Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 3 GKS Katowice

• Koniec. Remis po emocjonującej końcówce.

• Ostatnia zmiana w meczu

• Ależ emocje!!! Dawid Kubowicz trafił do siatki w zamieszaniu!

• Ostatnia zmiana

• GKS znów prowadzi. Pech Ciosa, który najpierw zdobył gola dla swojego zespołu a potem być może niefortunną interwencją zapewnił 3 punkty gościom

• Pitry ze środka zagrał na prawo do Olkowskiego, ten dośrodkował w pole karne gdzie wracający Cios wślizgiem wpakował piłkę do własnej bramki.

• Kontuzjowany Jacek Kowalczyk leży w środkowej strefie boiska

• Druga zmiana

• Jacek Gorczyca pewnie interweniuje poza polem karnym.

• Zmiana wśród gospodarzy

• Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Zostało około 15 minut.

• Znów Łukasz Cichos zatrzymany przez Jacka Gorczycę

• Cichos sam na sam z Gorczycą trafia w bramkarza!

• Pierwsza zmiana

• Gorczyca piąstkuje piłkę po wrzutce z wolnego gospodarzy.

• Cholerzyński przerywa akcję gospodarzy w swoim polu karnym.

• Przepięknym uderzeniem Janusz Dziedzic wyrównuje stan meczu. Wcześniej Kowalczyk trafił w poprzeczkę!

• Przemysław Pitry uderza z wolnego ale trafia w Arkadiusza Mysonę.

• Janusz Dziedzic w narożniku pola karnego wywalczył rzut wolny

• GKS próbuje odzyskać kontrolę ale gospodarze grają ostro i nadzwyczaj konsekwentnie. Zachowawcza gra gości została skarcona.

• Losy spotkania odwróciły się! Teraz to GKS musi walczyć o bramkę bo niespodziewanie przegrywa w Niecieczy.

• Szałęga na spalonym

• Mamy niespodziankę. Były gracz Odry zakręcił na 13 metrze dwoma obrońcami i pokonał Gorczycę!

• Oba zespoły rozpoczęły drugą połowę bez zmian

• Goście rozpoczęli drugie 45 minut

• Zapraszamy za 15 minut. Do przerwy 1:1.

• Minuta doliczona

• Cichos nie dochodzi do dobrze bitej piłki z wolnego

• Pierwsza połowa zbliża się do końca. Po dobrym początku gospodarzy, goście strzelili pierwsi bramkę ale Termalica zdołała wyrównać.

• Za faul na Szczoczarzu

• za wybicie piłki po gwizdku

• Wystarczył jeden błąd przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego i misterny plan gości legł w gruzach.

• Pitry uderzył po ziemi i wywalczył pierwszy korner w tym meczu dla swojej drużyny.

• Goście jednak dali się zaskoczyć!! Jan Cios świetną główką po dośrodkowaniu Szałęgi umieszcza futbolówkę w bramce.

• Mądrze grają teraz goście, Pozwalają pograć miejscowym sami czekając na kontry.

• Dariusz Pawlusiński uderza zaskakująco zza pola karnego. Jacek Gorczyca broni jednak to uderzenie.

• Łukasz Cichos ostro potraktował bramkarza GKS ale bez konsekwencji kartkowych.

• Po 25 minutach to goście prowadzą po fatalnym błędzie bramkarza. Zastanawiać może fakt czy rezerwowi bramkarze Termalicy są jeszcze słabsi bo to przecież nie pierwszy błąd Budki.

• Nieudane uderzenie Arkadiusza Barana z dystansu.

• Rybski dośrodkowuje do Szczoczarza ale doświadczony Jacek Kowalczyk skutecznie interweniuje.

• Kolejny raz bramkarz gospodarzy popełnia błąd, interweniuje poza polem karnym źle i podaje piłkę do Janusza Dziedzica jednak potem wracając do bramki naprawia swój błąd.

• Najbardziej aktywny Łukasz Szczoczarz uderzył zaskakująco na bramkę Jacka Gorczycy ale doświadczony golkiper poradził sobie z tym uderzeniem.

• Gospodarze zdecydowaną przewagę mają w ... rzutach rożnych ale w spotkaniu to Gieksa prowadzi 1:0.

• Łukasz Szczoczarz w odpowiedzi uderza nad bramką Gorczycy.

• Po rozegraniu z Zielińskim były gracz Górnika Zabrze uderzył z 20 metrów i piłka po błędzie bramkarza wpadła do siatki!!

• Dwa rzuty rożne pod rząd dla gospodarzy ale bez zagrożenia dla bramki gości.

• Łukasz Szczoczarz uderza na bramkę ale słabo i w nogi obrońców. Pierwszy celny strzał jednak odnotowany.

• Pierwszą składną akcję przeprowadzili goście ale Arkadiusz Baran doskonale interweniuje wybijając piłkę.

• Rozpoczęli gospodarze

• Kwadrans pozostał do rozpoczęcia spotkania, emocje coraz większe.

• Pogoda do gry idealna. Czy piłkarze także dopasują się poziomem? Przekonamy się już wkrótce. Początek spotkania za trzy kwadranse.

• Niezwykle ważne spotkanie głównie dla gospodarzy dziś w Niecieczy. Termalica jest w strefie spadkowej, a z GKS zagra już pod wodzą nowego trenera. Piotr Wrześniak liczy na swój zespół. Dotychczasowy szkoleniowiec bramkarzy po rezygnacji Mirosława Hajdo został pierwszym trenerem.