Stomil Olsztyn

2

Kolejarz Stróże

1

• Trzeba przyznać, że w dzisiejszym spotkaniu gracze z Olsztyna mieli dużo szczęścia, gdyby goście wykorzystali swoje szanse spotkanie mogłoby się zakończyć innym wynikiem.

• Piotr Darmochwał próbował wymusić rzut karny, jednak sędzia nie dał się nabrać

• Karol Żwir wyłuskał piłkę w środkowej części boiska i pomknął na bramkę przeciwników. Oddał groźny strzał, ale piłke powędrowała na słupek bramki Radlińskiego

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu, piłką odbija się od zawodników, jednak obrońcom Stomilu udaje się zażegnać sytuację.

• Trochim opuszcza boisko, a kibice żegnają go buczeniem

• Gzegorz Lech pewnie wykorzystuje rzut karny, nie dając szans bramkarzowi

• Sędzia Dobrynin dyktuje rzut karny. Obrońca Kolejarza ewidentnie zagrywał piłkę we własnym polu karnym

• Wysoki pressing drużyny Kolejarza

• Japończyk melduje się na boisku i już popisuje się dobrym zagraniem. Dośrodkowuje piłkę wprost na głowę Darmochwała, który jednak przenosi piłkę nad poprzeczką

• Błąd obrony Stomilu. Bartłomiej Smoczyński pokonuje Piotra Skibę w sytuacji sam na sam

• Dariusz Walęciak ukarany żółtą kartą za faul na Lechu

• Gracze Kolejarza w przerwie musieli powiedzieć sobie kilka mocnych słów, ponieważ w drugiej połowie prezentują się znacznie lepiej. Mają wyraźną przewagę

• Gospodarze mogli bardzo dobrze zacząć drugą połowę, ale swoich szans nie wykorzystali Bzdęga do spółki z Żwirem

• Rozpoczynamy drugą połowę

• Zawodnicy Stomilu muszą przyłożyć więcej uwagi do gry w formacji defensywnej. Gracze Kolejarza coraz śmielej poczynają w akcjach ofensywnych i już stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do wyrównania.

• Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi 1:0 po bramce Marcina Warcholaka z rzutu wolnego.

• Kolejna składna akcja drużyny Kolejarza w polu karnym Stomliu, ładna wymiana piłki na jeden kontakt, ale sędzia liniowy sygnalizuje pozycję spaloną.

• Goście z kolejną kontrą, ale wkradło się nieporozumienie w szeregi atakujących zawodników i gracze Stomilu wybijają piłkę

• Dobrzy strzał Trochima , ale Skiba popisał się udaną interwencją.

• Czarnecki ukarany żółtą kartą za faul na wysokości pola karnego

• Groźna akcja Stomilu, po rzucie rożnym piłka spada na głowę Kucharskiego, który posyła piłkę obok bramki Radlińśkiego

• Środkowy obrońca wchodzi w miejsce Trzeciakiewicza. Tym samym prawdopodobnie Arkadiusz Czarnecki zostanie przesunięty na pozycję defensywnego pomocnika.

• Błąd Kucharskiego, piłka mija obrońcę i spada wprost na nogę Trochima, który oddaje strzał obok bramki Skiby. Kolejna groźna akcja gości.

• Trzeciakiewicz leży w polu karny. Piotr Skiba sygnalizuje, że potrzebna będzie zmiana

• W ostatnich kilku minutach Stomil zyskuje przewagę i spycha rywali do defensywy

• Janusz Bucholc otrzymuje żółtą kartkę, zawodnik Stomilu tym samym powstrzymał dobrze zapowiadającą się akcję Kolejarza

• Kamil Adamek w polu karnym podaje futbolówkę do Piotra Trochima, ale ten przenosi piłkę nad bramką.

• Dawid Kucharski opatrywany poza boiskiem przez sztab medyczny

• Sebastian Leszczak dopadł do piłki w polu karnym, ale Piotr Skiba czujnie w bramce

• Grzegorz Lech ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska

• Marcin Warcholak zdobywa bramkę! Posłał mocną piłkę z rzutu wolnego, zasłonięty bramkarz bez szans

• Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką za nie przepisowe zatrzymanie Darmochwała

• Trzeciakiewicz mija kolejnych zawodników, wpada w pole karne, ale oddaje zbyt lekki strzał żeby zaskoczyć bramkarza gości.

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu, piłka trafia do Trochima i ten oddaje strzał, ale piłke minimalnie minęła bramkę Skiby.

• Strzał Trochima z ok 30 m i Skiba z problemami wybija piłkę na rzut rożny.

• Gospodarze zaczynają agresywnie i już mamy pierwszy rzut rożny. Bez zagrożenia bramki strzeżonej przez Radlińskiego

• Grę rozpoczynają gospodarze, Bzdęga podaje do Żwira i zaczynamy!

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut. Piłkarze obu drużyn schodzą z płyty boiska do szatni.

• Przypominam, że w pierwszym spotkaniu lepsza okazała się drużyna z Kolejarza, wygrywając 1:0 na własnym stadionie po golu zdobytym przez Marcina Majchrzaka w 89 minucie.

• Będziemy dążyć ku temu, aby zdobyć 3 punkty

- opowiada trener Cecherz o dzisiejszych szansach swojej drużyny

• W zespole gospodarzy nie zobaczymy dziś pauzujących za kartki Jeglińskiego i Mroczkowskiego. Goście ze Stróż nie skorzystają z usług Witolda Cichy, Dawida Szufryna oraz Kamila Nitkiewicza, który jeszcze nie doszedł do pełni sprawności po kontuzji.

• Rzeczywiście, pierwsza bramka cieszy, ale my to spotkanie przegraliśmy i dlatego nie cieszy mnie ona tak mocno, jak powinna. Ma taki słodko-gorzki smak. Mecz zagraliśmy słabo, nie ma się co oszukiwać. Przeciwnik był lepszy i gdyby wykorzystywał swoje sytuacje, to mógł wygrać wyżej.

- przyznał po spotkaniu w Ząbkach Karol Żwir, który dziś znalazł się w wyjściowej jedenastce drużyny gospodarzy.

• Poznaliśmy już wyjściowe składy obu drużyn, a zawodnicy właśnie wybiegli na murawę na rozgrzewkę.