Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Stomil Olsztyn

2

Odra Opole

1

• Koniec meczu! Stomil przerywa passę pięciu porażek i wygrywa z Odrą 2:1 po golach Lecha i Stromeckiego! Bramkę kontaktową dla gości zdobył Ivan Martin Gomez. Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Czyżycki ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Kun, a w jego miejsce pojawił się Dziemidowicz.

• Przed szansą stanął Góral, jednak nie trafił w piłkę!

• Żółta kartka dla Trojaka.

• Rajd Głowackiego w pole karne, radzą sobie z tym obrońcy gości, a Weinzettel oddala zagrożenie.

• Rzut rożny dla Stomilu. Piłka poleciała w pole karne, najwyżej wyskoczył do niej Góral. Napastnik gospodarzy przestrzelił.

• GOL! Bramka kontaktowa dla Odry Opole! Jej zdobywcą Ivan Martin Gomez!

• Ostatnia zmiana w zespole Odry. Zszedł Moder, wszedł Skrzypczak.

• Zmiana w Stomilu. Boisko opuścił Lech, a na murawie zameldował się Jegliński.

• Mikinić zagrał w pole karne, lecz w szesnastce nie było żadnego zawodnika Odry, który mógłby dołożyć nogę i skierować piłkę do bramki.

• Druga zmiana w Odrze. Boisko opuścił Rybicki, a zameldował się na nim Mikinić.

• Pierwsza zmiana w Odrze. Zszedł Habusta, a w jego miejsce pojawił się Czyżycki.

• Na strzał zdecydował się Kun. Refleksem wykazał się Weinzettel, dobra interwencja golkipera Odry.

• Stomil w ataku. Gospodarze szukali uderzenia z daleka. Piłka minęła jednak bramkę Weinzettela.

• Żółta kartka dla Piotra Głowackiego.

• Odra szuka bramki kontaktowej. Dwukrotnie golkipera próbował zaskoczyć Janus i raz Janasik. Poradził sobie jednak Skiba.

• Niecelna próba Baranowskiego po wrzutce Rybickiego z rzutu rożnego.

• Lech zauważył, że Weinzettel wyszedł z pola karnego i oddał strzał z dystansu, chcąc przelobować golkipera gości. Niecelna próba.

• Rzut rożny dla Odry. Goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką Skiby.

• Mogło być 3:0 dla Stomilu, jednak niepilnowany Trojak z piątego metra trafia... prosto w bramkarza!

• Piłka trafiła do Lecha, a ten wywalczył rzut rożny.

• Wracamy do Olsztyna na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Stomil prowadzi z Odrą 2:0 po golach Lecha i Stromeckiego! Do Olsztyna wrócimy za 15 minut!

• Stromecki oddał strzał zza pola karnego i tym samym podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0.

• GOL! Stromecki na 2:0!

• Odra przed szansą na wyrównanie. Najpierw z rzutu rożnego uderzył Baranowski, a chwilę po nim strzał oddał Janasik. Piłka zatrzymała się na słupku!

• Baranowski ukarany żółtą kartką za faul na Góralu.

• Odra w ataku, jednak nie wyszła ta akcja gościom. Skiba wznowi grę od bramki.

• Moder wrzucił piłkę w pole karne, jednak obrońcy Stomilu uprzedzili Rybickiego przed oddaniem strzału. Chwilę potem Janasik przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę gospodarzy.

• Dudu uprzedził nabiegającego z lewej strony boiska Kuna i wybił piłkę na rzut rożny.

• Kun wychodził sam na sam z golkiperem, jednak zdecydował się na wycofanie piłki. Olsztynianie wywalczyli rzut rożny.

• Rzut rożny dla Stomilu. Piłka posłana w pole karne, ale w ataku fauluje Trojak.

• Lech wyszedł sam na sam z Weinzettelem, przelobował golkipera Odry, dzięki czemu Stomil obejmuje prowadzenie.

• GOL! Stomil obejmuje prowadzenie po golu Lecha!

• Kun uderza nad poprzeczką.

• Głowacki przedzierał się na połowie Odry, minął dwóch zawodników, jednak ostatecznie nie zdołał nawet oddać strzału. Stracił piłkę.

• Mogło być niebezpiecznie! Janus z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

• Tym razem w ataku Stomil. Gospodarze rozegrali swoją akcję prawą stronę, a strzał na bramkę Odry oddał Kun. Dobra interwencja Weinzettela.

• Rzut rożny dla gości z Opola. Piłkę uderzył Moder, jednak obrońcy Stomilu poradzili sobie i choć w szesnastce Skiby panowało ogromne zamieszanie, to futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej.

• Pierwszy atak Odry Opole. Jeden z piłkarzy gości zdecydował się na strzał sprzed szesnastki. Piłkę złapał Skiba.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Tomasz Marciniak z Płocka.

• Mateusz Czyżycki
  • Gospodarze zajmują ostatnią lokatę w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów, a do rozegrania pozostaje im jeszcze zaległy mecz z Wartą Poznań. Odra w dziesięciu spotkaniach zgromadziła 15 "oczek", co daje jej ósme miejsce.

• W zespole Stomilu nie zobaczymy Remigiusza Szywacza, który w Chojnicach doznał urazu i czeka go kilkutygodniowa przerwa oraz Łukasza Sołowieja, pauzującego za kartki.

• Dziś Stomil zainauguruje pierwszoligowe rozgrywki przed własnymi kibicami. Mecz z Odrą będzie pierwszym w sezonie 2018/19, jaki Duma Warmii rozegra w Olsztynie. Podopieczni trenera Kamila Kieresia będą próbowali przełamać fatalną passę pięciu porażek z rzędu.

• Witamy w relacji LIVE z meczu Fortuna 1 Ligi: Stomil Olsztyn - Odra Opole. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 19.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Szymczak

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE. Stomil Olsztyn w końcu wraca na swój obiekt przy ulicy Piłsudskiego 69a. Po długiej serii wyjazdów, piłkarze Kamila Kieresia zagrają przed swoimi kibicami i powalczą o przełamanie złej passy, która trwa ponad miesiąc. Rywalem Dumy Warmii będzie Odra Opole. Pierwszy gwizdek arbitra Tomasza Marciniaka o godz. 19.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole ONLINE

Duma Warmii po raz pierwszy w tym sezonie zagra przed swoimi kibicami.
Jej zawodnicy od dłuższego czasu zmagają się z kryzysem i na domowy mecz czekali jak na zbawienie. Przegrali pięć spotkań z rzędu i od 17 sierpnia (zwycięstwo nad GKS-em Tychy), nie zdobyli nawet punktu. Co prawda w Chojnicach i w Jastrzębiu-Zdroju byli bliscy powrotu do domu z cennymi „oczkami”, ale wystarczyło zaledwie kilka chwil, by drużyna przeciwna odmieniła losy meczu i sforsowała obronę Stomilu. W oczy razi też przeraźliwa nieskuteczność podopiecznych Kamila Kieresia. Piłkarze stwarzają sobie sytuacje, nękają golkiperów rywali, ale często nie potrafią postawić kropki nad i, pakując piłkę do siatki. Na ten moment najlepszym strzelcem Dumy Warmii jest Michał Góral z trzema trafieniami na koncie.

Olsztynianie są chyba jednym z niewielu zespołów, które mają problem zarówno w obronie, jak i w ataku. Na dodatek szkoleniowiec często musi dokonywać zmian w defensywie. Od meczu z Chojniczanką na kilka tygodni z kadry wypadł Remigiusz Szywacz (złamanie nadgarstka), a pozostali obrońcy bardzo często łapią żółte kartki, co wyklucza ich z pojedynczych spotkań. Przed tygodniem zabrakło Lukása Kubána, a dziś nie zobaczymy Łukasza Sołowieja. Fatalna passa sprawiła, że Stomil spadł na ostatnie miejsce w tabeli, a trener nie ukrywa, że celem jego zespołu będzie walka o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze.

Odra Opole w dziesięciu spotkaniach zdobyła 15 punktów, co daje jej ósmą lokatę. Dziś w Olsztynie powinniśmy spodziewać się wielu bramek, ponieważ podopieczni Mariusza Rumaka są drugim po Bytovii, najskuteczniejszym zespołem w lidze. Strzelili 17 goli. Nie idzie im jednak na wyjazdach. Do tej pory do Opola dwa razy wrócili na tarczy, a za trzecim razem tylko z punktem.

Sytuacja kadrowa w Odrze jest dobra. Po przymusowej pauzie za kartki wraca Jakub Habusta. Podróż do Olsztyna będzie szczególna dla Pawła Baranowskiego, który łącznie przez cztery sezony grał w Stomilu i właśnie stamtąd trafił do Opola.

Arbitrem będzie Tomasz Marciniak z Płocka. W obecnym sezonie był rozjemcą w czterech, pierwszoligowych spotkaniach (w tym w zremisowanym przez Stomil meczu z Bytovią). Pokazał 21 żółtych kartek.

Kto wygra mecz 1. ligi: Stomil Olsztyn - Odra Opole?

Mecz Stomil Olsztyn - Odra Opole TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej ze spotkania Stomil Olsztyn - Odra Opole . Tekstowa relacja live z meczu Stomil - Odra w GOL24.pl.

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!