Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 2 Arka Gdynia

2

• Koniec!

• Dośrodkowanie Moskala mija wszystkich piłkarzy znajdujących się w polu karnym Arki.

• Czerwiński zażegnuje niebezpieczeństwo w polu karnym.

• 3 minuty doliczone przez sędziefo Rokosza.

• Pruchnik dośrodkował spod linii autowej z rzutu wolnego, ale Nowak łapie.

• Kogut płasko z lewej strony do Schulmeistera, a ten z lewej nogi uderza w długi róg!

• 4-2!

• Kopacz ukarany za faul na Koziarze.

• Za Dampca wchodzi Aleksander.

• Termalica tym razem agresywnie po strzelonej bramce.

• Krótko z rzutu rożnego zagrali gospodarze, ostatecznie na głowę Sołdeckiego dograł Piotrowski.

• Gooool! 3-2!

• Dwa razy dośrodkowywał Pruchnik z prawej strony, ale dwa razy radzą sobie Kopacz i Czerwiński.

• Zmiana też w Termalice, za Pawlusińskiego wchodzi Kogut.

• Za Kowalskiego wszedł Koziara.

• Piotrowski wniósł sporo ożywienia w akcje gospodarzy, ale tym razem jego dośrodkowanie wybijają obrońcy Arki.

• Wojowski w sytuacji 1 na 1 przegrał z Moskalem.

• I znowu grają.

• Przerwa zarządzona przez sędziego.

• Termalika długo nie wychodziła z połowy Arki, czego efektem była bramka. Jednak Arka od razu mocno rzuciła się do ataku i Rzuchowski świetnie zagrał. Obecnie gra toczy się od jednej do drugiej bramki.

• Najpierw świetnym wolejem zza pola karnego popisał się Pawlusiński, ale od razu akcja Rzuchowskiego, który z prawej strony na pustą bramkę wyłożył piłkę Szubertowi!

• Remis!

• Goooool!

• Drozdowiczowi zabrakło kilku centymetrów, aby dosięgnąć główką piłki zagrywanej przez Piotrowskiego! To mógł być gol!

• Schulmeister z ostrego kąta w boczną siatkę!

• Za Foszmańczyka pojawia się Piotrowski.

• Kibice Arki pozdrawiają swoje zgody, ale brak zorganizowanego dopingu.

• Świetną podcinką w pole karne podawał Rzuchowski do Sulewskiego, ale Nowak świetnie uprzedził gracza Arki!

• Nie ma na boisku Radzewicza, za niego Wojowski.

• Dorzucał Wojowski z lewej strony. Zmiana nie została zapowiedziana, ale postaramy się odszukać zmienionego zawodnika.

• Pruchnik sam przedarł się środkiem pola, ale jego strzał z 20 metrów był zbyt słaby, by zaskoczyć Nowaka.

• Pierwszy raz dziś słychać na stadionie kibiców Arki.

• Czerwiński już przecina prostopadłe podania i oddala zagrożenie.

• Rozpoczynają goście.

• Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko.

• Przerwa dla piłkarzy obu drużyn okazała się zbawienna. Od jej momentu tempo nieco wzrosło, co przyniosło między innymi bramkę wyrównującą dla Termaliki. Arka częściej znajduje się na połowie "Słoników", ale to gospodarze kreują groźniejsze akcje.

• Koniec 1. połowy meczu.

• Sulewski z prawej strony do Szuberta, ale napastnik Arki nie opanował piłki i Kopacz zdołał wybić piłkę.

• Juraszek sprowokował groźną sytuację! Z bardzo bliska podawał do wybiegającego przed pole karne Miszczuka, ale bramkarz Arki zdołał wybić piłkę!

• Wrzut z autu Fryca, główkuje Kopacz, ale jego strzał broni Miszczuk. Piłkarze Termaliki wygrywają dziś większość pojedynków główkowych.

• Radzewicz strzela, piłka zmierza do bramki obok Interweniującego Nowaka, ale z bramki wybił piłkę...Kowalski! Kuriozalna sytuacja!

• Przerzut Sołdeckiego na Fryca na lewą stronę, ale dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza.

• Świetna trójkowa akcja piłkarzy Termaliki, ale strzał Foszmańczyka zablokowany.

• Schulmeister tuż obok spojenia! Strzał z lewego narożnika pola karnego.

• Strata Sołdeckiego w środku pola, kontra Arki, ale pomocnik Termaliki zatrzymał faulem piłkarza Arki. Żółta kartka.

• Interwencja Moskala, młody defensor nagrodzony za odbiór gromkimi brawami.

• Uderzenie napastnika Termaliki z około 28 metrów, Miszczuk kompletnie zaskoczony nie zdążył zareagować na to uderzenie! Świetny strzał!

• Drozdowicz!

• Drozdowicz do Schulmeistera, ale obrońcy Arki radzą sobie z napastnikami Termaliki.

• I już gramy.

• Przerwana gra, sędzia daje czas na uzupełnienie płynów.

• Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn.

• Czerwiński w poprzeczkę! Obrońca Termaliki uderzył głową po dośrodkowaniu z rożnego.

• Ładna akcja Schulmeistera, odegranie na prawe skrzydło do Moskala, ale jego wrzutkę łapie Miszczuk.

• Interweniujący Nowak nabił Sołdeckiego i piłka wturlała się do bramki.

• Gol samobójczy!

• Dośrodkowanie Pawlusińskiego, ale nikt nie zamknął akcji.

• Pawlusiński sam na sam z Miszczukiem, ale zamiast strzelać to podawał do będącego na spalonym Kaczmarczyka! Ogromny błąd doświadczonego gracza Termaliki.

• Gwizdek sędziego Rokosza, zaczyna się ostatnie 90 minut w sezonie 13/14!

• Zawodnicy już wychodzą na boisko.

• Piłkarze obu drużyn skończyli już rozgrzewkę i za parę minut rozpocznie się mecz.

• Witamy na meczu w Niecieczy. Jest bardzo gorąco, termometr pokazuje 27 stopni i piłkarzom z pewnością będzie trudno utrzymać dobre tempo przez cały mecz.