Liga Mistrzów. Szachtar Donieck - FC Barcelona ONLINE....

Liga Mistrzów. Szachtar Donieck - FC Barcelona ONLINE. Lewandowski i spółka dziś zapewnią sobie awans do 1/8 finału? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2023-11-07 18:45

Szachtar Donieck

1

FC Barcelona

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Szachtar Donieck dość niespodziewanie, ale zasłużenie wygrywa z FC Barceloną! Tym samym Ukraińcy włączyli się o walkę o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Ostatnie dwie kolejki mogą być bardzo ciekawe.

• Koniec meczu! Szachtar wygrywa z Barceloną 1:0!

• Ostatnia zmiana w Szachtarze Donieck. Marian Shved zmienił Newertona Palmeresa.

• Oleksandr Zubkov pokusił się o strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Joao Felix wrzucił w "szesnastkę" Szachtara, ale piłka trafiła wprost w ręce bramkarza.

• Joao Felix upadł w polu karnym Szachtara, ale arbiter nie dyktuje rzutu karnego!

• Próba kontrataku gospodarzy, ale fatalne prostopadłe podanie.

• Wrzutka w pole karne Szachtara do Roberta Lewandowskiego, ale ten nie oddał dobrego strzału.

• Ilkay Gundogan dostał piłkę w polu karnym Szachara, ale uderzył wprost w rywala.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż siedem minut.

• Świetne prostopadłe podanie w okolice pola karnego gości, ale Newerton Palmares znowu na spalonym.

• W końcówce Szachtar bardzo mądrze oddala ciężar gry od własnego pola karnego.

• Newerton Palmares ruszył na bramkę Barcelony, świetnie minął rywala i umieścił piłkę w bramce, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Goście wciąż naciskają, ale kolejna niegroźna wrzutka w pole karne Szachtara.

• Pedri wrzucił piłką sprzed pola karnego, ale znowu pewnie interweniował bramkarz.

• Ostatnia zmiana w Barcelonie. Fermin Lopez zastąpił Gaviego.

• Lamine Yamal zagrał wprost w ręce bramkarza.

• Oleksandr Zubkov ruszył z piłką na pole karne Barcelony, ale podał fatalnie.

• Barcelona próbuje naciskać na przeciwnika, ale wciąż bije głową w mur.

• Złą wrzutka w pole karne gospodarzy, bez zagrożenia.

• Zmiana w Szachtarze Donieck. Yehor Nazaryna zastąpił Tarasa Stepanenko.

• Koronkowa akcja Barcelony, ale wywalczyli tylko rzut rożny.

• Taras Stepanenko potrzebuje pomocy medycznej.

• Wrzutka w "szesnastkę" gospodarzy powędrowała wprost w ręce bramkarza.

• Joao Felix pokusił się o strzał z linii pola karnego, ale piłka po odbiciu się od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Dobre prostopadłe podanie do Newertona Palmaresa, ale ten uderzył niecelnie.

• Dobra wrzutka w pole karne Szachtara, ale tam Lamine Yamal sfaulował rywala.

• Wstrzelenie w pole bramkowe Barcelony bez zagrożenia.

• Po ofensywnej akcji, Szachtar wywalczył rzut wolny blisko pola karnego Barcelony.

• Zmiana w Szachtarze Donieck. Kevin Kelsy zmienił Danylo Sykana.

• Lamine Yamal wrzucił do Joao Felixa, ten źle uderzył, a potem Robert Lewandowski sfaulował rywala.

• Lamine Yamal wpadł w pole karne Szachtara, ale łatwo stracił piłkę.

• Natomiast Alex Balde pojawił się w miejsce Marcosa Alonso.

• Joao Felix zmienił Ferrana Torresa

• Lamine Yamal pojawił się w miejsce Raphinhi

• Cztery zmiany w Barcelonie. Pedri zastąpił Oriola Romeu

• Newerton Palmares oddał strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Wzorowa akcja Szachtara, piłka dotarła do Danylo Sikana, ale ten przegrał pojedynek z Marc-Andre ter Stegenem!

• Ilkay Gundogan wpadł z piłką w pole karne Szachtara, ale tam ją stracił.

• Oriol Romeu wrzucił do Roberta Lewandowskiego, ale ten minimalnie minął się z piłką.

• Oriol Romeu wrzucił w pole karne Szachtara, ale tam Ferran Torres nie był w stanie oddać strzału.

• Barcelona próbuje rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika, ale nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę Szachtara.

• Giorgi Gocholeishvilli wpadł w pole karne Barcelony, minął rywala, ale przegrał pojedynek z bramkarzem gości!

• Ferran Torres oddał strzał z dystansu, ale futbolówka powędrowała wysoko nad bramką rywali.

• Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale łatwo ją stracił.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Hamburgu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Wyniki do przerwy:

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Wyrównany mecz. Szachtar wykorzystał swoją szansę. Goście praktycznie nie zagrozili poważnie bramce rywala. W drugiej połowie powinno być ciekawie.

• Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy Szachtar prowadzi z Barceloną 1:0.

• Ronald Araujo ukarany żółtą kartą za ostry faul pod bramką rywala.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Z drugiej strony boiska Marcos Alonso niezbyt udanie wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Pewnie interweniował bramkarz.

• Prostopadłe zagranie w pole karne Barcelony, ale tam spokojnie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Znakomita wrzutka z prawej strony Giorgia Gocholeishvilliego wprost na głowę Danylo Sikana, który precyzyjnym strzałem, umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Danylo Sikan daje prowadzenie Szachtarowi Donieck!!!

• Zbyt mocna wrzutka w pole karne Szachtara.

• Katalończycy wciąż biją głową w mur. Gospodarze świetnie ustawieni w defensywie i nie dopuszczają do pozycji strzeleckich.

• Joao Cancelo dostał piłkę w "szesnastce" gospodarzy, ale pogubił się w dryblingu.

• Raphinia wrzucił z prawej strony, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Marc-Andre ter Stegen skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

• Gavi zagrał w pole bramkowe gospodarzy, ale bez zagrożenia.

• Prostopadłe podanie w pole karne Barcelony, ale tam Ronald Araujo świetnie wyłuskał piłkę.

• Szachtar dobrze gra na własnej połowie. Teraz spóźniony Robert Lewandowski sfaulował rywala.

• Wstrzelenie piłki w pole karne Barcelony, ale żaden z graczy gospodarzy nie dopadł do piłki.

• Nieporozumienie w ataku Szachtara i gospodarze bardzo łatwo stracili piłkę.

• Koronkowa akcja Barcelony, ale Raphinha źle odegrał piłkę.

• Danylo Sikan ruszył do prostopadłego podania, ale sfaulował rywala.

• Robert Lewandowski wpadł w pole karne Szachtara, minął bramkarza, ale nie zdołał już oddac strzału.

• Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola, ale nie potrafi poradzić sobie z dobrze ustawioną defensywą rywali.

• Raphinha zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką gospodarzy.

• Mykola Matviyenko wpadł w pole karne Barcelony, ale w stuprocentowej sytuacji, uderzył wprost w bramkarza!

• Szybki kontratak Szachtara, ale znakomicie w defensywie interweniował Andreas Christensen.

• Marcos Alonso świetnie wrzucił z lewej strony, ale żaden z partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Raphinha łatwo stracił piłkę w środku pola.

• Ilkay Gundogan pokusił się o strzał z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką Szachtara.

• Danylo Sikan wpadł w pole karne Barcelony, ale łatwo stracił piłkę.

• Robert Lewandowski faulowany w środku pola.

• Zła wrzutka z narożnika boiska, potem dwa zablokowane strzały i ostatecznie bez zagrożenia pod bramką Katalończyków.

• Pierwsze wyjście Szachtara z własnej połowy i od razu wywalczyli rzut rożny.

• Dmytro Riznyk potrzebuje pomocy medycznej.

• Aktywny Robert Lewandowski sfaulował bramkarza Szachtara.

• Marcos Alonso źle przejął piłkę, a chwilę później sfaulował rywala.

• Marcos Alonso dośrodkował z lewej strony, ale piłkę przejęli gospodarze.

• Robert Lewandowski przejął piłkę w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał oddać strzału.

• Wrzutka w pole karne Szachtara, ale Ferran Torres zagrał wprost w ręce bramkarza.

• Rozpoczynamy mecz Szachtara z Barceloną!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Hamburgu! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Czas na przedmeczową rozgrzewkę!

• Na ławce rezerwowych Szachtara Donieck są między innymi Dmytro Chygrynskyi, który kiedyś był zawodnikiem Dumy Katalonii, czy Artur Rudko, czyli były bramkarz Lecha Poznań, który został zapamiętany głównie z kilku bardzo słabych występów.

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Irfan Peljto z Bośni i Hercegowiny. W fazie Play-off Ligi Mistrzów prowadził on mecz Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą. Natomiast przed dwoma tygodniami sędziował pojedynek Unionu Berlin z SSC Napoli, który goście wygrali 1:0.

• Natomiast oto zestawienie Szachtara Donieck:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• Natomiast Szachtar Donieck w ostatni piątek wygrał na wyjeździe niezwykle prestiżowe spotkanie z Dynamem Kijów 1:0 po bramce Oleksandrego Zubkova. Drużyna z Donbasu zajmuje czwarte miejsce w tabeli ukraińskiej Premier League i traci trzy punkty do lidera.

• W ubiegły weekend FC Barcelona wygrała na wyjeździe z Realem Sociedad 1:0 po bramce w ostatniej akcji meczu Ronalda Araujo. Dzięki tej bramce Katalończycy odrobili dwa punkty do drugiego w tabeli Realu Madryt. Najbliższe tygodnie będą bardzo ważne dla FC Barcelony w kontekście pogoni za czołówką ligi, więc niezwykle ważne będzie dzisiejsze zwycięstwo i przypieczętowanie awansu w Lidze Mistrzów.

• Dzisiaj do składu FC Barcelony w tych rozgrywkach wraca Robert Lewandowski, który jednak nie jest w najlepszej formie. Wydaje się, że dzisiejsze spotkanie może być dobre na przełamanie dla Polaka, bo defensywa Ukraińców nie jest monolitem.

• Tak prezentuje się zestawienie wszystkich dzisiejszych spotkań:

• Szachtar Donieck ma za cel awans do kolejnej rundy Ligi Europy i jest na najlepszej drodze. Ukraińcy jedyny mecz w tej edycji Ligi Mistrzów wygrali w Belgii z Royal Antwerp 2:0 i w tej chwili są na trzecim miejscu w grupie. Dodatkowe punkty z FC Barceloną, czy FC Porto są traktowane, jako pozytywne zaskoczenie.

• Przed dwoma tygodniami FC Barcelona straciła pierwszego gola w tej edycji Ligi Mistrzów właśnie w konfrontacji z Szachtarem Donieck. W tamtym spotkaniu Katalończycy do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Ferrana Torresa i Fermina Lopeza, ale po przerwie Georgiy Sudakov zdobył kontaktową bramkę. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

• FC Barcelona jest jedną z czterech ekip, która w tej edycji Ligi Mistrzów ma komplet punktów na swoim koncie i już dzisiaj może zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Katalończycy mają dużo łatwiejszą grupę, niż przed rokiem, ale warto podkreślić ważne, wyjazdowe zwycięstwo z FC Porto, które bardzo ułatwia walkę o wcześniejszy awans.

• Tak prezentuje się Volksparkstadion w Hamburgu, czyli arena dzisiejszej rywalizacji:

• Witamy serdecznie! Czas rozpocząć 4. kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzisiaj w Hamburgu Szachtar Donieck w roli gospodarza zmierzy się z FC Barceloną. Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©EPA/Juan Herrero

Szachtar Donieck - FC Barcelona ONLINE. Czas na 4. kolejkę Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski i "Duma Katalonii" zmierzy się z Szachtarem Donieck. Wygrana da ekipie Lewego awans do fazy pucharowej. Gdzie oglądać mecz Szachtar Donieck - FC Barcelona na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 18:45. Relacja w GOL24!

Szachtar - FC Barcelona ONLINE

Czas na mecz FC Barcelony w Lidze Mistrzów. Klub Roberta Lewandowskiego stanie dziś przed szansą awansu do fazy pucharowej. Poprzednie dwie edycje LM okazały się wielka klapą: Barca kończyła grę w tych elitarnych rozgrywkach na fazie grupowej. W tym roku ma szansę już po 4. kolejce wywalczyć awans do 1/8 finału.

Rywalem ukraiński Szachtar Donieck. Z powodu wojny w Ukrainie, mecz Szachtar - FC Barcelona będzie rozgrywany na stadionie niemieckiego Hamburga. To będzie drugiej spotkanie "Dumy Katalonii" z Szachtarem. Pierwsze starcie w Hiszpanii zakończyło się wygraną Barcy. W tamtym meczu nie grał kontuzjowany wówczas Robert Lewandowski.

Tym razem oczywiście kapitan kadry jest awizowany do gry w wejściowej jedenastce. Polak będzie miał chrapkę na swoją drugą bramkę w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Trafił dotąd w meczu 1. kolejki przeciwko belgijskiej Antwerpii (5:0).

Przewidywane składy na mecz Szachtar Donieck - Barcelona:

Szachtar: Riznyk - Gocholeishvili, Bondar, Rakitskyy, Matviyenko - Stepanenko, Nazaryna - Zubkov, Sudakov, Kryskiv - Sikan.
FC Barcelona: Ter Stegen - Joao Cancelo, Ronald Araújo, Christensen, Balde - Fermín López, Gundogan, Gavi - Raphinha, Lewandowski, Joao Felix.

Gdzie oglądać mecz Szachtar - FC Barcelona w telewizji?

Transmisję z wtorkowego meczu Szachtar Donieck - FC Barcelona będzie można śledzić w Polsce wyłącznie na Polsat Sport Premium 1 za 40 złotych miesięcznie. Początek od godziny 18:45. Spotkanie skomentuje duet Bożydar Iwanow - Maciej Stolarczyk. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE w GOL24.
  • data meczu: 7.11.2023
  • godzina: 18:45