Stomil Olsztyn

1

Flota Świnoujście

1

• Stomil urywa dwa punkty rewelacyjnej do tej pory Flocie Świnoujście. Mecz był pełen emocji, walki do samego końca, niestety na wysokości zadania nie stanęli sędziowie.Dziękujemy za uwagę.

• żółta kartka dla Tomasza Ptaka

• Piłkę meczową miał Udarevic, dośrodkowanie z rzutu wolnego Arifovica, niezdecydowanie obrony Stomilu i strzał głową Uderevicia musiał łapać Ptak.

• Stefanowicz za Strzelca

• Nakładka Tomasza Strzelca i rozpoczyna Flota rzutem wolnym na własnej połowie.

• Tunkiewicz schodzi z boiska, zmienia go Arkadiusz Mroczkowski

• Poziom gry zdecydowanie się obniżył, dominują zagrania między obrońcami oraz niecelne wybicia.

• Kaźmierowski wejdzie na boisko. Zmieni Kalonasa.

• Prostopadłe podanie Tunkiewicza zmarnował Strzelec. W polu karnym piłka zaplątała mu się pod nogami i obrońca Floty zdążył z interwencją.

• Piotr Kieruzel upomniany żółtą kartką

• Piłka w siatce po strzale Arifovica po rzucie rożnym, jednak wcześniej byl faul i rozpoczyna Stomil.

• Strzał Arifovica lewą nogą z 16 metrów efektowanie broni Ptak.

• 3 zmiana w drużynie gości, Niedziela zastąpił Września

• Za faul ukarany Kalonas.

• W 46 minucie Kieruzel zastąpił Daniela Chyłę, przepraszamy za pomyłkę.

• Opałacz schodzi, na niego zagra Fryc.

• Płaskie dośrodkowanie Bucholca w ostatniej chwili przeciął bramkarz Floty. Za jego plecami składał się już do strzału Paweł Baranowski.

• Dobre rozegranie prawym skrzydłem Kalonasa z Bucholcem, Litwin próbował zagrać wzdłuż bramki, jednak dobrze odczytał jego zamiary Kasprzik i pewnie wyłapał piłkę.

• Kontra Stomilu lewą stroną, jednak podanie Jeglińskiego do Strzelca zbyt mocne.

• Arifović był bliski zdobycia bramki, jednak nie sięgnął piłki.Rzut rożny dla Floty. Obraz gry uległ zmianie, teraz to Flota dominuje na boisku.

• Jasiński ukarany żółtą kartką za faul wyprostowaną nogą na Głowackim.

• Dobre dośrodkowanie Suchockiego z rzutu rożnego, jednak wybite przez obrońców Floty.Goście ruszają z kontrą.

• Na boisku leży Sebsatian Olszar, ucierpiał w starciu z Jeglińskim.

• Stomil mimo osłabienia nie składa broni i również początek pierwszej połowy należy do gospodarzy.

• Za faul czerwoną kartą ukarany Glanowski.

• Strzał Kalonasa z 30 metrów wyłapuje Kasprzik.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzie ewidentnie nie ma dziś dobrej formy. Kolejna sytuacja kiedy zawodnik Stomilu, tym razem Jegliński został nieprzepisowo zatrzymany.Nie było nawet gwizdka, choć sami zawodnicy Floty widzieli tam faul.

• Za faul w środku pola ukarany Bodziony

• Suchocki po raz trzeci powstrzymany nieprzepisowo w dobre sytuacji. Zawodnik Stomilu jest zdecydowanie za szybki dla zawodników Floty. Powinna być druga zółta na Niewiada, widzieli to wszyscy tylko nie sędzia.

• W polu karnym przewracany Suchocki, jednak sędzia nie pokazał rzutu karnego, wznawia grę Flota.

• Kolejny raz Suchocki urwał się obrońcą. faulem musiał ratować się Zalepa. Żółta kartka.

• Na spalonym był Arifović, jednak jego strzał i tak obronił Ptak.

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sytuacja wyjaśniona przez Tunkiewicza dalekim wybiciem.

• Niewiada fauluje wychodzącego na czystą pozycję Suchockiego, zółta kartka.

• Lewą stroną Niewiada ograł piłkarzy Stomilu, dośrodkował płasko wzdłuż bramki i Sebastian Olszar wepchnął piłkę do pustej bramki.

• Glanowski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

• Dobre dośrodkowanie Suchockiego, Kalonas był o włos od uderzenia głową w polu karnym. W ostatniej chwili uprzedzony przez Zalepę.

• Arifović mógł zdobyć bramkę! Wysoko podbita piłka spadała w polu karnym, Ptak czekał aż piłka wpadnie mu w "koszyczek" a Arifović wykorzystał niezdecydowanie olsztyńskiego bramkarza i głową oddał strzał. Jednak nad bramką.

• Strzał Kalonasa z 30 metrów wysoko nad bramką, Litwin mógł lepiej wykończyć tą akcję, z prawej strony niepilnowany był Suchocki.

• Nieporozumienie Ptaka z Baranowskim i rzut rożny dla Floty, jednak wykonany najgorzej jak można było to zrobić. Piłka wysoko i daleko od bramki.

• Przez pierwszy kwadrans meczu Flota zupełnie nie przypominała siebie z poprzednich spotkań. Stomil całkowicie dominuje na boisku. Groźnie strzelał zza pola karnego Jegliński, jednak bramkarz zdołał sparować ten strzał.

• Żółtą kartką upomniany bramkarz Floty, zbyt nerwowo próbował coś wyjaśnić arbitrowi liniowemu

• Fatalny, wręcz komiczny błąd Kasprzika. Wygarnął piłkę z linii końcowej wprost pod nogi Łukasza Suchockiego, który chwilę wcześniej wykonywał rzut rożny.Piłkarz Stomilu bez problemu zdobył bramkę.

• Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony, dośrodkowanie Suchockiego wybite przez obrońców Floty. Bliski dojścia do piłki był Janusz Bucholc, kapitan Stomilu.

• Stomil mógł stworzyć wspaniałą kontrę, jednak Kalonas nieuważnie wstrzymał akcję.

• Gra chwilowo wstrzymana, na boisku leży jeden z piłkarzy gości.

• Stomil próbuje akcji skrzydłami, jak na razie bez większego zagrożenia dla Floty. Początek meczu jednak pod zdecydowaną dominacją gospodarzy.

• Początek meczu w wykonaniu Stomilu waleczny, gra głównie na połowie Floty.

• Zaczynamy mecz! Rozpoczynają ubrani w swoje tradycyjne stroje piłkarze Stomilu. Flota na czerwono.

• Rezerwowi Floty: Waśków, Fryc, Kieruzel, Niedziela, Protasewicz, Nnamani

• Rezerwa Stomilu: Skiba, Mroczkowski,Kaźmierowski, Świderski, Kun, Żwir, Stefanowicz

• Witamy z opustoszałego stadionu Stomilu Olsztyn. Niestety, zgodnie z prawem mecz może obejrzeć maksymalnie 999 kibiców. Jak na razie widzów jest około 300. Jest zimno, pochmurnie, ale na deszcz się nie zanosi.