Sunderland

0

Manchester United

1

• Koniec spotkania. Manchester pokonuje Sunderland 1-0 i zostaje wicemistrzem Anglii.

• Jeszcze będziemy mieli korner dla Czerwonych Diabłów.

• Sędzia dolicza trzy minuty do zakończenia spotkania.

• Jeszcze faulowany Rooney, piłkarze gości już tylko czekają na ostatni gwizdek Howarda Webba.

• Vaughan fauluje Valencie i będziemy mieli rzut wolny. Kibice United już szykują się do wyjścia na murawe, nieprawdopodobne emocje.

• Posiadanie piłki 60%-40% dla United. Tymczasem gra toczy się głównie w środku boiska.

• Manchester kontroluje gre i tym samym jest o krok od kolejnego Mistrzostwa Anglii.

• Pierwsza zmiana w zespole gości, Nani za Younga.

• A tymczasem Nani gotowy do wejścia na boisko.

• Scholes uderza w słupek! Mogło być już po meczu.

• Mamy ostatnią zmianę w zespole gospodarzy. Schodzi Vaughan, a na jego miejscu zobaczymy Wickhama.

• Żółta kartka dla rudowłosego pomocnika United.

• Tymczasem Obywatele przegrywają z QPR 2-1 i znowu mamy wielką fetę w sektorze gości.

• Z rzutu wolnego uderzał Giggs, piłka odbiła się od muru, do piłki dobiegł jeszcze Valencia ale fatalnie kiksuje.

• Strzał Younga z ostrego kąta pewnie broni Simon Mignolet.

• Schodzi kulejący Bardsley za niego na boisku pojawi się Wayne Bridge.

• Mamy małą przerwe w meczu, na boisku zwija się Phil Bardsley.

• Po ładnej akcji Valencii uderzał Carrick jednak obrońcy gospodarzy blokują.

• Żółta kartka dla Giggsa za faul na Elmohamady.

• Uderza Sessegnon jednak daleko od bramki Hiszpańskiego bramkarza United.

• Elmohamady pada na boisku, jednak gwizek Howarda Webba milczy.

• Tymczasem wielka radość w sektorach zajmujących przez kibiców United gdyż podopieczni Marka Hughesa doprowadzają do remisu na Etihad Stadium.

• Znowu ładnie Young znalazł Rooney'a, ten z bliskiej odległości uderza prosto w bramkarza!

• Świetna wymiana podań na linii Young-Rooney jednak piłka ląduje w rękach Mignolety.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Howard Webb kończy pierwszą połowe, zapraszam już za kwadrans!

• Sędzia dolicza 2 minuty do zakończenia pierwszej części spotkania na Stadium of Light.

• Będziemy mieli pierwszą zmianę w meczu, zejdzie kontuzjowany O'Shea wejdzie Ahmed Elmohamady.

• Tymczasem zła wiadomość dla kibiców Czerwonych Diabłów ponieważ Obywatele prowadzą po bramce Zabalety.

• Mecz przerwany, Fraizer Campbell zwija się na boisku.

• Wrzucał Young, piłke próbował zamknąć Giggs, jednak nieudanie i od bramki Mignolet.

• Tymczasem mamy żółty kartonik dla Jonesa.

• Świetne podanie Sessegnona do Campbella ten jednak uderza obok prawego słupka De Gei!

• Powinno być 2-0! Świetne podanie Younga do Rooney'a ten jednak nie trafia w bramkę i dalej mamy 1-0.

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Phil Bardsley.

• Strzał Rooney'a z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę!

• Po ładnej akcji gości mocno uderzał Giggs, piłka prosto w ręce bramkarza.

• Przypomnijmy że na ten moment Manchester United jest mistrzem Anglii.

• Po rzucie wolnym uderzał Giggs, prosto w mur.

• Żółta kartka dla Campbella za brutalny faul na Evrze.

• GOOOOLLLL !!! WAYNE ROONEY! Świetna wrzutka Jonesa w pole karne tam już czeka Anglik który głową pokonuje bezradnego Mignoleta. 1-0!

• Ładna wrzuta Giggsa w pole karne i wywalczył kolejny korner dla United.

• Posiadanie piłki 49%-51% na korzyść Manchesteru United.

• Zapowiadała się groźna kontra gospodarzy jednak Ferdinand wybija piłke w aut.

• Mecz wydaje się wyrównany, Scholes tymczasem buduje atak pozycyjny, wcześniej uderzał Young po podaniu Giggsa jednak prosto w ręce Mignoleta.

• Pierwszy rzut rożny dla gości, Young podchodzi do narożnika pola karnego.

• Potężny strzał sprzed pola karnego Vaughana, piłka leciała w środek bramki i De Gea bez problemu broni .

• Słabe dośrodkowanie Scholesa, Mignolet przechwycił piłke i gospodarze zaczną od bramki.

• Pierwsza groźna akcja meczu, James McClean uderzał z dystansu, De Gea pewnie łapie piłkę.

• Przypomnijmy że sędzią w dzisiejszym meczu jest Howard Webb. Tymczasem United rozgrywa piłkę na swojej połowie i buduje atak pozycyjny.

• Zaczynamy!

• Piłkarze już na murawie, za chwile zaczynamy.

• Przed nami ostatnia kolejka sezonu, w której rozstrzygną się losy mistrzostwa kraju. Obywatele czy Czerwone Diabły? Tego dowiemy się już niebawem!

• Ławka rezerwowych gospodarzy:
    Westwood, Bridge, Kyrgiakos, Meyler,Elmohamady, Wickham,Ji Dong-Won

• Ławka rezerwowych gości:

Owen, Berbatov, Park, Chicharito, Nani, Rafael, Amos.

• Witam Państwa serdecznie i zapraszam na relacje live z meczu Sunderland - Manchester United.