Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 0 Chojniczanka Chojnice

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec spotkania. Bezbramkowy remis w Niecieczy. Beniaminek z Chojnic wywozi z gorącego terenu jeden punkt.

• Sędzia Małyszek doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry. Gole chyba nie padną.

• Termalica nie może wyjść z własnej połowy. Najlepiej zobrazowało to podanie Drozdrowicza, który niecelnie zagrał do partnera ustawionego trzy metry od niego. Chojniczance brakuje jednak atutów ofensywnych, by zaskoczyć rywali.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Godinho zastępuje Marcin Orłowski.

• Schodzi Jakub Kiełb. Za niego Bartosz Kopacz.

• Znów próbował Mikołajczak, który dostał dobrą piłkę za linię obrony gospodarzy. Po strzale z półwoleja futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki Kasprzika.

• Zmiana w ekipie gości. Ostalczyka zastępuje Feciuch.

• Zmiana w Termalice. Foszmańczyka zmienia Skołorzyński.

• Termalica próbowała wyjść z kontrą, ale na pozycji spalonej znalazł się Piekarski

• Z prawej strony w pole karne gospodarzy dogrywał Godinho. Czerwiński skutecznie wybił jednak piłkę.

• Chojniczanka przejęła inicjatywę. Goście atakują coraz śmielej.

• Teraz spróbował Tomasz Mikołajczak. Piłka minęła jednak prawy słupek bramki Kasprzika.

• Na strzał z 25 metrów zdecydował się Filipe Godinho. Uderzenie zawodnika gości była jednak bardzo niecelne. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Zmiana także w ekipie gości. Iwanicki za Ropiejko.

• Roszada personalna w drużynie gospodarzy. Piotrowskiego zmienia Piekarski.

• Ostalczyk urwał się Piątkowi, ten faulował zawodnika gości. Żółta kartka dla kapitana niecieczan.

• Odpowiedź gospodarzy! Drozdowicz sprzed pola karnego, jednak jego strzał jest zbyt lekki i Jałocha broni go bez problemów.

• I znów serca kibiców Termaliki zadrżały bo strzał Mikołajczaka z przed pola karnego MINIMALNIE poszybował obok słupka bramki Kasprzika!

• Fenomenalna akcja Ikegami, który zagrał delikatnie nad obrońcami do Ropiejki, a ten trącił piłkę! Kasprzik wyciągną się jak struna i końcami palców wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Druga połowa rozpoczęta przez obie drużyny z dużo większym impetem! To się podoba!

• Jarecki trafił w światło bramki, ale Jałocha był na miejscu i wyłapał strzał!

• Drozdowicz szukał faulu i go znalazł. Rzut wolny z prawej strony, nieco dalej od narożnika pola karnego.

• Ależ strzał Bednarka! Wydawało się, że kapitan Chojniczanki wyrzucił się za bardzo do lewej strony, ale i tak potrafił oddać groźny strzał z dystansu, który minimalnie minął dłuższy słupek bramki Termaliki!

• Kasprzik wyłapuje piłkę na przedpolu.

• I od razu kiks kolejki! Drozdowicz z pięciu metrów uderza ponad bramką. Na małe usprawiedliwienie Emila trzeba przyznać, że piłka nie była najłatwiejsza, natomiast dystans do bramki był absolutnie korzystny!

• "Koniec wakacji, piłkarze koniec wakacji" - przy takich okrzykach kibiców Niecieczy zaczynamy drugą połowę!

• Termalica - ChojniczankaTermalica - ChojniczankaTermalica - ChojniczankaTermalica - Chojniczanka

• mateusz.dyja@ Faworytem na papierze jest oczywiście Termalika, ale pierwsza połowa pokazała, że niecieczanie nadal nie są w optymalnej dyspozycji, a Chojniczanka dzięki swojej dyscyplinie gry może pokusić się tutaj o punkty.

• Termalica próbuje ułożyć sobie spotkanie, ale goście są na prawdę dobrze zorganizowani i kilka razy postraszyli defensywę Słoników. Na chwilę obecną zasłużony remis. Czekamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Mamy w Niecieczy bezbramkowy remis.

• Jeszcze żółta kartka dla Mikołajczaka za dyskusje.

• Jedna minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

• I Jałocha niezbyt pewnie! Jeszcze jedn korner.

• Gospodarze próbują na siłę zagrać prawą stroną, podczas gdy na lewej Jarecki przez długi czas woła o piłkę. Teraz jednak rzut rożny...

• Rybski fauluje w środku pola Jędrzejczyka, ale w jego zagraniu nie było celowości. Rzut wolny bez kary indywidualnej.

• Dobra akcja Słoników, aktywny Piotrowski dośrodkował z prawej strony na głowę Rybskiego, lecz ten był za bardzo "pod piłką" i nie trafił czysto w piłkę.

• Chojniczanka na prawdę dobrze organizuje się w kontratakach.

• Po raz kolejny Słoiki zbyt koronkowo próbują rozgrywać pod polem karnym gości i narażają się na kontratak.

• Narażają się na kontrataki gospodarze! Genialnie Ikegami, który zagrał prostopadle do Mikołajczaka. Ten zamiast strzelać, zaczął przekładać piłkę i ostatecznie ją stracił. Ale duże ostrzeżenie dla Termaliki!

• Niecelny wślizg Pielorza w środku pola i od razu szansa dla gości. Ikegami ładnie sklepał piłkę z Mikołajczakiem, a akcję zakończył Ostalczyk, który niecelnie strzelał z dystansu.

• Po rzucie rożnym Pielorz wyskoczył najwyżej, ale nie na tyle wysoko by skierować piłkę do bramki Jałochy.

• Nakładka Ikegami na Rybskim. Rzut wolny na środkowej linii dla gospodarzy.

• Ależ uderzał z dystansu Godinho! Jego strzał po palcach Kasprzika ląduje na poprzeczce! Sędzia nie widział jednak interwencji golkipera niecieczan i goście nie mają nawet kornera.

• Dobra akcja gości a kokretnie Chyły, który zagrał kombinacyjnie z Filipe. Rzut rożny dla Chojnic.

• Czerwiński walczył bark w bark z Ropiejko, ostatecznie faul napastnika z Chojnic.

• Żółta kartka dla Chyły za faul taktyczny.

• Rybski do Pielorza, ten uderza z półwoleja. Mocno, ale niezbyt celnie.

• Żółta kartka dla Czerwińskiego za faul a napastniku gości. Stoper Termaliki wyraźnie spóźniony.

• Sporo stałych fragmentów w pierwszych 20. minutach, jak na razie lepiej prezentują się pod tym względem zawodnicy Chojniczanki.

• Dobra asekuarcja w zespole gospodarzy zapobiegła kontratakowi, ale goście mają rzut wolny z prawej strony na wysokości 35. metra.

• Piotrowski nie ma szczęścia! Piłka po zamieszaniu w polu karnym spadła mu pod nogi, ale jego strzał zablokował Bednarek!

• Felipe do Ostalczyka, ten szukał prostopadłym podaniem Mikołajczaka, jednak Czerwiński nie dał się oszukać.

• W bramce niecieczan żywiołowo reaguje Grzegorz Kasprzik, który mobilizuje swoich kolegów oraz na bieżąco im podpowiada.

• Świetna akcja gospodarzy! Foszmańczyk zagrał w "ulicę" do Piotrowskiego. Ten z prawej strony płasko zagrał w pole karne, a tam Drozdowicz był bliski pokonana Jałochy, który jednak ofiarnie interweniuje!

• Kiełb świetnie dośrodkował z rzutu rożnego i o mało nie wpakował bramki Chojniczance!

• Drozdowicz płasko w pole karne, ale Jędrzejczyk wybija na rzut rożny.

• Akcja dwóch stoperów Chojniczanki w polu karnym Termaliki. Jędrzejczyk zgrywał głową, a Radler uderzał, ostatecznie niecelnie.

• Świetna indywidualna akcja Ikegami, który wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

• Groźne centry Jareckiego z narożnika boiska, ostatecznie jednak goście radzą sobie z problemami.

• Ropiejko wraca na boisko.

• A my obserwujemy kolejną zmianę w ustawieniu Termaliki. Jarecki ustawiony na lewej obronie, a młody kiełb przesunięty do pomocy. Trener Radolsky chcee chyba wzmocnić defensywę dawką doświadczenia.

• Po starciu z Plevą i Jareckim na boisku leży Ropiejko i potrzebuje pomocy lekarza.

• Chyła wyprowadzał kontratak dla gości, ale dokonał złego wyboru i Pleva przerwał akcję.

• Igekami mądrze zagrał do lewej strony, tam średnio dośrodkował Bednarek i Ostalczyk nie miał jak uderzyć piłki.

• Błąd Radlera, Drozdowicz atakuje pressingiem Jałochę i aut dla gospodarzy.

• Mikołajczyk faulowany w środku pola przez Plevę.

• Nietypowo gospodarze. Na pozycji defensywnego pomocnika - Łukasz Pielorz.

• I zaczynamy! Pierwszy gwizdek arbitra Małyszka! Od środka przyjezdni!

• Termalica dziś wyjątkowo na niebiesko, Chojniczanka w czerwono-żółtych trykotach.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. A wyprowadza ich obsada sędziowska w składzie: Jacek Małyszek (główny), Marcin Borkowski, Andrzej Zbytniewski (asystenci), Robert Podlecki (techniczny)

• Na sektorze gości niewielka, czteroosobowa grupa kibiców z dalekich Chojnic. Wyrazy szacunku dla prawdziwych kibiców.

• Mimo dobrej pogody stadion w Niecieczy nie pęka w szwach. 23 st., na niebie lekkie obłoki i delikatny wiatr. Warunki do gry - idealne.

• Kończą się rozgrzewki, piłkarze schodzą do szatni. Jeśli macie jeszcze chwilę czasu możecie przeczytać ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA.

• Kilka fotek z rozgrzewki: Termalica - ChojniczankaTermalica - ChojniczankaTermalica - ChojniczankaTermalica - Chojniczanka

• Ławki rezerwowych przedstawiają się następująco: Termalica: Pochroń, Kopacz, Moskal, Piekarski, Skołorzyński Chojniczanka: Misztal, Ziąbski, Laskowski, Orłowski, Wojdyga, Iwanicki Feciuch

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Jacek Małyszek z Lublina. A pierwszy gwizdek już za godzinę! Jacek Małyszek

• W zespole z Chojnic nie zobaczymy dziś Patryka Laskowskiego i Dawida Radomskiego (zagrają w niedzielnym meczu rezerw) i kontuzjowanego Błażeja Jankowskiego.

• W zespole gospodarzy zabraknie Sebastiana Nowaka, który otrzymał w Niepołomicach czerwoną kartkę. Wciąż niedostępni są Jakub Biskup i Sebastian Olszar.

• Niecieczanie nie zachwycają w tym sezonie grą w defensywie - W tym spotkaniu ważne jest, żebyśmy nie tylko zdobyli w miarę szybko bramkę, ale też żebyśmy zagrali z tyłu na zero - mówi szkoleniowiec Termaliki, Dusan Radolsky.

• Zespół Mariusza Pawlaka zajmuje w tabeli siódme miejsce z dorobkiem siedmiu oczek w czterech meczach. Słoniki z kolei zanotowały wyraźny falstart i przy tej samej ilości spotkań zgromadzili zaledwie cztery punkty.

• Dzisiejszy mecz to starcie faworyta rozgrywek, który już trzeci rok z rzędu aspiruje do walki o awans, oraz beniaminka na zapleczu Ekstraklasy. I o dziwo, po czterech kolejkach wyżej w tabeli jest Chojniczanka.

• Witamy Was na relacji NA ŻYWO z meczu o mistrzostwo 1. ligi pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a Chojniczanką Chojnice.