Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 2 Miedź Legnica

2

• Koniec spotkania!

• Rzut rożny dla Termaliki, ale bez skutku.

• Żółtą kartką ukarany Aleksander Ptak za zbyt długie wznawianie gry.

• Niewiarygodna sytuacja. Szczoczarz znajduje się sam na siódmym metrze przed bramką Ptaka i nie trafia w jej światło!

• Arbiter doliczył aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• Alexandre leży na murawie i zostaje zniesiony na noszach poza linię.

• Alexandre popisuje się niesamowitą swobodą w prowadzeniu piłki i mija kilku zawodników gospodarzy. Wykonał jednak jeden drybling za dużo i Nowak poradził sobie z nim.

• Łobodziński bardzo brzydko fauluje Piątka i otrzymuje indywidualną karę.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Murawę opuszcza Patryk Szymański, za niego Damian Lenkiewicz.

• Grzegorzewski wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Miedzi nie spieszy się z jego wykonaniem.

• Horvath z rzutu wolnego w mur. Piątek później bardzo nieudanie zagrywa za linię obrony gości.

• Woźniczka po swojej interwencji opuszcza murawę na noszach.

• Schodzi z boiska aktywny dziś Damian Piotrowski, w jego miejsce Andrzej Rybski.

• Brzydki faul spóźnionego Woźniczki. Żółta kratka dla stopera Miedzi.

• Zmiana w zespole gości. Schodzi strzelec pierwszej bramki dla Miedzi, Piotr Madejski, w jego miejsce wyczekiwany Wojciech Łobodziński.

• Brzydki faul Łuszkiewicza, ale sędzia stosuje tylko słowne upomnienie. Decyzja wydaje się słuszna.

• Zmiana w zespole z Niecieczy. Schodzi fatalnie pudłujący wcześniej Pawlusiński, za niego Szczoczarz.

• Niewiarygodne! Pawlusiński wychodzi sam na sam z Ptakiem! Ma mnóstwo czasu i uderza najgorzej jak można. Lekko i wprost w bramkarza Miedzi!

• Zmiana w zespole Miedzi. Schodzi Zakrzewski, wchodzi Alexandre.

• Bardzo dużo miejsca przed polem karnym Termaliki miał Madejski i zdecydował się na strzał, ostatecznie jednak bardzo niecielny.

• Takiego obrazu drugiej połowy można się było spodziewać. Gospodarze bezskutecznie próbują stworzyć bramkową akcję , a goście nigdzie się nie spieszą i starają się wybijać niecieczan z rytmu.

• Piątek fauluje z lewej strony i otrzymuje słowne upomnienie od sędziego.

• Znów aktywny Piotrowski. Skrzydłowy "Pomarańczowych" zagrywa piłkę w pole karne do Pawlusińskiego, który jednak zostaje uprzedzony.

• Piotrowski dochodzi do dogodnej sytuacji i oddaje groźny strzał, ale Ptak staje na wysokości zadania i z trudem broni uderzenie.

• Kolejny stały fragment dla gospodarzy. Tym razem rzut rożny. Pomarańczowi długo męczyli przyjezdnych dośrodkowaniami z obu stron, jednak bez efektu.

• Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony boiska na wysokości 25. metra.

• Nerwowo robi się w Niecieczy! Coraz więcej widzimy nieczystej gry.

• Łuszkiewicz przewraca się na murawie! Piłkarze Miedzi sugerują, że to przez zachowanie zawodnika Termaliki, ale sędzia nie przerywa gry.

• Błąd stoperów Termaliki! Łuszkiewicz przejmuje piłkę i goście wychodzą w sytuacji trzech na dwóch. Szymański otrzymuje podanie na lewą stronę, lecz fatalnie strzela i Nowak radzi sobie z tym uderzeniem.

• Ceglarz i Łuszkiewicz już na nogach i sędzia pozwala wznowić grę.

• Dwóch zawodników leży na płycie boiska. Gra przerwana.

• Dobra akcja gości jednak strzał Grzegorzewskiego blokuje Pleva.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Za Sobczaka wchodzi Drozdowicz.

• Rozpoczynamy drugą połowę! Oby było w niej tyle emocji, co w pierwszej!

• Niespodziewanego obrotu spraw przybrało dzisiejsze spotkanie w Niecieczy. Gospodarze kontrolowali pierwszą połowę, jednak czerwona kratka pokrzyżowała ich wszystkie plany. Miedź skrzętnie skorzystała z okazji i błyskawicznie wyszła na prowadzenie. Pierwsza jedenastka Termaliki jest dziś złożona głównie z młodych zawodników. Czy nie zabraknie im doświadczenia aby odwrócić jeszcze losy tego meczu? Czekamy na drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy! Termalica - Miedź 1:2

• Fatalne dośrodkowanie Pawlusińskiego z rzutu wolnego.

• Sędzia spotkania dolicza dwie minuty.

• Świetna akcja gości, którzy dwoma świetnymi zagraniami rozmontowali całą linię obrony Termaliki. Grzegorzewski nie był na spalonym i jedyne co mu pozostało to umieścić piłkę obok Nowaka i zrobił to perfekcyjnie.

• GOOOOOOL!! Jakub Grzegorzewski!

• Po rzucie rożnym stoperzy gości wybijają piłkę przed pole karne. Tam był Horvath i groźnym strzałem z powietrza chciał zaskoczyć Ptaka. Piłka nie zdążyła jednak opaść wystarczająco i poszybowała ponad poprzeczką.

• Zawodnik Miedzi uderza piłkę ponad wieloosobowym murem złożonym z przepychających się piłkarzy obu drużyn. Całkowicie zasłonięty Nowak nie miał szans na interwencję.

• GOOOOOOL!! Piotr Madejski!

• Rzut wolny dla Miedzi z 17. metra.

• Gospodarze będą od teraz grać w osłabieniu.

• Nalepa spóźniony fauluje zaraz przed polem karnym wychodzącego na czystą pozycję Zakrzewskiego! Sędzia nie ma wyboru - czerwona kartka!

• Świetna sytuacja dla gospodarzy! Pawlusiński centruje z lewej strony na głowę Czerwińskiego, ten zgrywa piłkę do Nalepy, który głową uderza obok bramki!

• Po długiej wymianie piłki przez gospodarzy Paszliński wybija piłkę na rzut rożny.

• Łuszkiewicz dośrodkowuje z rzutu wolnego na głowę Tanżyny, który z trudnej sytuacji groźnie uderza głową. Nowak jednak popisuje się sporym refleksem!

• Pleva ewidentnie spóźniony brzydko fauluje Łuszkiewicza.

• Znów dobra próba gospodarzy. Do prostopadłego podania nie doszedł jednak Sobczak i Ptak przechwycił piłkę.

• Ofensywnie wchodził w linię obrony Miedzi Piątek i dośrodkowywał z lewej strony boiska. Centra była jednak za wysoka.

• Kontratak wyprowadzali piłkarze gospodarze. Łuszkiewicz starał się temu zapobiec i faulował Kaczmarczyka.

• Kapitan Termaliki perfekcyjnie wykonał rzut karny i mocno uderzając w lewy róg bramki nie dał Ptakowi szans na interwencję.

• GOOOOOOOOOOOLLLL! Karol Piątek!

• Decyzja sędziego wywołała spore zamieszanie na płycie boiska. Sędzia po konsultacji z liniowym podtrzymuje swoją decyzję.

• Rzut karny dla gospodarzy! Po dośrodkowaniu Piotrowskiego, Paszliński zagrywa piłkę ręką.

• Tanżyna fauluje Sobczaka. Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony boiska na wysokości 25. metra.

• Łuszkiewicz świetnie wrzuca piłkę z prawej strony w pole karne Termaliki, tam jednak dobrze ustawiony Czerwiński.

• Po rzucie rożnym wykonywanym przez Miedź niepilnowany w polu karnym znalazł się Paszliński i w znakomitej sytuacji główkował ponad bramką.

• Dobra akcja gospodarzy! Horvath zagrywa prostopadle do Sobczaka, który znalazł się w znakomitej sytuacji, lecz nie trafił w bramkę.

• Kasperkiewicz przewraca w polu karnym Ceglarza, który chciał dojść do dośrodkowania Pawlusińskiego! Sędzia znów nie dyktuje rzutu karnego, który wydawał się ewidentny.

• Madejski centruje z rzutu rożnego i sprawia swoją wrzutką sporo problemów Nowakowi, który ostatecznie przerzuca piłkę za siebie.

• Po rzucie rożnym piłka zostaje wybita przed pole karne, tam bardzo dobrze ustawiony jest Kaczmarczyk, ale uderza ponad bramką z 18. metra.

• Po ładnej, kombinacyjnej akcji gospodarzy z prawej strony centrował Piotrowski. Jego dośrodkowanie zablokował jednak Paszliński.

• Pleva zagrywał niebezpiecznie wysoko podniesioną nogą.

• Ręką zagrywał w polu karnym zawodnik gości! Gwizdek sędziego jednak milczy.

• Już od początku obie drużyny próbowały swoich sił. Najpierw Szymański otrzymał piłkę na wolne pole i próbował oddać strzał, został jednak zablokowany. Później postraszył Pawlusiński, ale jego uderzenie było niecelne.

• Początek spotkania w Niecieczy! Przy piłce gospodarze.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę. Za moment początek spotkania.

• W zespole Termaliki do kontuzjowanych Skołorzyńskiego, Jareckiego i Lipeckiego dołączył ostatnio Jakub Biskup, który nabawił się poważniejszego urazu w meczu z Polonią Bytom.

• Kibice z Legnicy oczekiwali na debiut nowego nabytku Miedzi, Wojciecha Łobodzińskiego. Popularny "Łobo" spotkanie zacznie dziś jednak na ławce rezerwowych.

• Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Maślany, Drozdowicz, Szczoczarz, Rybski, Wrzosek, Pawłowski Miedź: Szczepankiewicz, Mowlik, Lenkiewicz, Łobodziński, Alexandre, Nowacki, Hempel

• Składy obu drużyn przedstawiają się następująco: Termalica: Nowak, Piątek, Czerwiński, Nalepa, Pleva, Horvath, Ceglarz, Kaczmarczyk, Pawlusiński, Piotrowski, Sobczak Miedź: Ptak, Zasada, Woźniczka, Tanżyna, Paszliński, Kasperkiewicz, Łuszkiewicz, Szymański, Grzegorzewski, Zakrzewski

• Faworytem dzisiejszego spotkania niewątpliwie jest zespół Kazimierza Moskala, który będzie starał się podtrzymać dobrą passę zwycięskich spotkań. Miedź z kolei będzie chciała przerwać swoją złą serię dwóch porażek.

• Witamy Państwa na relacji NA ŻYWO ze spotkania 4. kolejki piłkarskiej I. ligi, w którym zmierzą się zespoły Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i Miedzi Legnica.