• Tak jak przewidywaliśmy, Koprucki pojawia się na boisku

• Rafał Remisz wraca na boisku. Gracze Stomilu już w komplecie

• Krzwicki strzela na bramkę Skiby, ale sędzia boczny pokazuje pozycje spaloną

• Rafał Remisz nabawił się urazu i jest opatrywany poza boiskiem

• Nieporozumienie w szeregach obronnych Stomilu. Do piłki dopadł Burkhard, który stanął w oko w oko z Piotrkiem Skibą, ale ten wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

• Zaczynamy drugą połowę, oby była tak samo emocjonująca, jak pierwsza

• Jeśli mielibyśmy typować to pierwszym graczem do zmiany w drużynie Stomilu powinien być Michał Trzeciakiewicz. Popularny Trzeci nie rozgrywa dziś najlepszych zawodów, zanotował kilka strat oraz niepewnych zagrań

• Stomil rozpoczął bardzo słabo spotkanie, ale z czasem ich gra zaczynała wyglądać coraz lepiej. Mimo stworzenia kilku dogodnych sytuacji bramkowych brakuje dokładności i wykończenia akcji. Gracze Wisły po strzeleniu bramki poczuli się zbyt pewnie co mogło się na nich zemścić. Z niecierpliwością oczekujemy drugiej połowy

• Sędzia Pskit kończy pierwszą, bardzo emocjonującą połowę

• Strzał Krzywickiego z 16 metra mija bramkę Skiby

• Gracze Stomilu niesieni dopingiem swoich kibiców mieli kolejną okazję na wyjście na prowadzenie. Niestety Darmochwał niecelnie zagrał do Trzeciakiewicza wychodzącego na czystą pozycję i gracze gości powstrzymali atak Stomilu

• Kolejna okazja dla Stomilu. Po dośrodkowaniu Bucholca do piłki dopadł Kun, który strzałem głową przeniósł piłkę ponad bramką

• Czarnecki ukarany za bezpardonowy faul na Góralskim

• Po wyrównującej bramce kibice wzmogli swój doping

• Zamieszanie w polu karnym, zawodnicy Stomilu na raty strzelali na bramkę Kiełpina. Formalności dopełnił Arkadiusz Czarnecki

• Dobra zagranie Głowackiego ze środka pola do Darmochwała, który wywalczył rzut rożny. Niestety, kolejny stały fragment nic nie dał Stomilowi

• Stomil przed szansą na wyrównanie! Patryk Kun wyłuskał piłkę i zagrał w pole karne do Lecha, ale ten przenosi piłkę nad poprzeczką.

• W ostatnich 5 minutach gracze Stomilu ewidentnie przygaśli i oddali inicjatywę gościom

• Patryk Kun faulował gracza Wisła w środkowej części boiska. Na razie młody gracz Stomilu został tylko upomniany przez arbitra

• Dwa dobre płaskie zagrania w pole karne Wisły, ale nie było nikogo kto by zakończył akcję strzałem

• Kolejna groźna akcja Stomilu. Po dośrodkowaniu w rzutu rożnego piłka znów trafia do Darmochwała,ale jego strzał został zablokowany i mamy kolejny rzut rożny

• Darmochwał od samego początku jest jednym z wyróżniających się graczy w drużynie Stomilu

• Groźny strzał Darmochwała. W niewielkiej odległości mija bramkę Kiełpina. Na trybunie tylko jęk zawodu.

• Zamieszanie pod polem karnym gości. Znów strzela Trzeciakiewicz, tym razem piłka zatrzymała się na plecach obrońcy z Płocka

• Darmochwał spod linki końcowej podaje futbolówkę do niebiegającego Trzeciakiewicza, ale ten oddaje zbyt czytelny strzał aby zaskoczyć bramkarza gości.

• Darmochwał z poświęceniem próbował dogonić piłkę, ale nie udało mu się dobiec do futbolówki. Mimo nieudanej akcji kibice nagrodzili zawodnika brawami za zaangażowanie

• Gracze Stomilu wyszli wysokim presingiem. Prawie udało się przechwycić piłkę i wyjść z groźną akcją, ale sędzia Pskit uważał, że gracz Stomilu faulował obrońcę z Płocka

• Fatalne rozpoczęcie spotkania przez Stomil. Podopieczni Adama Łopatko będą musieli sporo się natrudzić, a by doprowadzić do wyrównania

• Zamieszanie w polu karnym. Błąd obrony po dośrodkowaniu wykorzystuje Marcin Krzywicki

• Rozpoczynamy arcyważne spotkanie dla Stomilu. Sędzia Pskit gwiżdże po raz pierwszy

• Jesienią obie drużyny podzieliły się punktami, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bramki zdobywali: dla gospodarzy Bartłomiej Sielewski, a wyrównanie olsztynianom dał Arkadiusz Koprucki

• Na murawie boiska zameldowali się gracze obydwu drużyn i rozpoczynają intensywną rozgrzewkę. Do rozpoczęcia spotkania pozostały już tylko 2 kwadranse.

• Przypomnijmy również, że dziś pierwszy raz od września 2012 roku na trybunach olsztyńskiego stadionu będziemy mogli zobaczyć kibiców drużyny gości.

• W drużynie z Olsztyna wciąż brakuje kontuzjowanego Warcholaka, dziś od początku miejsce na prawej stronie zajmie Remisz, który w meczu z Tychami spisał się poprawnie. Szanse od pierwszej minuty dostaną również Trzeciakiewicz, który również wprowadził ożywienie w ofensywie w ostatnim spotkaniu oraz Patryk Kun

• Na rozgrzewkę wybiegli bramkarze obu ekip. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 45 minut

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią dzisiejszego spotkania http://tnij.org/stomilplock

• Na płycie boiska nie widzimy jeszcze rozgrzewających się zawodników, ale zauważyliśmy trenera Łopatko,który od kilku minut rozmawia z zawodnikiem Wisły Kamilem Hempelem. Zawodnik występujący w pierwszej rundzie w Olsztynie dziś rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowej.

• Witamy serdecznie i zapraszamy na relację z dzisiejszego spotkania. Dla Stomilu będzie to walka o ligowy byt, natomiast drużyna z Płocka aktualnie zajmuje 9. pozycję w ligowej tabeli i jest w znacznie lepszej sytuacji niż gospodarze