Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 1 MKS Kluczbork

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

4

MKS Kluczbork

1

• Koniec spotkania. Po emocjonującym spotkaniu, Nieciecza odnosi upragnione zwycięstwo.

• Cichos za Trafarskiego.

• Goool! Szczoczarz tym razem okazał się lepszy od Copika i pewnie wpakował piłkę do siatki.

• Wydaje się, że Termalica pewnie zmierza po długo wyczekiwanie zwycięstwo.

• Bramkarz Kluczborka szybszy od Pawlusińskiego.

• 3:1!! Szczoczarz zmarnował sytuację sam na sam z Copikiem, ale z dobitką świetnie poradził sobie Szałęga.

• Próbowali zaskoczyć Copika kolejno Szałęga i Prokop. Na razie bez zarzutu spisuje się "nowy" golkiper Kluczborka.

• A także Hanzel za Glanowskiego.

• Roszad ciąg dalszy. Półchłopek za Kazimierowicza.

• Niedokładny strzał Pawlusińskiego.

• Upomniany Tomasz Jagieniak.

• Także zmiana w Niecieczy. Schodzi Rybski, w jego miejsce Szczoczarz.

• Pierwsza zmiana u gości. Na boisku melduje się Góral.

• Ależ kiks Pawlusińskiego! Były zawodnik Cracovii nie potrafił skierować piłki do pustej bramki z 8 metrów!

• Coraz bardziej zaostrza się grę. Sędzia bardzo oszczędnie używa kartek.

• Drobny uraz Rybskiego. Napastnik Niecieczy jest w stanie kontynuować grę.

• Ofiarna interwencja obrońcy gości, który przyjął na głowę bombę w wykonaniu Pawlusińskiego.

• Spore zamieszanie przed polem karnym MKS-u, do piłki dopadł Rybski i uderzył bez zastanowienia. Bez rezultatu.

• Przewinienie Pawlusińskiego na Nitkiewiczu.

• Wyraźnie spadło tempo tego spotkania. Żadnych sytuacji pod obiema bramkami.

• Karol Piątek zastąpił Kowalskiego.

• Druga połowa rozpoczęta. Emocji z pewnością nie zabraknie.

• Koniec pierwszej połowy. Niesamowite emocje w Niecieczy.

• Rybskiemu zabrakło niewiele by dosięgnąć piłkę po dośrodkowaniu Kubowicza.

• Bardzo niedokładny strzał Szałęgi tuż sprzed pola karnego.

• Powinno być 2:2!! Kamil Nitkiewicz nie trafił do pustej bramki! Rozluźnienie wdarło się w poczynania zawodników Termaliki

• Kontratak MKS-u zakończył się na obrońcach gospodarzy. Będzie tylko rzut rożny.

• Termalika cały czas w natarciu. Niecieczanie dążą do podwyższenia prowadzenia.

• Chwilę wcześniej za sprokurowanie karnego kartkę dostał Łukasz Kowalski.

• Pawlusiński minął efektownym dryblingiem kilku obrońców, lecz dogranie w pole karne nie było już precyzyjne.

• Indywidualna akcja Cygnara, ale piłka ostatecznie znalazła się w rękawicach Copika.

• 2:1!!! Obrońca/bramkarz Copik zdobywa bramkę kontaktową!

• Będzie jedenastka dla przyjezdnych!

• GaceK napisał: MKS bez bramkarza - Grzegorz Świtała został w Kluczborku, bo zmarł mu teść.

• Uderzenie z rzutu wolnego z 16 metrów leciało w światło bramki, ale do boku sparował piłkę Copik.

• Nieprawdopodobna sytuacja na boisku w Niecieczy! Goście nie mają na ławce rezerwowego bramkarza i między słupkami stanie obrońca Tomasz Copik!

• Czerwona kartka dla bramkarza MKS-u! Stodoła zagrał ręką poza polem karnym! Goście mają poważny problem.

• Dwójkowe rozegranie piłki przez Trafarskiego z Rybskim, strzelał ten drugi ale uderzenie obronił Stodoła.

• Za faul ukarany Szałęga.

• Także Glanowski nie może pogodzić się z decyzją sędziego.

• A za faul w polu karnym kartką został ukarany Tomasz Copik.

• 2:0!! Artur Prokop podwyższa prowadzenie!

• Rzut karny dla gospodarzy!

• 1:0 dla Termaliki!! Jan Cios umieszcza głową piłkę w siatce po wrzutce Dariusza Pawlusińskiego z rzutu rożnego!

• Niezrozumiałe zachowanie Szałęgi, który w dobrej sytuacji całkowicie zastopował kontrę Niecieczy.

• Pierwsze minuty z lekką przewagą gospodarzy.

• Bardzo aktywny od początku spotkania Andrzej Rybski sprawdził teraz czujność golkipera gości.

• Obrońcy MKS-u wybijają piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Marcina Szałęgi.

• Mocny początek gości. Natychmiastowa próba uderzenia z dystansu, ale bardzo dobrze zachował się Maciej Budka.

• Pierwszy gwizdek, rozpoczynamy spotkanie.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki.

• MKS ostatnio grał w kratkę i na wyjazdach radzi sobie gorzej. Tydzień temu pokonał pewnie u siebie Górnika Polkowice, jednak wcześniej uległ Kolejarzowi Stróże w wyjazdowym spotkaniu. Teraz w kolejnym spotkaniu w Małopolsce chciałby uzyskać korzystniejszy rezultat.

• Niecieczanie bez żadnych kłopotów przygotowywali się do starcia z MKS Kluczbork. Zmierzą się z rywalem, który jest wprawdzie w tabeli na dziewiątym miejscu, ale wyprzedza ich tylko o pięć punktów. Komplet pomoże w skróceniu dystansu.

• Witamy w relacji na żywo z pierwszego niedzielnego meczu pierwszej ligi w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmuje na własnym boisku MKS Kluczbork.