Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 Miedź Legnica

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Miedź Legnica

0

• Koniec spotkania. Termalica pokonała przed własną publicznością Miedź Legnica 2:0. O komplecie punktów dla podopiecznych Piotra Madnrysza przesądziły dwa gole strzelone do przerwy przez Dawida Sołdeckiego.

• Aż 4 minuty doliczył arbiter.

• Rezerwowy Krzysztof Kaczmarczyk ukarany kartką.

• Grająca w osłabieniu Nieciecza korzysta z każdej okazji do przetrzymania piłki. Widać doświadczenie u graczy Piotra Mandrysza.

• Trwa napór legniczan, ale Termalica w miarę pewnie się broni.

• Uderzenie Woźniczki z rzutu wolnego prosto w mur.

• Sebastian Nowak z trudem obronił strzał Bartosza Nowaka! Czy Miedź stać na zdobycie kontaktowej bramki?

• I jeszcze ostatnia zmiana w meczu: Rafał Kujawa zastępuje Schulmeistera.

• Woźniczka ukarany żółtą kartką.

• Patryk Szymański wchodzi za Szczepaniaka.

• Chrzanowski przewrócony w polu karnym przy oddawaniu strzału, ale sędzia nie użył gwizdka.

• Krótka przerwa na uzupełnienie płynów i już gramy.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Plevy.

• Za Cierpkę wchodzi Machaj.

• Świetna wrzutka Łobodzińskiego z rzutu wolnego, ale wyjaśnia sytuację Czerwiński.

• Kaczmarczyk pojawia się na boisku za Foszmańczyka.

• Za Zakrzewskiego wchodzi Chrzanowski.

• Wszystkie akcje Miedzi rozpoczynane są przez Łobodzińskiego.

• Żółty kartonik obejrzał Szczepaniak za faul w środku pola.

• Strzał Szczepaniaka główką, ale ponad bramką.

• Fani Termaliki głośno dopingują swoich piłkarzy.

• Efektowe odegranie piętką Łobodzińskiego, ale obrońcy wybijają piłkę.

• Drugą część gry rozpoczynają goście.

• Piorunująca końcówka Termaliki, Miedź chyba zbyt szybko zeszła już na przerwę i w efekcie przegrywa 2-0. Trener Żuraw na pewno będzie miał wiele pretensji do swoich graczy.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Sołdecki i 2-0!

• Karny dla Termaliki!

• Dośrodkowanie Biskupa, obrońcy nie potrafili wybić piłki, do niej dobiegł Sołdecki i płaskim strzałem w długi róg pokonał Ptaka.

• Sołdecki i 1-0!

• Brzydki faul Plevy na Szczepaniaku w prawym sektorze boiska, zasłużona żółta kartka.

• Kiwka Łobodzińskiego w polu karnym, zejście na lewą nogę i niemal doskonały strzał, piłka o milimetry minęła prawy słupek bramki Nowaka!

• Schodzi Ceglarz, a wchodzi Drozdowicz.

• Adrian Cierpka zarobił żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Wrzutkę Łobodzińskiego wyłapuje Nowak. Pomocnik Miedzi jest bardzo aktywny w dzisiejszym meczu.

• Indywidualna kacja Dalibora Plevy zakończyła się tuż szesnastką Miedzi Legnica, skutecznie interweniowali defensorzy gości.

• Kapitan gości już wraca na boisko.

• Niebezpieczne, starcie Nowaka z Zakrzewskim. Napastnik Miedzi zwija się z bólu w polu karnym, Nowak po paru chwilach wstał z murawy o włansych siłach.

• Łobodziński osaczony przez dwóch obrońców traci piłkę przy bocznej linii boiska.

• I już gramy.

• Przerwa zarządzona przez arbitra na uzupełnienie płynów.

• Zmiana nie odnotowana wcześniej przez spikera. Nie ma Bartosiewicza, gra za to Cierpka.

• Gol Zakrzewskiego, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną kapitana Miedzi. Kapitalnym balansem ciała i dryblingiem popisał się w tej sytuacji Łobodziński, który minął tym sposobem dwóch przeciwników.

• Póki co Termalica przyczajona w tyłach, ale nie dająca się zdominować.

• Piotr Ceglarz dośrodkował piłkę w szesnastkę Miedzi, jednak Aleksander Ptak spisał się bez zarzutów. Golkiper gości pewnie złapał futbolówkę.

• Nie było zagrożenia pod bramką gości po stałym fragmencie gry. Obrońcy Miedzi wyekspediowali piłkę poza szesnastkę.

• Po akcji prawym skrzydłem piłkarze Termaliki wywalczyli rzut rożny.

• Piotr Madejski dośrodkował z prawej flanki, powalczył o nią w polu karnym Zbigniew Zakrzewski, ale arbiter ogwizdał przewinienie piłkarza Miedzi.

• Walka w środku pola, często aktywny Łobodziński w ekipie Miedzi.

• Gospodarze jak na razie dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Miedzi.

• Pierwsza groźniejsza akcja gości. Prostopadłym podaniem Piotr Madejski starał się uruchomić wchodzącego w pole karne Wojciecha Łobodzińskiego, jednak znakomicie to zagranie przeczytał Sebastian Nowak

• Pierwszy gwizdek sędziego Sulikowskiego i zaczynamy spotkanie w Niecieczy

• Piłkarze wychodzą już na murawę.

• Trudno szukać bezpieczniejszych pozycji w tabeli od tych aktualnie zajmowanych przez Termalikę Bruk-Bet Nieciecza i Miedź Legnica. Przed niedzielnym spotkaniem szkoleniowcy obu drużyn zapowiedzieli jednak, że nie spotkają się w celu pikniku. Dariusz Żuraw spróbuje sięgnąć po trzecie zwycięstwo w roli trenera "Miedzianki" z pomocą zawodników mających na koncie ponad tysiąc spotkań w ekstraklasie.

• Witamy na stadionie w Niecieczy. Wita nas piękna, słoneczna pogoda. Początek już za kilkanaście minut.