Sunderland

1

Manchester City

0

• Dziękuję za wspólne śledzenie relacji. Sędzia skrzywdził lidera nie odgwizdując pozycji spalonej ale taka jest piłka. City mogło wygrać ale zagrali zbyt nerwowo oraz nieskutecznie. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• Ji będąc na pozycji spalonej wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem i niespodzianka w tym spotkaniu stała się faktem!!

• Gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• City grają bardzo nerwowo, czy zdążą ??

• 180 sekund dolicza arbiter

• Ależ mega szczęście gospodarzy!! Poprzeczka ratuje Mignoleta!!!!

• Kolejny rzut rożny dla gości. Silva jak na razie zupełnie niewidoczny

• 20 minut do końca...czy goście wykorzystają prezent od United

• Ostatnia zmiana w drużynie gości

• za faul na Aguero

• Dzeko, rykoszet i piłka w rękach bramkarza Sunderlandu

• Stephane Sessegnon zmarnował 100% okazję posyłając piłkę obok słupka w sytuacji sam na sam!!

• James McClean dobrze wybija piłkę po wrzutce Dzeko. Z każdą sekundą goście są co raz bardziej nerwowi

• Roberto Mancini coraz bardziej nerwowo reaguje na poczynania swoich podopiecznych. Jego zespół atakuje cały czas ale jak na razie bez żadnego efektu

• Silva-Dzeko-Aguero i.... nie ma bramki...niewiele brakło

• Edin Dzeko mocno i wysoko nad poprzeczką

• David Silva na boisku

• Wiele niedokładności w tym momencie na murawie. Niedokładne zagranie za niedokładne zagranie...

• I od razu było groźnie w polu bramkowym bramki gości ale Hart dobrze piąstkował futbolówkę

• Rzut rożny dla gospodarzy. Lepiej zaczęli tą część gospodarze.

• Silva zaczyna się powoli rozgrzewać. Zapewne Mancini za jakiś czas wpuści swoją gwiazdę na murawę

• Mignolet po raz pierwszy łapie piłkę w drugiej części i po szybkiej kontrze za głęboko James McClean dośrodkowuje piłkę pod bramkę MC.

• Zaczęli gospodarze

• zmiana w przerwie

• Do przerwy 0:0. Zapraszam za 15 minut

• Craig Gardner z daleka uderza jednak nie trafia w bramkę

• Sessegnon próbował sam przedostać się pod bramkę rywali ale został skutecznie zatrzymany

• Proszę!! Po mocnej wrzutce Larssona Hart musiał wykazać się umiejętnościami aby wypiąstkować piłkę. Wyrwali nas piłkarzy tym samym z chwilowego marazmu i nudy.

• Kłopoty miał ze złapaniem piłka Mignolet po dośrodkowaniu Johnsona ale dobrze asekurowany przez swoich obrońców naprawił swój błąd.

• Zejście z boiska Browna bardzo zaburzyło równowagę w defensywie gospodarzy. Czy doświadczeni napastnik lidera wykorzystają ten fakt jeszcze przed przerwą?

• Dzeko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafia w poprzeczkę!! Czyżby napastnik MC już był coraz bliżej bramki?????

• Ależ szansa Dzeko. Po koronkowej akcji całego zespołu, napastnik City przed bramką świetnie zatrzymany przez bramkarza. Chwilę później po akcji aktywnego Johnsona świetnie wybija piłkę obrońca Sunderlandu.

• Dzeko strzela z 16 metrów. Piłka po rykoszecie ląduje na rucie rożnym

• Gospodarze jakby w ostatnich minutach pewniej poczynali sobie. Stephane Sessegnon tym razem próbował mocno uderzyć na bramkę ale źle trafił w piłkę.

• Niestety - kontuzja okazuje się silniejsza

• Niespotykany widok w tym spotkaniu. Przez dobre kilka minut gra toczyła się na połowie Manchasteru.

• Obrońca Sunderlandu przy tej akcji pokazał w stronę ławki, że potrzebuje zmiany. Byłoby to olbrzymie osłabienie

• Wes Brown w bardzo inteligentny sposób blokuje Adama Johnsona

• Chwila spokoju na boisku. Oba zespoły skupiają się na grze w środkowej częsci

• Po raz pierwszy od dobrych kilku minut akcja na moment przeniosła się na połowę gości, którzy jednak już uporządkowali grę.

• Tore w doskonałej sytuacji tylko trącił jednak piłkę zamiast podać lub strzelać mocniej. Kolejna groźna sytuacja pod bramką Sunderlandu

• Adam Johnson sprytnie uderza z narożnika pola karnego ale piłka tylko ociera się o górną część poprzeczki i wychodzi na aut bramkowy

• i kolejny korner do kolekcji

• Pierwszy kontakt z piłką w tym meczu Harta po podaniu od partnera z obrony.

• Bardzo jednostronny przebieg ma do tej pory to spotkanie. Tym razem ładnie wrzucał Kolarov ale znów arbiter odgwizduje spalonego

• Ładnie próbował Johnson ale obrona gospodarzy wybija na róg

• Mamy pierwszy kartonik w tym meczu

• Gospodarze zamknięci na własnej połowie. MC ma zdecydowaną przewagę.

• Kolarov zagrywa w pole karne do Dzeko ale wcześniej asystent sędziego podnosi chorągiewkę. Mamy spalony

• Widać jak bardzo niezwykle mocno zmotywowani przystąpili do tego spotkania podopieczni Manciniego. Poza jedną akcją napastnika wypożyczonego z Arsenalu w barwach gospodarzy to lider jest przez większość czasu przy piłce