• Zawisza pewnie pokonuje Stomil 5:0. Dziękujemy za uwagę!

• Mąka ukarany żółtą kartką.

• Czerwona kartka dla Jeglińskiego.Stomil kończy w w osłabieniu.

• Geworgyan strzelał zza pola karnego, ale w sam środek bramki.

• Goście nie chcą poprzestać na 5 bramkach i atakują dalej. Stomil rozpaczliwie się broni i próbuje kontrować.

• Bramka dla Zawiszy, niezdecydowanie obrońców Stomilu wykorzystał Leśniewski.

• Fatalne zagranie Głowackiego, piłkę przechwycił Mąka. Próba lobowania bramkarza Stomilu jednak nie powiodła się.

• W zamieszaniu źle odczytaliśmy zmianę w Stomilu, Kalonasa zastąpił nie Kaźmierowski a Glanowski. Przepraszamy za pomyłkę.

• Strzał Suchockiego z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego minimalnie obok słupka.

• Chałas schodzi z boiska, za niego zagra Leśniewski.

• Zmiana w drużynie Stomilu, Karol Żwir zastępuje Michała Świderskiego.

• Gra rozpoczęta. Na trybunach w końcu spokojnie.

• Sędzia przerywa grę, dopóki na trybunach nie zapanuje porządek.

• Fani Stomilu nie pozostają dłużni i również opuszczają swój sektor, zwaśnione grupy oddzielają policjanci

• Fani Zawiszy ewidentnie znudzeni meczem rzucają krzesełkami i niszczą przygotowane dla nich miejsca. Interweniują służby porządkowe

• Drygas zmienia Zawistowskiego

• Geworgyan za Błąda.

• Kaźmierowski zastąpił Kalonasa, a Filipek Tunkiewicza.

• Strzałem z pola karnego bramkę zdobył Tomasz Chałas. Akcja nie zapowiadała się groźnie, jednak Zawisza potrafił zdobyć bramkę.

• Bartosz Kopacz faulowany przez Łukasika i żólta karta dla piłkarza Stomilu.

• Na spalonym Mąka, rozpoczyna Tomasz Ptak.

• Strzał z rzutu wolnego Suchockiego wysoko nad bramką. Zawodnik Stomilu uderzał z około 30 metrów od bramki Witana.

• Akcja Stomilu lewą flanką, strzelał Kalonas lecz trafił prosto w bramkarza.

• Błąd strzelał na bramkę, ale Ptak spokojnie złapał piłkę.

• Poza boiskiem opatrywany Remisz, rozcięcie na twarzy zawodnika wydaje się dość poważne.

• Dośrodkowanie Strzelca z prawej strony i strzał głową Świderskiego minimalnie obok bramki.

• Rzut rożny dla Stomilu, ale bez zagrożenia dla Zawiszy.

• Drugą połowę rozpoczyna Stomil.

• Koniec pierwszej połowy! Zawisza całkowicie zasłużenie prowadzi ze Stomilem 3:0. Na drugą częśc meczu zapraszamy za około 15 minut.

• Głównymi bohaterami są teraz kibice. Zarówno fani gości jak i gospodarzy głośno dopingują swoje zespoły. Gra piłkarzy nie porywa...

• Gra troszkę się uspokoiła, nikt już nie forsuje tempa, wygląda na to, że piłkarze czekają na zakończenie pierwszej połowy.

• Rafał Remisz przypadkowo trafiony w twarz, poza boiskiem opatrują go słuzby medyczne.

• Jegliński ładnie, górą do Kalonasa, jednak Litwin ograny jak junior przez Petasza.

• Na boisku leży Chałas, nieumyślnie, ale jednak poturbował go postawniejszy bramkarz Stomilu.

• Można powiedzieć, że w dzisiejszym meczu Stomil nie istnieje na boisku. Zawisza robi z piłką co chce i tylko przez własne błędy nie prowadzi w tym meczu większą ilością bramek.

• Tym razem sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Chałas. Goście prowadzą już 3:0.

• Jegliński przedryblował 3 zawodników Zawiszy i podał w uliczkę do Kalonasa.Litwin jednak faulowany przez Mąkę. Rzut wolny dla Stomilu. Strzał Łukasika na bramkę sparował Witan.

• Po rzucie rożnym w prawej strony boiska bramke zdobywa Daniel Mąka. Zawisza Bydgoszcz prowadzi już 2:0.

• Adrian Błąd błyszczy w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem uderzał z 25 metrów, lecz jego strzał pewnie wyłapał Ptak.

• Prostopadła piłka do Chałasa, jednak w sytuacji sam na sam wspaniale zachował się Tomasz Ptak. Powinno byc 2:0.

• Z lewej strony dośrodkowywał Błąd, jednak strzał głową Tomasza Chałasa daleko od bramki Stomilu.

• Goście przeprowadzili kontrę prawą flanką, dośrodkowanie przejął Błąd i uderzył na bramkę. Jego strzał obronił Tomasz Ptak, ale przy poprawce był już bez szans.

• Błąd olsztyńskiej obrony i Adrian Błąd dobijając swój strzał zdobywa bramkę dla Zawiszy. 1:0!

• Na raty, ale skutecznie i efektownie interweniuje Ptak.

• Rzut wolny dla Zawiszy z prawej strony pola karnego.

• Na spalonym Kalonas. Zaczyna Skrzyński od rzutu wolnego.

• Chwila przerwy w grze, poszkodowany został Chałas, jednak z zawodnikiem Gości juz wszystko dobrze.

• Dobra, prostopadła piłka od Tunkiewicza do Suchockiego, jednak piłkę przejął w ostatniej chwili Piotr Petasz.

• Strzał Suchockiego z około 25 metrów prosto w rękach bramkarza Witana. Pomocnik Stomilu mógł lepiej rozegrać tą akcję.

• Początek meczu jak na razie chaotyczny, dużo walki w środku pola i strat wsród piłkarzy obu zespołów.

• Pierwsza akcja Zawiszy zakończona w polu karnym Stomilu.Wybijał Tunkiewicz.

• Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Szczecha zabrzmiał właśnie w Olsztynie. Przy piłce grający dziś w granatowych strojach piłkarze Zawiszy!

• Witamy ze stadionu w Olsztynie! Piłkarze jeszcze rozgrzewają się na boisku. Warunki do gry są dobre, jest ciepło, choć pochmurnie. Stadion powoli zapełnia się kibicami.Rozgrzewka

• Ławka rezerwowych Stomilu: Michał Glanowski, Piotr Skiba, Szymon Kaźmierowski, Dominik Kun, Krzysztof Filipek

• Rezerwowi Zawiszy: Kaczmarek, Drygas, Gevorgyan, Jankowski, Leśniewski, Masłowski, Mateusz Mąka.