale daleko od bramki leci piłka.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego na pole karne Chelsea, ale wybija piłkę Zouma.

• Schodzi z boiska Pieters, ale zawodnik Stoke powinien zaraz powrócić na murawę.

• Niefortunne zagranie Pedro. Podczas walki o piłkę przypadkowo Hiszpan kopnął w nos Erika Pietersa, który teraz jest opatrywany przez pomoc medyczną.

• Shaqiri dobrze na skrzydle ominął Rahmana, ale zbyt głęboko dośrodkował i piłkę przejmują goście.

• Rzut rożny dla Chelsea. Dośrodkowuje Willian, ale piłkę wybija bramkarz gospodarzy.

• Hazard zagrywa w pole karne do Pedro, później Hiszpan szybko odgrywa do Hazarda, ale ten zbyt mocno strzela z ostrego kąta i piłka szybuje nad bramką.

• POCZĄTEK SPOTKANIA. Od środka boiska rozpoczynają piłkarze Chelsea!

• Piłkarze obu zespołów wyszli na murawę Britannia Stadium i już za kilka minut pierwszy gwizdek arbitra Anthony'ego Taylora.

• Ławki rezerwowych obu drużyn

Stoke: Crouch, Diouf, Afellay, Ireland, Wilson, Cameron, Haugaard.

Chelsea: Amelia, Cahill, Mikel, Fabregas, Oscar, Kenedy, Remy.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Stoke City - Chelsea Londyn. Początek spotkania na Britannia Stadium o godzinie 18:30!