Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 KS Polkowice

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

KS Polkowice

0

• Druga wyprawa do Małopolski kończy się porażką podopiecznych Dominika Nowaka. Termalika Bruk-Bet odnosi cenne zwycięstwo i opuszcza strefę spadkową.

• Koniec spotkania!

• Druga asysta Pawlusińskiego w tym spotkaniu!

• Goool! Andrzej Rybski i jest 2:0! To już koniec marzeń Górnika o punktach.

• Na boisku niewiele się dzieje. Spotkanie cały czas jest mało porywające, tak jak pierwsza połowa, a jedyna różnica to zdobyta przez gospodarzy bramka i liczne zmiany.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Zmęczonego Szałęgę zastępuje Kubowicz.

• Po kontrze bliski był Rybski, ale nie sięgnął do dośrodkowania Trafarskiego.

• A w odpowiedzi atak gospodarzy, jednak wszystko kończy się na niedokładnym podaniu Szałęgi. Od bramki Szymański.

• Damian Szuprytowski próbował wziąć sprawy w swoje ręce, ale na drodze gąszcz nóg obrońców. Głową w mur bije Górnik.

• "Nie ma na co czekać" pomyślał pewnie Dominik Nowak i wprowadza na boisko Pawła Oleksego, który zastąpił Ałdasia. Ostatnia zmiana gości wykorzystana.

• Pawlusiński był faulowany, wyprowadzając kontrę. Chwilę później z rzutu wolnego uderzył celnie, ale obronił Szymański.

• Goście próbują odpowiedzieć, jednak pewnie w obronie gra Nieciecza.

• Gospodarze nie odpuszczają. Wywalczyli rzut rożny, jednak nie przyniósł on efektu.

• Po akcji zespołowej i podaniu Pawlusińskiego, Trafarski przy długim słupku pakuje piłkę do bramki! Prawdziwe "wejście smoka". Trafarski przebywał na boisku 10 minut!

• I jest "wejście smoka"! Piotr Trafarski i 1:0 dla Niecieczy!

• Zmiana za zmianą. Tym razem Cichos w miejsce Szczorzarza.

• Trafarski mógł już wpisać się na listę strzelców, jednak po raz kolejny dobrze Szymański.

• I druga zmiana w zespole gości. Szuprytowski za Piotrowskiego.

• Na boisku pojawia się Trafarski, który zmienia Piątka. Czy to będzie "wejście smoka"?

• Kolejna próba gospodarzy, ale strzał Arkadiusza Mysony był bardzo niecelny. Niecieczanie od początku próbują przejąć jednak inicjatywę.

• Groźnie pod bramką Górnika. Wrzutki z rzutu wolnego na bramkę po strzale głową nie zdołał zamienić Rybski, któremu zabrakło precyzji.

• Pierwsze minuty spokojne. Strzał próbował oddać Mróz, ale piłka poszybowała daleko od bramki.

• W przerwie nastąpiła zmiana w zespole gości. Mróz wszedł w miejsce Wacławczyka.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej, przeciętnej w wykonaniu piłkarzy połowy. Oby więcej emocji było po przerwie.

• Jeszcze Szałęga próbował odgrywać piłkę w polu karnym, ale bardzo niedokładnie.

• Ostatnie minuty spokojniejsze, próbował uderzać Pawlusiński, ale trafił prosto w obrońcę.

• Żółta kartka dla Marcina Kokoszki.

• Szansa dla gospodarzy. Strzał Rybskiego broni jednak Szymański.

• Żółta kartka dla Karola Piątka.

• Cały czas próbują przedrzeć się z piłką w pole karne niecieczanie, ale obrońcy niweczą wszelkie próby wrzutek.

• Łukasz Kowalski po raz kolejny próbował wrzutki w pole karne, ale wybijają bez problemu piłkarze Górnika.

• Aktywny Pawlusiński mógł dojść do dwóch dogodnych sytuacji, jednak najpierw minął się z piłką, a chwilę później uprzedził go bramkarz Polkowic.

• Niecelny strzał Marcina Szałęgi z dystansu nie mógł zagrozić bramce Górnika.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Karol Piątek jednak prosto w mur z dogodnej pozycji.

• W odpowiedzi akcja Polkowiczan, jednak pewnie głową interweniuje Jan Cios.

• Znowu groźnie gospodarze! Tym razem słupek ratuje polkowiczan po strzale Szczorzarza i rykoszecie o nogi Breznicana.

• I doskonała okazja dla gospodarzy! Szymański z trudem wyciąga ładny strzał Szczorzarza!

• Okres spokojniejszej gry, bez akcji podbramkowych. Gra się wyraźnie wyrównała i na boisku mamy sporo walki i niedokładności.

• W odpowiedzi akcja gospodarzy, jednak dośrodkowanie Andrzeja Rybskiego "czyści" Petr Pokorny.

• Piotrowski wrzucał piłkę w pole karne, ale radzą sobie obrońcy. W końcu ofensywna akcja polkowiczan.

• W środku pola trwa zacięta walka o piłkę, na pograniczu faulu. Zapowiada się twarda gra.

• Kolejna próba Termaliki, jednak wrzucona w pole karne piłki pada łupem Szymańskiego.

• Pierwsze minuty spotkania wyraźnie dla niecieczan, Górnik w defensywie, wyraźnie zespoły z małopolski "nie leżą" polkowiczanom, którzy tydzień temu ulegli Sandecji 0:3.

• Po kornerze Nieciecza nie stworzyła zagrożenia.

• Od początku do ataku rzucają się gospodarze. Andrzej Rybski przedzierał się w polu karnym i wywalczył rzut rożny.

• Początek spotkania!

• Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych Niecieczy zasiądą Łukasz Tupalski, Tomasz Metz, Paweł Cygnar, Lubos Hajduch, Piotr Trafarski, Dawid Kubowicz i Łukasz Cichos. W zespole gości rezerwowymi będą Dawid Jasiński, Obiabo Bernard, Michał Mróz, Paweł Oleksy, Damian Szuprytowski, Maciej Dancewicz i Łukasz Jarosiński.

• Witamy w relacji ze spotkania walczącej o utrzymanie Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Górnikiem Polkowice. Oba zespoły w ostatniej kolejce doznały porażek i dzisiaj będą chciały się zrehabilitować.Więcej do udowodnienia swoim kibicom mają gospodarze, którzy ulegli w spotkaniu derbowym lokalnemu rywalowi, Kolejarzowi Stróże.