Mecz Szwecja U21 - Anglia U21 ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Szwecja U21 - Anglia U21 ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja NA ŻYWO

Euro U-21 2017, Grupa A (Polska)
2017-06-16 18:00

Szwecja U-21

0

Anglia U-21

0

• I koniec meczu. W pierwszym meczu MME 2017 bez bramek. Na pierwsze gole poczekamy do spotkania Polski ze Słowacją.

• Zderzenie głowami Cajtofta z Abrahamem.. Piłkarze potrzebują chwilę żeby dojść do siebie.

• Holgate mocno dośrodkował przez szerokośc pola karnego. Redmond z lewej strony wrzucił w pole karne. Z poświęceniem Cajtoft

• Cibicki kompletnie niepilnowany w polu karnym przeciwnika oddał strzał. Niecelny

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania. Czy przyniosą jakieś gole?

• Redmond odprowadził Wahlqvista skrzydłem pod samą linię końcową. Dośrodkowanie pod bramkę Anglików. Tym razem nie udało się wpakować piłki do siatki.

• Długa piłka Olssona w pole karne Anglików nie przyniosła pożądanego efektu. Ani właściwie żadnego. Pickford nie musiał interweniować.

• Tanković od razu się pokazał... na pozycji spalonej. Od bramki rozpocznie Pickford.

• Ostatnia zmiana w zespole Szwecji. Muamer Tanković za Simona Tibblinga.

• Rzut rożny dla Szwecji przerwany przez sędziego. Wahlqvist faulował w ataku.

• Szwecja poddenerwowana niewykorzystaniem jedenastki ruszyła do przodu. Wahlqvist ponownie wdarł się w pole karne. Tym razem bez strzału. Będzie jednak korner

• Kapitalne interwencje Pickforda. Dwukrotnie skutecznie interweniował. Najpierw uderzenie samego poszkodowanego - Wahlqvista oraz lekka dobitka Strandberga! Bramkarz Anglii może być z siebie zadowolony.

• Faul Chilwella na Wahlqvistcie. Wślizg w nogi Szweda i arbiter nie miał wątpliwości. Rzut karny dla Szwecji!

• Najaktywniejszym z Anglików w tej części gry wydaje się być Abraham. Sam nie jest jednak w stanie wiele zdziałać pod bramką Szwedów.

• Ostatnie minuty to bardzo wyrównana gra. Po przerwie Szwedzi wyglądają znacznie lepiej niż w pierwszej połowie, dzięki czemu również oni dochodzą do kolejnych sytuacji. Anglicy także nie odpuszczają. Oglądamy wyrównane i otwarte spotkanie.

• To była już ostatnia sytuacja Alexandra Franssona. Teraz zastąpi go Kerim Mrbati.

• Mocne podanie w kole karne w kierunku Franssona. W ostatniej chwili uprzedzony przez Mawsona. Kolejna akcja Szwecji bez strzału

• Jedynym efektem rzutu rożnego dla Anglików był kontratak Szwedów. Również nie zakończony strzałem.

• Świetna interwecja Catjofta po strzale Ward-Prowse'a z rzutu wolnego. Golkiper wybił piłkę za linię końcową. Będzie jeszcze korner

• Demerai Gray zagra w miejsce Jacoba Murphy'ego.

• Baker wdzierał się w pole karne, lecz przed linią padł faulowany przez Olssona.. Będzie rzut wolny

• Stranberg łatwo dostaje się pod pole karne Anglików, lecz dalej nie idzie mu już tak dobrze. Pod bramka albo brakuje mu celności, albo na drodze stają rywale. Kolejna akcja nie zakończona strzałem.

• Teraz sporo szczęścia mieli Szwedzi. Poprzeczka po strzale Chilwella. Piłka odebrała się jeszcze od Larssona, lecz nie poleciała w światło bramki.

• Szwedzi coraz lepiej czują się na boisku. W ciągu ostatnich kilku minut wyglądają dużo lepiej niż w poprzednich. Duży udział ma w tym Strandberg, który zalicza naprawdę dobre wejście. Co i raz ciągnie kolejne akcje, strasząc defensorów rywali. Czy dobrą grę ukoronuje golem?

• Tylko boczna siatka po strzale Strandberga. Trzy szybkie podania i uderzenie z pierwszej piłki. Anglicy zaskoczeni.

• Dwójkowa akcja Stranberg - Cibicki lewa stroną boiska. Przenieśli futbolówkę pod sama bramkę Anglików. Niecelny strzał nie mógł zagrozić Pickfordowi.

• Ładnie krążyła piłka między nogami szwedzkich piłkarzy. Anglicy nie mogli przeciąć drogi szybko toczącej się futbolówki. Akcję zakończyło niecelne podanie.

• Świetnie rozegrany rzut rożny w wykonaniu Anglików. Płaskie podanie w kierunku Bakera. Ten jednak uderzył obok bramki.

• Chilwell odważnie ruszył do przodu. Pociągnął akcję lewa stroną i popisał się długim podaniem w kierunku Abrahama. Piłka wybita na korner.

• I mamy pierwszą zmianę w tym meczu. Carlos Strandberg zastąpił nieco niewidocznego dzisiaj Gustava Engvalla.

• Pierwsze dziesięć minut tej połowy wyglądało naprawdę obiecująco - szczególnie ze strony Anglików, lecz teraz tempo gry nieco spadło. I gdy wydawało się już że kolejna niesmiała akcja Szwecji zakończy się niecelnym podaniem, strzał w poprzeczkę. Pickford kompletnie zaskoczony, zabrakło jedynie szczęścia. Cibicki po podaniu Franssona autorem najlepszego uderzenia tego meczu.

• Cibicki śmiało ruszył w pole karne po podaniu Engvalla. Gdy chciał oddać piłkę napastnikowi, ten sfaulował Chambersa. Akcja przerwana.

• Szybko kontratak autorstwa Anglików. Przy wykańczaniu sytuacji zabrakło jednak precyzji. Kolejna wrzutka w szesnastkę nie zakończyła się strzałem. Piłka trafiła prosto na nogę jednego ze Szwedów.

• Szwedzi spróbowali lewym skrzydłem. Doprowadzili piłkę pod samą linię końcową, po czym dograli w pole karne. Tam na piłkę czekał jednak Chilwell.

• Rzut rożny dla Anglików zakończył się niecelnym strzałem. Nawet gdyby jednak piłka spoczęła w bramce, gol nie zostałby uznany. Odgwizdany faul na Wahlqvistcie.

• Fajnie wygląda wymiana podań Anglików. Piłka płynnie przechodzi od nogi do nogi. Długo znajduje się na połowie Szwedów. Gorzej wyglądają już jednak wrzutki w pole karne. Je bez problemów odczytują podopieczni Ericsona. Dlatego też wciąż nie obserwujemy groźniejszych strzałów.

• Wahlqvist z faulem zahamował akcję przeciwników, ale tym razem arbiter jedynie go ostrzegł. Bez kartki.

• Teraz przycisnęli Anglicy. Dłuższą chwilę wymieniali podania pod polem karnym Szwecji. Abraham próbował podać piłkę pod samą bramkę, ale rywale odczytali jego zamiary.

• Szwedzi mocno weszli w tę część gry. Już w pierwszej akcji znaleźli się pod bramką Pickforda. Tym razem jednak zakończyło się delikatnym i niecelnym strzałem.

• I ruszyli. W Kielcach rozpoczęła się już druga połowa. Czy przyniesie gole?

• I na tego gola poczekamy jeszcze przynajmniej z kwadrans. Arbiter równo z 45 minuta zakończył pierwszą połowę.

• Ostatnie minuty już znacznie lepsze w wykonaniu Czechów niż ten pierwszy kwadrans. Podopieczni Ericsona nieco się rozbudzili. Już odważniej wdzierają się na połowę Anglików, próbując wykreować kolejne sytuacje. Wciąż jednak czekamy na pierwszą bramkę na Euro 2017

• Z szesnastego metra uderzał Olsson, ale bardzo niecelnie.

• Nie ma zbędnej agresji, ale brakuje też intensywności i stworzonych sytuacji. Jak na razie inauguracyjny mecz rozczarowuje.

• Zza pola karnego mocno uderzał Murphy! Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

• Stworzona okazja musiała dodać Szwedom pewności siebie, kolejny raz udało im się utrzymać dłużej z piłką na połowie rywala. Jednak bez zagrożenia dla bramki.

• Cibicki doskonale rozegrał akcję z Engvallem i znalazł się w znakomitej pozycji do strzału! Piłka jednak przeleciała nad bramką.

• I znów rozgrywają Szwedzi. Piłka jednak cały czas znajduje się daleko od bramki Anglików.

• Chilwell został dobrze wypuszczony na lewym skrzydle, jednak jego dośrodkowanie zostało wybite przez Szwedów.

• Cibicki po ziemi dogrywał na jedenasty metr, ale angielscy obrońcy spokojnie poradzili sobie z tym zagraniem reprezentanta Szwecji.

• Tammy Abraham przejął piłkę tuż przed polem karnym, ale świetne zachowanie bramkarza uratowało Szwedów przed utratą bramki. Anglicy zamknęli rywali na własnej połowie.

• Szwedzi wreszcie dłużej utrzymali się przy piłce, ale stracili ją, gdy zbliżyli się do pola karnego Pickforda.

• Z drugiej strony zatrzymany Redmond. Kolejny korner. Dośrodkowana piłka doleciała do Tammy'ego Abrahama, jednak jego uderzenie poleciało wysoko nad bramką.

• Murphy łatwo poradził sobie na skrzydle z obrońcą, jednak dośrodkowanie zostało zatrzymane. Rzut rożny dla Anglii.

• W pierwszych minutach meczu inicjatywę przejęła reprezentacja Anglii. Jak na razie posiadanie piłki nie przełożyło się jednak na okazję strzelecką.

• Faulowany Murphy, rzut wolny dla Anglików ok. 40 metrów od bramki.

• Olson z rzutu wolnego wrzucał piłkę w pole karne, ale ta ostatecznie wylądowała w rękach angielskiego bramkarza.

• Paweł Cibicki rozpoczął Euro U-21!

• Piłkarze są już na murawie. Czas na hymny obu państw. Najpierw "God save the Queen".

• Minuty dzielą nas od pierwszego meczu młodzieżowych mistrzostw Europy. Przewagę na trybunach mają Szwedzi. A jak będzie na boisku?

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Tobias Stieler z Niemiec.

• Szwedzi bronią tytułu, który wywalczyli dwa lata temu w Czechach. Anglia jest jednym z faworytów tego turnieju, a w swoim składzie ma zawodników, którzy rozegrali kilka sezonów w Premier League. Szykuje się arcyciekawe spotkanie!

• Meczem Szwecja - Anglia rozpoczynamy Mistrzostwa Europy U-21. W grupie ''A'' jest jeszcze Polska i Słowacja, które zmierzą się o 20:45 w Lublinie.

• Obie drużyny już na murawie

• Ławka rezerwowych Anglii: Gray, Grealish, Gunn, Hause, Holding, Hughes, Iorfa, Mitchell, Stephens, Swift, Targett i Woodrow.

• Ławka rezerwowych Szwecji: Affane, Binaku, Brorsson, Dahlberg, Eliasson, Erlandsson, Mrabti, Nilsson, Ssewankambo, Strandberg, Tanković.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Szwecja - Anglia! Tym meczem rozpoczniemy Mistrzostwa Europy u-21!

Bartosz Głąb

©AP/FOTOLINK

Mecz Szwecja U21 - Anglia U21. W pierwszym meczu młodzieżowych Mistrzostw Europy U21 rozgrywanych w Polsce na Kolpolter Arenie w Kielcach reprezentacja Szwecji zmierzy się z Anglią. Szwedzi są obrońcami tytułu z przed dwóch lat, a Anglicy aspirują o miano najlepszej drużyny w Europie. Zapowiada się pasjonujące widowisko.

TRWA PLEBISCYT GOL24.PL i NICE 1 LIGI
Wybierz Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi »

Mecz Szwecja U21 - Anglia U21 ONLINE

Faworytem spotkania w Kielcach wydają się Anglicy, którzy na papierze mają dużo mocniejszą kadrę, ale o sile Szwecji stanowi zgranie i kolektyw. Dwa lata temu na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U21 w Czechach mało kto stawiał na reprezentację "Trzech Koron" w walce o końcowy triumf, a jednak to oni zdołali zdobyć wtedy złote medale, a Anglia na tamtych mistrzostwach nie wyszła nawet z grupy.

O sile Anglii stanowią znakomite skrzydła.
Redmond z Southamptonu i Gray z Leicester mają za sobą bardzo udany sezon w Premier League. Za linię defensywy odpowiadają Holgate z Arsenalu i Chambers z Middlesbrough, a za strzelanie bramek odpowiedzialny jest Abraham z drugoligowego Bristol City.

W reprezentacji Szwecji takich gwiazd nie ma, większość zawodników występuje w rodzimej, średniej klasy lidze. W ataku powinien zagrać Pawel Cibicki, kojarzony z reprezentacją Polski, od której domagał się powołania i od której tego powołania ostatecznie nie dostał. Cibicki ma za sobą jedynie epizody - po jednym występie w reprezentacji Polski U19 i U20.

Ostatnio oba zespoły mierzyły się przeciwko sobie na poprzednich Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U21 w Czechach. Wtedy w fazie grupowej tych rozgrywek Anglicy wygrali 1:0 po bramce Lingarda z Manchesteru United, ale to była jedyna wygrana "Lwów Albionu" w tamtej edycji turnieju. Dzisiaj Szwecja liczy na rewanż!

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Szwecja U21: Cajtoft - Lundqvist, Dagerstal, Larsson, Wahlqvist - Tanković, Olsson, Fransson, Tibbling - Cibicki, Strandberg;

Anglia U21: Pickford - Childwell, Holding, Chambers, Holgate - Redmond, Ward-Prowse, Baker, Chalobah, Gray - Abraham.

SĘDZIA

Tobias Stieler (Niemcy) - międzynarodowy sędzia piłkarski. W zakończonym już sezonie dwukrotnie prowadził hit Bundesligi, starcia Borussii Dortmund z Bayernem Monachium. Na arenie międzynarodowej był rozjemcą spotkań Ligi Europejskiej, czyli eliminacji Mistrzostw Świata. W Niemczech darzony ogromnym respektem i uznawany za jednego z najlepszych arbitrów.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Szwecja U21
Szwecja U21 - Dania U21 0:2 (Mecz Towarzyski)
Szwecja U21 - Czechy U21 4:0 (Mecz Towarzyski)
Szwecja U21 - Serbia U21 0:2 (Mecz Towarzyski)
Szwecja U21 - Chorwacja U21 4:2 (Eliminacje Mistrzostw Europy U21)
Estonia U21 - Szwecja U21 0:3 (Eliminacje Mistrzostw Europy U21)

Anglia U21
Anglia U21 - Islandia U21 3:0 (Mecz Towarzyski)
Dania U21 - Anglia U21 0:4 (Mecz Towarzyski)
Niemcy U21 - Anglia U21 1:0 (Mecz Towarzyski)
Francja U21 - Anglia U21 3:2 (Mecz Towarzyski)
Anglia U21 - Włochy U21 3:2 (Mecz Towarzyski)

Szwecja U21 - Anglia U21 TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu Szwecja U21 - Anglia U21 od 17:50 przeprowadzi Polsat Sport HD. Spotkanie prosto z Kolpolter Areny w Kielcach skomentują Piotr Przybysz i Czesław Michniewicz. Wcześniej od 17:00 ze stadionu w Lublinie rozpocznie się przedmeczowe studio, gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan i Tomasz Łapiński Relacja LIVE w GOL24.pl!