Stomil Olsztyn

0

Arka Gdynia

2

• Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia pozostałych dzisiejszych relacji w Ekstraklasa.net!

• Jeszcze próbował strzelać Łukasik, lecz jego strzał był fatalny. Piłka zeszła mu z nogi i poszybowała bezpiecznie obok bramki Szlagi. Kibice opuszczają już stadion, tylko najzagorzalsi fani prowadzą ciągle doping.

• Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy.

• Dariusz Formella wszedł na boisko w miejsce Kuklisa

• Piłka po raz 3 w bramce Stomilu, jednak strzelający Szwoch był na pozycji spalonej, wobec czego bramka nie może zostać zaliczona.

• Po rzucie rożnym dla Stomilu głową uderzał Baranowski, jednak nad bramką.

• Sobieraj ukarany żółtą kartką, dokładnie za to samo przewinienie co jego koledzy chwilę wczesniej.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy, Głowackiego zastąpił Świderski.

• Stomil dziś wyraźnie nie jest w formie. Arka prowadzi zasłużenie, choć trzeba przyznać, że także nie gra dziś porywająco.

• Rzuchowski zastąpiony przez Pruchnika.

• Jarzębowski ukarany za to samo co chwilę wcześniej Kuklis. Nie pozwolił szybko wznowić gry Łukasikowi odkopując piłkę.

• Kuklis upomniany za utrudnianie wznowienia gry.

• Bramkę dla Arki zdobył Szwoch. Zawodnik gości zdołał przepchnąć się między obrońcami Stomilu i strzałem z linii pola karnego zdobywa drugą bramkę dla Arki. Dobra zmiana trenera Nemeca.

• Kaźmierowskiego zastąpił Paweł Łukasik

• Marcusa da Silvę zastępuje Mateusz Szwoch.

• Stomil miał szansę wyrównać po rzucie karnym.Lepszej okazji może już dziś nie być...

• Przed szansą na bramkę stanął Jegliński i trafił w poprzeczkę! Nie ma bramki!

• Faul na Suchockim w polu karnym Arki i karny dla Stomilu.Zawodnik gospodarzy nie podnosi się z boiska.

• Przy bramce chyba lepiej mógł się zachować Tomasz Ptak, który dość nierozważnie wyszedł z bramki i dał się przelobować. Nie mniej, w tej bramce było więcej przypadku niż zasługi któregokolwiek z zawodników.

• Strzał zawodnika Arki podbił któryś z obrońców Stomilu, piłka przelobowała wszystkich, łącznie z bramkarzem Stomilu.

• Rajd Suchockiego prawą stroną, jednak dośrodkowanie pomocnika Stomilu wybite przez obrońców Arki.

• Dośrodkowanie Suchockiego z rzutu wolnego z prawej strony boiska strzałem głową zakończył Tunkiewicz, jednak obok bramki.

• Pierwsza akcja Stomilu, dośrodkowanie Bucholca jednak wybite przez obrońców Arki.

• Druga połowa rozpoczęta. Oby była lepsza od pierwszej.

• Koniec pierwszej połowy. Druga chyba już gorsza być nie może...Zapraszamy za około 15 minut.

• Arka mogła zdobyć "bramkę do szatni", jednak Marcus na spalonym.

• Stomil wycofuje akcję z pola karnego do stoperów...Kompletnie brakuje pomysłu na grę i to zarówno Stomilowi jak i Arce.

• Piłkarze już chyba oczekują gwizdka kończącego pierwszą połowę...

• Żółta kartka dla Baranowskiego. Za co? Niestety oprócz sędziego nikt tego nie wie. Być może stoper Stomilu powiedział coś nieodpowiedniego.

• Strzał Suchockiego, jakby na podsumowanie sytuacji z boiska, został wyśmiany przez kibiców. I nie ma się czemu dziwić, skoro piłka przeleciała dobre 20 metrów od bramki...

• Mecz z minuty na minutę robi się coraz słabszy...Zawodnicy obu drużyn nie potrafią wymienić kilku celnych podań, nie mówiąc już o skonstruowaniu składnej akcji.

• Strzał głową Marcusa daleko od słupka bramki Stomilu. Grę spokojnie wznawia Ptak.

• Dobry strzał Kuklisa zza pola karnego, piłkę wybijał na rzut rożny Ptak.

• Przejęcie piłki w środku pola przez Stomil, jednak Kalonas zbyt indywidualnie chciał wykończyć tą akcję i piłka w rękawicach Szlagi.

• Rzuchowski otrzymał żółtą kartkę za faul w środku boiska.

• Dośrodkowanie wybite przez obrońców Arki.

• Sobieraj faulował Stefanowicza, rzut wolny dla Stomilu z lewej strony boiska.

• Pierwsze 5 minut gry należało do Arki, jednak teraz zdecydowanie przeważa Stomil.

• Kalonas z Suchockim rozegrali akcję prawą stroną, jednak dośrodkowanie "Suchego" wybite przez obrońców na rzut rożny, który nie przyniosł zagrożenia bramce gości.

• Ależ sytuacja! Stefanowicz z lewego skrzydła wrzucił piłkę wprost na głowę Kalonasa, jednak strzał Litwina efektownie obronił Szlaga. Dobitka Suchockiego zablokowana przez obrońców. To powinna być bramka!

• Stefanowicz ukarany żółtą kartką za faul. Będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• W obu drużynach początek meczu niezbyt udany, mnóstwo niecelnych podań i przerzutów.

• Faul Baranowskiego w środku pola i Marcus da Silva leży na boisku.

• Rozpoczynamy mecz Stomil-Arka! Zawodnicy Stomilu w biało-niebieskich strojach, Arka na żółto. Spotkanie rozpoczęli zawodnicy gospodarzy.

• Rezerwowi Arki Gdynia: Michał Szromnik, Paweł Brzuzy, Marcin Dettlaff, Dariusz Formella, Maciej Górski, Radosław Pruchnik, Mateusz Szwoch

• Ławka rezerwowych Stomilu: Piotr Skiba, Rafał Remisz, Michał Glanowski, Michał Świderski, Dominik Kun, Krzysztof Filipek, Paweł Łukasik.

• Mecz poprowadzi jako sędzia główny pan Szymon Lizak z Poznania, a na liniach pomagać mu będą Przemysław Głowacki oraz Wojciech Brenk. Sędzią technicznym jest dziś Piotr Idzik.

• Witamy ze stadionu w Olsztynie! Piłkarze są już w trakcie rozgrzewki na murawie. Warunki do gry są dobre, choć mogłoby być kilka stopni cieplej. Świeci słońce, które może przeszkadzać bramkarzom przy wyjściach do górnych piłek. Nie trzeba przypominać, jak potrafi oślepić jesienne słońce. Murawa wygląda na przyzwoicie przygotowaną. Coraz większe grupy kibiców pojawiają się na stadionie. W związku z zamknięciem sektora gości na stadionie Stomilu brakuje fanów z Gdyni.