Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 Dolcan Ząbki

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Dolcan Ząbki

1

• Koniec spotkania! Termalica pokonała Dolcan 2:1 i zdobyła wyczekiwany komplet punktów przed własną publicznością.

• Jeszcze żółta kartka dla Lipeckiego.

• Trzy minuty doliczone.

• Wprowadzony przed chwilą Martuś niepotrzebnie próbował technicznego uderzenia.

• Szymon Martuś zastępuje kontuzjowanego Biskupa.

• Potężny strzał Pawlusińskiego z rzutu wolnego broni z najwyższym trudem Humerski!

• Na boisku zwija się z bólu Jakub Biskup.

• O tym, że Kubowicz potrafi uderzyć, przekonaliśmy się już kilka razy w tym sezonie. Tym razem strzał lewego obrońcy Termaliki był zbyt lekki dla Humerskiego

• Dadacz wybija dośrodkowanie Biskupa. Goście nie stracili jeszcze wiary w osiągnięcie remisu.

• A także Tomasz Metz za Szczoczarza.

• Krzysztof Lipecki wchodzi w miejsce Barana, który ucierpiał w starciu na początku drugiej połowy.

• Biskup sam na sam z bramkarzem Dolcanu ale nie trafił w światło bramki!

• Zbyt lekka próba Rybskiego, który dobrze znalazł się przed bramką Humerskiego.

• GOOOOLLLL!!! Kontaktowe trafienie dla gości! Strzelcem bramki Marcin Hirsz, który strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonał bramkarza!

• Rozkręciło się nam spotkanie! Akcja za akcję! Tym razem Humerski z najwyższym trudem broni uderzenie Rybskiego! Będzie kolejny korner.

• Przytomnie Grzelak powstrzymał szybkiego Drozdowicza. Będzie tylko rzut rożny dla gospodarzy i chwila wytchnienia.

• Cóż za oblężenie bramki gospodarzy! Tym razem Rybski ratuje Termalikę wybijając piłkę z linii bramkowej!

• Powinna być bramka kontaktowa! Nowak fantastycznie broni uderzenie Grzegorza Piesia z najbliższej odległości!

• Do dośrodkowania wyskakuje Drozdowicz, ale nie udało mu się dość do zagrania Kowalskiego z prawej strony.

• Było blisko trzeciej bramki! Znakomita interwencja Humerskiego po kąśliwym strzale Rybskiego!

• ...a także Maciej Tataj zastępuje niewidocznego Michała Pulkowskiego.

• Będą kolejne zmiany w Dolcanie: Piotr Kosiorowski wchodzi w miejsce Sierpiny...

• Termalica nie narzuca tempa, pozwala grać piłkarzom Dolcanu. Goście mają jednak wyraźny kłopot z atakiem pozycyjnym.

• Dwójkowa akcja Rybskiego z Pawlusiński, jednak drugi z nich złapany na spalonym już w polu karnym.

• Groźne zderzenie Arkadiusza Barana przy jednym z pojedynków z graczami z Ząbek. Były gracz Cracovii trzyma się za głowę. Potrzebna będzie interwencja lekarzy.

• Niebezpiecznie w polu karnym Niecieczy! Świetnie łapie piłkę Nowak, jeszcze raz sprawdził jego umiejętności Bazler.

• Sytuację po rzucie rożnym wyjaśnia Kubowicz dalekim wykopem do przodu.

• Jedna zmiana w Dolcanie: Rafał Wielądek pojawił się w miejsce Głowackiego.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Termalica zasłużenie prowadzi z Dolcanem 2:0.

• Dalibor Pleva ukarany niepotrzebną żółtą kartką do szatni.

• Minuta doliczona.

• Efektowną przewrotką próbował dobijać Pawlusiński uderzenie Szczczarza. Był pomocnik Cracovii nie trafił jednak w futbolówkę.

• Nowak pewnie interweniuje po uderzeniu z dalszej odległości autorstwa Piotra Bazlera.

• Sporo niedokładności w tej fazie meczu. Niecieczanie wyraźnie zadowoleni są z dwubramkowego prowadzenia.

• Dolcan próbuje zmienić obraz tego meczu. Podanie Sierpiny nie dochodzi do Świerblewskiego. Piłkę przejął bramkarz gospodarzy.

• Zablokowana próba uderzenia przez Biskupa sprzed pola karnego.

• Mocno bita piłka przez Pawlusińskiego ze stałego fragmentu, ale dośrodkowanie zginęło w gąszczu nóg obrońców Dolcanu.

• Kartonik dla Kowalskiego.

• Tym razem Grzelak skutecznie przechwycił piłkę zagrywaną przez Pawlusińskiego.

• Pierwszą żółtą kartką w tym meczu ukarany Rafał Grzelak.

• Świetna indywidualna akcja Biskupa, który wkręcił w ziemię kilku obrońców i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOLLLL!! Kolejne trafienie dla Niecieczy stało się faktem! Jakub Biskup wpisuje się na listę strzelców!

• Powinno być 2:0! Najpierw uderzenie Szczoczarza z największym trudem sparował Humerski, a dobitka Drozdowicza do pustej bramki przeszła nad poprzeczką!

• Kolejna już groźna akcja gospodarzy! Biskup ładnie zagrał do będącego w polu karnym Dolcanu Czerwińskiego, ale piłka uderzona głową trafiła w jednego z obrońców.

• Niewielka garstka osób zasiadająca na trybunach na powody do radości. Piłka trafiła w samo okienko!

• GOOOOOLLLL!!!! 1:0 dla Termaliki! Pawlusiński fantastycznie przymierzył z ponad 25 metrów! Humerski był bez szans!

• W odpowiedzi uderzenie Dariusza Dadacza z lewej nogi nie sprawiło problemu Sebastianowi Nowakowi.

• Ależ było groźnie! Wspominany Drozdowicz tym razem wygrał pojedynek o górną piłkę i z kilku metrów uderzył tuż nad poprzeczką!

• Jak na razie bezbłędni we własnym polu karnym są Ciesielski i Grzelak. Kolejna piłka adresowana do Drozdowicza nie dotarła do napastnika Termaliki.

• Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez Pawlusińskiego.

• Nieśmiała kontra Dolcanu zakończyła się na niedokładnym zagraniu do wybiegającego Damiana Świerblewskiego.

• Jeszcze raz Termalika dośrodkowuje w pole karne, a dokładniej Łukasz Szczoczarz. Obrońcy gości na posterunku. Piłka wybita do przodu.

• Piłka coraz częściej gości w polu karnym przyjezdnych. Tym razem Maciej Humerski złapał piłkę po dośrodkowaniu Łukasza Kowalskiego.

• Pierwszy strzał w tym meczu. Dariusz Pawlusiński uderzał główką ale zbyt lekko by pokonać golkipera Dolcanu.

• Prawą flanką zapędził się Łukasz Sierpina, z łatwością minął Dawida Kubowicza, ale pewnie interweniował w szesnastce stoper gospodarzy.

• Rwana gra w pierwszych minutach. Zawodnicy nie zamierzają jednak się oszczędzać. Jak na razie oglądamy sporo fauli w środku pola.

• Już na początku spotkania mamy przerwę w grze. Urazu nabawił się Piotr Bazler. Potrzebna będzie interwencja służb medycznych.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Piotra Głowackiego w pole karne niecieczan.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy!

• Zawodnicy wychodzą na płytę boiska. Za kilka minut zaczynamy spotkanie.

• Rezerwowi w Dolcanie to: Rafał Leszczyński, Daniel Chylaszek, Marcin Korkuć, Maciej Tutaj, Patryk Koziara, Rafał Wielądek, Piotr Kosiorowski.

• Na ławce rezerwowych Termaliki zasiadają: Maciej Budka, Krzysztof Lipecki, Tomasz Metz, Szymon Martuś, Piotr Ceglarz, Marcin Szałęga, Damian Skołorzyński.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Dolcan zespół, który całkiem nieźle radzi sobie w obecnych zmaganiach. Zajmuje 12. miejsce. Ostatnio podopieczni Roberta Podolińskiego wprawdzie przegrali u siebie z Sandecją Nowy Sącz, ale ich mocną stroną są spotkania wyjazdowe.

• To mecz, który dla gospodarzy wypada w ważnym momencie rozgrywek. W środę przegrali na wyjeździe z Flotą Świnoujście, kończąc mecz w dziewięciu. Przed tym pojedynkiem niecieczanie zaliczyli dwa remisy z Olimpią Elbląg i Ruchem Radzionków. Nic dziwnego, że bilans ostatnich meczów jest w Niecieczy odbierany jako niedosyt.

• Witamy w relacji live z pierwszego niedzielnego meczu rozgrywanego w 1. lidze. W Niecieczy, miejscowa Termalica Bruk-Bet podejmuje Dolcan Ząbki.