Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 2 Kolejarz Stróże

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Kolejarz Stróże

2

• Koniec meczu! Kolejarz pozostaje w grze o ekstraklasę. Termalica przegrała czwarty mecz z rzędu.

• GOOOOOL! Ceglarz!

• Dośrodkowanie Piątka, nie dobiegł Biskup.

• Dobra sytuacja dla gospodarzy. Pawlusiński centrował z prawej strony, Kubowicz minimalnie minął się z piłką!

• Niewiele ciekawego dzieje się na stadionie w Niecieczy. Miała miejsce zmiana w zespole gospodarzy. Ceglarz za Czerwińskiego, w zespole gości na boisko weszli Gajtkowski i Bocian.

• Łukasz Bocian zmienia Stefanika.

• Piotr Ceglarz zmienia Czerwińskiego.

• Przepraszamy za kłopoty techniczne.

• Gajtkowski za Kowalczyka.

• Pawlusiński z rzutu wolnego, ale bardzo słabo.

• Zmiana w drużynie gości. Nitkiewicz za Gryźlaka.

• Zawodnicy ze Stróż nie wychodzą nawet z połowy.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Kubowicz w miejsce Szczoczarza.

• Dobra akcja gospodarzy. Jarecki w pole karne, Markowski wybija w aut

• Szczoczarz uderza z dystansu po ziemi, Sobański wyciągnął się jak struna!

• Baran żółta kartka.

• Chrapek zakręcił obrońcami z Niecieczy, ale ostatecznie piłke na rożny wybił Piątek.

• Dwa razy cieplej zrobiło sie w polu karnym gości, ale gospodarze nie stworzyli większego zagrożenia.

• Biskup wywalczył rzut rożny.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Kibiców ze stróż jest około 100.

• Koniec pierwszej połowy. Kolejarz prowadzi z Termaliką 2:0 Przyjezdni stworzyli 3 sytuacje, wykorzystali dwie. Gospodarze mają wyraźne kłopoty.

• Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej części spotkania.

• Ofiarna interwencja Markowskiego w obronie.

• Gryźlak przyjmuje piłkę w polu karny, jego strzał jednak blokowany. Szybka kontra Niecieczy, Pawlusiński strzela głową z trudnej sytuacji. Bez powodzenia.

• Po rzucie rożnym akcję zamykał jarecki, ale strzelił równie mocno, co niecelnie.

• Pawlusiński z rzutu wolnego w pole karne, tam piąstkuje piłkę Sobański.

• Po drugiej bramce Termalica wyraźnie straciła pomysł na grę.

• Po rzucie z autu Kolejarz ładnie rozgrywał piłkę w polu karnym Termaliki i Maciej Kowalczyk dopełnił tylko formalności kierując piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLL Kowalczyk kończy dobrą akcję gości!

• Cały czas Termalica, Stróże bronią się dzielnie.

• Znów dał znać o sobie Jarecki, ale Drozdowicz nie potrafił odpowiednio ułożyć nogi.

• Nieprawdopodobna historia! Jarecki dośrodkowuje z lewej strony, piłka spada pod nogę Biskupa, który z bliskiej odległości trafia w Sobańskiego. Piłka jeszcze raz trafia w Biskupa i wypada ponad bramkę!

• Świetna indywidualna akcja Biskupa, który z lewej strony zacina do środka i strzela na krótki słupek bramki. Sobański dobrze interweniuje.

• Dobra akcja gości. Stefanik rozpoczął akcję, zagrał do Kowalczyka, ten na środek do Chrapka, który bez namysłu uderzył na bramkę Nowaka. Strzał niecelny.

• Pawlusiński dochodzi do piłki wybitej przed pole karne i uderza, ale strzał bardzo niecelny.

• Dobra akcja gospodarzy. Biskup otrzymuje piłkę z prawej strony, zgrywa ją do Jareckiego, ten strzela ponad bramką.

• Pawlusiński dośrodkowuje z 40 metrów na długi słupek, w polu karnym znów pada zawodnik Termaliki, gwizdek milczy.

• Kapitan Termaliki nie sprawiał wrażenia kontuzjowanego. Tak wczesna zmiana daje wiele do zastanowienia.

• Zmiana w zespole z Niecieczy! Schodzi Arkadiusz Baran, w jego miejsce Damian Skołorzyński.

• Pada w polu karnym Jakub Biskup! Sędzia jednak nie dał się nabrać i ukarał zawodnika żółtą kartką.

• Szybka odpowiedź graczy z Niecieczy. Pawlusiński na głowę Biskupa, ten obok słupka!

• Niane pewnie strzela z jedenastu metrów!

• Rzut karny! Błąd popełnia Baran i fauluje w polu karnym Kowalczyka.

• Piątek faulowany w środku pola.

• Pierwszy gwizdek na stadionie w Niecieczy!

• Piłkarze wychodzą na murawę, już za moment początek wielkich emocji!

• Na stadion wchodzi już grupa fanów ze Stróż.

• Dziś przedostatnia kolejka pierwszej ligi, więc wszystkie spotkania rozgrywane są o tej samej porze. Kolejka arcyciekawa i arcyważna. Poznamy dziś wiele rozstrzygnięć, więc z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie spotkania.

• Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Martuś, Skołorzyński, Szałęga, Kubowicz, Wrzosek Kolejarz: Lisak, Nitkiewicz, Cebula, Bocian, Gajtkowski, Rupa, Kantor

• Składy obu drużyn: Termalica: Nowak, Ł. Kowalski, Czerwiński, Baran, Jarecki, Biskup, Rybski, Piątek, Pawlusiński, Drozdowicz, Szczoczarz Kolejarz: Sobański, Szufryn, Stefanik, Chrapek, Markowski, Cichy, Gryźlak, Basta, Kowalczyk, Niane, Wolański

• Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Kolejarz Stróże. Dziś ostatni mecz na stadionie w Niecieczy, kibice więc tłumnie śpieszą na to spotkanie. Pierwszy gwizdek o 17.