Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

1

• Termalika wykonała bardzo ważny krok w stronę utrzymania. KSZO czeka teraz bardzo ciężka batalia o pozostanie w 1 lidze.

• Koniec spotkania!

• Termalika broni się już, wybijając piłkę daleko od pola karnego.

• Sędzia doliczył cztery minuty. To chyba za mało na odrobienie dwóch bramek przez KSZO.

• Ostatnia zmiana w KSZO. Cieciura zmieniony przez Persone.

• Wyśmienita okazja Bzdęgi, który był blisko zdobycia gola. Na linii strzału stanął jednak jeden z obrońców gospodarzy.

• Mimo gry w "10" niecieczanie starają się atakować. Po wrzutce Szałęgi z rzutu wolnego wyjaśniają jednak sytuację obrońcy.

• Boisko opuszcza Gevorgyan, a w miejsce Ormianina Igor Pavlović.

• I od razu reakcja Piotra Wrześniaka. Za Szczoczarza wchodzi Mysona.

• Żółtą kartką ukarany także Gevorgyan

• Pojawia się szansa dla KSZO. Gospodarze będą kończyć w dziesiątkę, po tym jak po zaledwie 12 minutach na boisku czerwoną kartkę ujrzał Mąka.

• Czarnecki w doskonałej sytuacji główkował obok bramki. Było groźnie.

• Druga zmiana w Termalice. Prokop za Rybskiego.

• Przepraszamy za wcześniejszy błąd. Oczywiście Vahan Gevorgyan nie jest Gruzinem, tylko Ormianinem.

• Z wolnego bramkę kontaktową próbował zdobyć Gevorgyan, ale strzał Gruzina nie zaskoczył Budki.

• W ataku znowu gospodarze, którzy nie dają się zepchnąć do obrony. Wydaje się, że nie ma szans, by stracili dwubramkowe prowadzenie.

• Zmiana także w ekipie gości. Kanarski w miejsce Wolańskiego.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Mąka za Piątka.

• W zamieszaniu w polu karnym gospodarzy najlepiej znalazł się Rybski, który dalekim wybiciem ekspediował piłkę poza pole karne.

• Próba z dystansu Skórnickiego, ale na posterunku Budka. Takimi strzałami goście nie odwrócą losów spotkania.

• Ciągle w ataku gospodarze. KSZO sprawia wrażenie, jakby pogodziło się już z porażką. A Termalika wobec porażki Kolejarza Stróże, może dziś zrobić milowy krok w stronę utrzymania.

• Daleki przerzut Cichosa do ataku, ale goniącego za piłką Kowalskiego uprzedził Dymanowski.

• I kolejna niepotrzebna strata gospodarzy w polu karnym... rywali. Tym razem Cichos za długo czekał ze strzałem. Ale Termalika wyraźnie złapała drugi oddech.

• Szałęga zaplątał się w dryblingu w polu karnym KSZO i zaprzepaścił dobrą okazję.

• Do ataku ruszyło KSZO, jednak na razie ataki gości niedopracowane i kończą się na obrońcach Termaliki.

• Sporo niedokładności w grze. Szczoczarz nie opanował piłki w dogodnej pozycji i zaprzepaścił dobrą akcję swojego zespołu.

• Początek drugiej połowy spokojny. Obaj bramkarze mieli już kontakt z piłką, ale po niegroźnych sytuacjach.

• Początek drugiej połowy. Na razie spotkanie nie rozczarowuje. Czy zobaczymy kolejne gole?

• Koniec pierwszej połowy. Na razie w Niecieczy piknikowa atmosfera, której sprzyja prowadzenie gospodarzy.

• Po raz kolejny dobrze zagrał Szałęga, który jest wyróżniającą się postacią. W dogodnej sytuacji trafił jednak nad bramką.

• Żółta kartka dla Barana za faul.

• Ponownie Szałęga wstrzeliwał piłkę w pole karne. Poluje dzisiaj na asysty. Tym razem jednak nie znalazł dośrodkowaniem kolegów.

• Termalika stara się nie oddawać całego pola rywalom i też wyprowadzać ataki. Jeden z nich zakończył się strzałem Szałęgi, który nie przyniósł efektów.

• Dobra interwencja Budki po rzucie wolnym. Takimi interwencjami golkiper niecieczan może zasłużyć na miano bohatera meczu.

• Znowu w ataku KSZO, ale teraz w akcjach gości nie widać już przekonania. Ciężko będzie odwrócić losy meczu z defensywnie nastawionym zespołem gospodarzy.

• I co to była za bramka! Tym razem asystą popisał się Cichos, a Kowalski złożył się do strzału z przewrotki i pokonał Dymanowskiego.

• KSZO przeważało, a bramkę zdobywa Nieciecza! Goście coraz bliżej drugiej ligi, a wysyła ich w tym kierunku Kowalski!

• Kolejny atak KSZO, jednak obrońcy wyjaśniają sytuację. KSZO wyraźnie przeważa.

• Podrażnione utratą bramki KSZO próbuje odrabiać straty. Aktywny jest Gevorgyan, ale jego akcje nie przynoszą efektów.

• Drugą asystę w spotkaniu zaliczył Szałęga, który w zamieszaniu dograł dobrze do Cichosa.

• Wysiłki się opłaciły! Termalika szybko odzyskała prowadzenie. Strzelcem bramki Cichos!

• Inicjatywę przejmują gospodarze, którym wyraźnie zależy na zwycięstwie. Stracona bramka nieco podłamała jednak niecieczan.

• I mamy wyrównanie. Cieciura wykorzystuje dośrodkowanie Bzdęgi i zdobywa bramkę na 1:1!

• Cichos stracił piłkę w polu karnym, a mogło być groźnie. Pewnie obrońcy KSZO, które nie zamierza się poddawać i szuka okazji do ataku.

• Akcja gości, jednak Baran wyjaśnia sytuację po wrzutce w pole karne.

• Była kolejna szansa gospodarzy, jednak na drodze piłki stanął mur obrońców KSZO. Szczorzarz mógł lepiej rozegrać tą akcję.

• Głowa Ciosa ciągle niezawodna. Która to już bramka zdobyta w ten sposób? Asyste zanotował Szałęga, który wrzucił z rzutu rożnego.

• Jan Cios wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! Szybka bramka obrońcy niecieczan!

• W natarciu ciągle goście. Na spalonym złapany jednak Bzdęga.

• Pierwsza próba gości. Strzał głową zdołał oddać Skórnicki, jednak nie trafił w bramkę.

• Początek spotkania. Miejmy nadzieję, że będzie ciekawie.

• Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Termaliką a KSZO, które ma kolosalne znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. Zespół, który dziś dopisze sobie trzy punkty będzie miał duży handicap przed kolejnymi spotkaniami. Przegrany wykonana pierwszy krok do drugiej ligi.